Siğil Duası Okuyan Hoca

 

Vücutta bulunan ve görüntü olarak rahatsız eden siğillerden kurtulmak için okunan dualar genelde siğilleri yok etse de nefesi kuvvetli olduğuna inanılan kişiler tarafından da okunup siğillerin geçeceğine inanılır. Siğil duası okuyan hoca, kendisinden önce de siğilleri yok eden nefesi kuvvetli bir hocadan el aldığına inanılır.

Hocanın Okuduğu Siğil Duası Daha mı Etkili?

Siğil duasının hoca tarafından okunduğu zaman siğilin geçtiği ve daha etkili olduğu düşünülmektedir. Siğil duası okuyan hoca olarak siğilleri geçiren kişinin diğer kişilerden farkı, yüksek enerjili ve bazı hisleri daha gelişmiş kişiler olmalarıdır. Ayrıca devamlı dua okuma hali içinde oldukları için dua enerjileri de daha fazlardır. Siğillerin okunan dua ile geçeceğine ve kişinin siğillerden kurtulacağına inanan hocaların bu olumlu ve pozitif düşünceleri sebebi ile dualarının daha etkili olduğuna inanılır.

Her şeyde olduğu gibi burada da önemli olan niyettir. Enerjileri daha yüksek olan bu hocaların dualarının kabul olduğuna inanılır. Hastalık da şifa da Allah tarafından insanlara verilir. Bu sebeple hastalık da Allah isterse bizim vücudumuzdan gider. Siğillere okuyan böylece siğilleri geçiren ya da diğer hastalıkları geçirdiğine inanılan hocaların hastalıkları direkt geçirmesi mümkün değildir. Enerjileri açık olduğu için iyi ve olumlu enerji verirler ve hastalığı uzaklaştırırlar.

Siğilleri yok etmek için siğil duası okuyan hoca dışında siğile sürülmek üzere özel karışımlar hazırlayanı bu karışımlara da okuyup üfleyen hocalar vardır. Okuduğu siğilin, sonrasında da tedavisinin devam etmesi için hazırlanan karışımlar belirli süre daha siğile sürülür.

Siğillerden kurtulmak için duasına inanılan bir hocaya gitmek, para tuzağı gibi görünse de bu hocalara gidip olumlu sonuçlar alan siğillerinden kurtulan insan çoktur. Bu sebeple önce tıp ve doktorlar sonra alternatif tıp ve hocalar demek uygun olacaktır.

Tıbbi olarak Siğil tedavisi

Tıbbi olarak dermatolojinin uzmanlık alanına giren siğil tedavisinde kişiye göre hap ya da krem tedavisi uygulanmaktadır. Son zamanlarda siğil tedavisi için doktora giden hastalara doktorlar ilginç bir şekilde siğillerinden kurtulmak için dua okumayı ya da siğil duası okuyan hoca bulmalarını önermektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir