Bütün Dualar Büyük Dualar Dilek Duaları Faziletli Dualar Hacet Duaları İstek Duaları

3 Büyü Bozma Yöntemi, Yapılan Büyüyü Hemen Boz!

Büyü Bozma İşi Bu Yöntemlerle Çok Kolay

Bu yazıda, kara büyü bozma yöntemleri üzerinde duracağız, iple büyü bozmanın ne kadar kolay olduğunu anlatmakla birlikte, aynı zamanda esmaül hüsna ile ve sirke ile de büyü bozmanın yöntemini izah edeceğiz.

Kırmızı İple Büyü Bozma Uygulaması Şöyle Yapılır

İple büyü bozma konusunun ayrıntılarına girmeden evvel şunu söylemeliyiz ki Kur’an’da geçen bazı ayetler de yapılan büyünün iptali için kullanılır, aynı zamanda Peygamber Efendimizin de bir adet büyü bozma duası olduğu ifade edilir. Hepsinden söz edeceğiz:

İlk olarak kırmızı bir ip temin edin, bu ipin boyutu ve çeşidi hiç fark etmez, fakat eskiler genellikle pamuklu ip kullanmıştır.

Bu kırmızı ipin üzerine şu duayı okuyun:

“Yapılan büyülerin kızıl kıyamet olsa, bütün kötülüklerin toplanıp bize gelse, eninde sonunda hepsi hükümsüz kalır, mahkum olan uyanır. İpi kesince zaten, bütün kötü enerji ve negatif duygular, dağılır gider hepten. İşte kırmızı ipi getirdim huzuruna, kaldır bu hükmü gitsin, büyünün silahını hiç kimseye doğrultma, zira büyü silahı insanı harap eder, kes gitsin bu düğümü.”

Bu işlemi müteakip, bir makas veya bıçak kullanarak ipi ikiye bölün, bunu yaparken de büyünün bozulması niyetini düşünün. Böylelikle iple büyü bozma uygulamasını selametle tamamlamış olacaksınız. Şimdi de esmaül hüsna ile büyü bozma yöntemi üzerinde duralım:

Esmaül Hüsna ile Büyü Bozma Uygulaması Tarifi

Allahu Teala’nın 99 esmaül hüsnasından 3’ü, büyüleri bozup insanları rahatlatması yönüyle ön plana çıkmıştır. Her ne kadar Allah’ın tüm esmaları koruyucu ve rahmet saçıcı olsa da bu 3 esma hususan büyü bozma uygulamasında kullanılır, şöyle ki:

Ya Câmi
Ya Kâfi
Ya Şâfi

Bu 3 esma ile uygulama şöyle yapılır:

Bir adet tesbih alın, bu tesbihin her tanesinin üzerine 3 defa Ya Câmi, 3 defa Ya Kâfi, 3 defa da Ya Şâfi okuyun, böylelikle ilerleyin ve 33 tesbih tanesinin her birine aynı şeyi yapın. Özetle her tesbih tanesine yukarıdaki esmaları 3’er defa okuyun, sonra tesbihe dönüp şunları söyleyin:

“Kuluna Kâfi olan Allah her derdi çözer, şifa ile donatan Şâfi esması onun. O toplar tüm varlığı, huzuruna getirir, zira Rabb’imiz Allah, Câmi esması ile hüküm verir. Dertlerin sonu gelmez, ama Allah kerimdir, her düğümü o çözer, her ukdeye son verir, nihayet bu problem hallolur geçip gider. Şifa isterim Rabb’im, sen kâfisin kuluna, bir kişi bilmeyerek düşse kötü yoluna, işte böyle çözersin, medet eyle kuluna.”

Bu büyü bozma uygulamasının sözleri bitirilir, sonra da tesbih, kişinin uyuduğu odaya bırakılır ve orada kalması sağlanır, o tesbih orada kaldığı süre zarfında, büyünün etkisi de yavaş yavaş izale olur, dağılır gider inşaallah.

Büyü bozma uygulamalarına dair geniş ve detaylı bilgi verirken şunu da hatırlatmak zorundayız ki bir insan bu uygulamalardan sadece birini tatbik etmek yerine ayrı ayrı her uygulamayı hayatına aktarmalıdır, çünkü birinden biri mutlaka ama mutlaka büyünün kötücül enerjisine son verecektir.

İlgili Yazı: En Yaygın 7 Büyü Belirtisini Öğrenin, Şüphelerinizden Kurtulun!

Şimdi de sirke ile büyü bozma yöntemini sunalım:

Sirke ile Bozulan Büyü Yöntemini Öğrenin

Bir çay kaşığı sirke alınır, sessiz bir mekâna geçilir, orada bir kaşık sirke bir bardak suyun içine dökülür, iyice karıştırılır, ardından da bardağa hitaben şunlar söylenir:

“Suya döktüm sirkeyi, bu illet sona ersin, doğrusu bu hastalık artık şifaya gelsin. Su gibi aziz olan her nimeti yaratan Yüce Allah bana da bir çıkış yolu yarat, bu büyünün iptali katına havaledir. Sirke nimeti ile her kötülüğe son ver, bu tılsımın zorunu harap et Ya Fettah.”

Bu sözlerin ardından bardaktaki sirkeli su içilip uygulama tamamlanır. Sirke ile büyü bozma yönteminin çok farklı versiyonları ve değişik uygulama tarzları olsa da en doğru yöntemin bu olduğu bilinmektedir.

Şimdi de Peygamber Efendimiz Hazret-i Muhammed’in büyü bozma duasını verelim:

Peygamber Efendimizin Büyü Bozma Duası

Peygamber Efendimizin büyü bozma duasının Kur’an’da da geçen Felak ve Nas Sureleri olduğu, alimlerin ortak görüşüdür. Rivayet göre Hazret-i Muhammed Aleyhissalatu Vesselam, hem Yahudi bir kadının kendisine yaptığı büyüyü Felak ve Nas Sureleri ile iptal etmiş, hem de kendisine büyü yapıldığını dile getiren kişilerin ıstırabını bu mübarek sureler ile def etmiştir. Siz de büyü bozma konusunda kendinize merhamet gösterin, nefsinizi hizaya getirin ve Muavvizeteyn Sureleri olarak da bilinen bu muazzez sureleri her fırsatta okuyup büyünün çirkin etkisini geride bırakın.

Kur’an’da Geçen Bazı Ayetler ile Büyü Bozmak Mümkün

Kur’an’da geçen Felak ve Nas Suresi dışında birkaç ayetin de büyü bozmak için dua olarak okunduğu bilinir, zaten bu okumalar da İslâm aleminin malumudur. Nitekim alimlerimiz, bu ayetlerden birkaçını şöyle sıralar:

“Asâ en yehdiyeni rabbî li akrabe min hâzâ raşedâ.”

“Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn.”

“Rabbi eûzu bike min hemezâtiş şeyâtîn. Ve eûzu bike rabbi en yahdurûni.”

Bu manidar ayetlerin günde 7 defa okunması, yapılan büyünün gücünü eritecek, birkaç hafta içerisinde tılsım da etkisini kaybederek rahatlık ve selamet hissiyatı husule gelecektir.

Evet işte böyle, inşaallah bu duaların ve uygulamaların vesilesi ile içinde bulunduğunuz kötü açmaz son bulur, Allahu Teâlâ size de bir çıkış yolu ve çözüm kapısı gösterir.

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın inanılmaz ve şaşırtıcı tesirini ortaya koyan okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizin de yeniden hayata tutunmanıza vesile olacak.
Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)
İşte o mucizevi yorumlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir