İçeriğe geç

Surhubad Duası ile Siz de Mucizelere Tanık Olun

surhubad duası

Surhubad duası özel hayatta mucizevi sonuçlar veren bir duadır. Şöyle ki kalbinizdeki sevgiyi hayata geçirmek, herhangi bir insanı kendinize aşık etmek, onun birlikteliği ile mutluluk bulmak ve sevinç içerisinde bir hayat yaşamak mı istiyorsunuz? Ya da sizi terk eden, bırakıp giden ve sırtınızdan vuran herhangi bir kişiyi pişmanlık içerisinde geri çevirmek ve onu sizden başka herhangi bir kişiyi göremeyecek bir hale getirmek mi istiyorsunuz?

  • Öyle ise doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz, çünkü birazdan öğreneceğiniz surhubad duası, yukarıda sıraladığım amaçları kolaylıkla gerçekleştirebilmenize yardımcı olacak; bu sayede siz de binlerce insanın kısa sürede muradına ulaşması gibi surhubad duası ile muradınıza ulaşıp istediğiniz insanın aşkını kendinize çekebilecek bir hale geleceksiniz.

Surhubad Duası Neden Böylesine Güçlüdür?

Surhubad duasının bu kadar güçlü ve etkili olmasının temelinde, duayı yaparken uygulanan müthiş etkili sözlerin ve tılsımlı ifadelerin, daha önce defalarca denenmiş ve etkinliği kanıtlanmış ifadeler olmasıdır.

  • Evet, surhubad duası daha önce yüzlerce kez denenip etkili olduğu kanıtlanmış bir uygulama olduğu için, bu uygulamadan istifade eden herkes kısa süre içerisinde uygulamanın feyzini ve faziletini yaşamaktadır.

surhubad duası

Surhubad Duası Yaparken Bir Bıldırcın Yumurtası ve Fatiha Suresi Şart

İnternette sunulan birçok yanlış bilginin ve surhubad duasının yapılışı konusunda aktarılan birçok hurafenin aksine surhubad duası, 1 adet bıldırcın yumurtası ile yapılır ve dua esnasında kesinlikle Fatiha Suresi okunur.

  • Onun için mümkün mertebe kısa süre içerisinde 1 adet bıldırcın yumurtası temin ederek aşağıda anlatacağım uygulamayı harfiyen gerçekleştirmeye çalışmalısınız.

Açıkçası ben de bu uygulamayı gerçekleştirip bıldırcın yumurtası ve Fatiha Suresi ile yapılan surhubad duasının feyzinden nasiplendim ve sevdiğim insanı körkütük aşık etme bahtiyarlığını yaşadım. İşte size de detayları anlatıyorum:

  • Bıldırcın yumurtasını yanınıza alıp sessiz bir yere geçtikten sonra orada kıbleye doğru yönelip elinizdeki bıldırcın yumurtasını sol avucunuza almalı ve gözünüzü kapatıp bu yumurtanın üstüne 7 defa Fatiha Suresi okumalısınız.

Bu telaffuz sırasında da surhubad duasını hangi amaçla yaptığınızı derinden derine düşünüp tefekkür ederek Cenabı Hakk’ın ve Alemlerin Yaratıcısı olan Allah’ın size fazilet içerisinde mutluluk ve güzellik vereceğini hayal etmeye, Ona bel bağlamaya ve Ondan ümit beslemeye çalışmalısınız.

Surhubad Duasını Yaparken Hangi Sözcükler Duayı Amacına Taşıyacak?

Surhubad duasının birinci kısmını ve 1. aşamasını bu şekilde yaptıktan sonra şimdi sol avucunuzda bulunan bıldırcın yumurtasını önünüze koyup gözlerinizi açarak yumurtanın üzerine şu etkili ve mübarek kelimelerle hitap etmelisiniz:

  • “İlahi Kur’an-ı Kerim’in başlangıç suresi olan Fatiha Suresi bütün faziletleri içerisinde taşıdığı için fazilet ve hikmetin yuvası olan bir suredir, aynı şekilde bıldırcın yumurtası da bize vermiş olduğun nimetlerin ve ihsanların küçük bir simgesi olarak bize senin varlığını ve kudretini hatırlatmaktadır. Şimdi surhubad duasının gerçekleşmesi amacıyla bu iki büyük nimeti sana arz ediyorum ve bana hikmetinin sonsuzluğu, kudretinin sınırsızlığı ve ilminin yüceliği içerisinde surhubad duasının gerçekleştiğini göstermeni temenni ediyorum, amin.”

Surhubad Duası Uygulamasında Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Yukarıdaki tılsımlı sözcükleri içtenlik içerisinde okuyup samimiyet ile Allah’a arz ettikten sonra önünüzdeki bıldırcın yumurtasını gizli bir yerde saklayarak başka insanların nazar etmemesi için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Zira surhubad duası bu bıldırcın yumurtasını başka insanların görmemesi sayesinde etkinliğini yerine getirir ve gerçek rolünü ifa eder.
  • Bununla birlikte surhubad duasını yaparken abdestli olmaya gayret gösterin ve gideceğiniz sessiz ortamda abdestli bir şekilde uygulamayı yaparken aynı zamanda dışarıdan gelecek gürültüleri de devre dışı bırakmaya gayret gösterin.
  • Şunu da unutmayın ki surhubad duası perşembeyi cumaya bağlayan gece vaktinde yapıldığında kesin bir şekilde etkinliğini gösterir, diğer vakitler ile ilgili çok değişik rivayetler olmasına rağmen en önemli vaktin cuma gecesi olduğu bildirilmiştir.
  • Yine surhubat duasını yaparken öncesinde mümkün mertebe niyetinizi iyice düşünmeye ve Allah’ın size de merhamet eyleyeceği hususunu huzur ve emniyet içerisinde tefekkür etmeye çalışmalısınız.

Surhubad Duası Tesirli Olmazsa Ne Yapmak Gerekir?

Yukarıda sıraladığımız hususları uygun bir şekilde yaptıktan sonra surhubad duası Allah’ın izniyle etkili olacak ve siz de bu sayede muradınızı gerçekleştirmiş olacaksınız, fakat surhubad duasının da bazı durumlarda etkisiz olabildiği görülmüştür. Bu tür durumlar için size şu çok değerli eseri şiddetle tavsiye ederiz:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın inanılmaz ve şaşırtıcı tesirini ortaya koyan okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizin de yeniden hayata tutunmanıza vesile olacak.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.