Sevilme Duası ile Hayatınız Değişecek İnşallah

Sevilme duası benim hayatımda bambaşka bir yere sahip. Çünkü bu dua sayesinde tüm hayatım değişti. Sanırım her şeyi ilk baştan anlatırsam çok daha isabetli olacak.

Sevdiğim adam beni terk edip gittiğinde dünyam başıma yıkıldı, avare avare dolaşmaya başladım, defalarca intihar etmeye karar verdim. Yine defalarca kendimi kaybetmenin eşiğine geldim, bu süreçte sevgi duasını hala tanımamış olduğum için bunalımlar içerisinde depresyona girdim ve bu depresyon benim hayatımın belki de birkaç yılına mal oldu.

Fakat sonrasında çok şükür ki sevilme duası imdadıma yetişti, bu duayı yaptıktan sonra ise sevdiğim erkeğin bana taparcasına aşık olduğunu içten içe fark etmeye başladım.

Bununla da kalmadı, sevilme duasının geniş enerjisi çevremdeki diğer insanların da bana sevgi ve muhabbet ile yaklaşmasına vesile oldu. Gerçekten de ben bu duanın insana bu kadar fayda sağlayabileceğini ve insanın hayatını bu denli değiştirebileceğini hiçbir şekilde tahmin etmiyordum.

Ne var ki duayı yaptıktan sonra sevilme duasının gücünü bizzat kendi yaşamımda gördüm, bu uygulamanın hayat değiştirici fonksiyonunu kendi üzerimde gözlemleme şansını elde ettim. Şimdi ise çevremde beni tanıyan insanlara, internet ortamında da diğer bütün insanlara bu duayı tavsiye ederek onların da sevilme duasının gücünü bilmeleri gerektiğini düşünüyorum ve her fırsatta sevilme duasını insanlara tavsiye ediyorum.

Sevilme duası nasıl yapılır ve bu uygulamayı yaparken hangi şekilde niyet etmelisiniz, nelere dikkat etmeniz gerekir, hangi şartları yerine getirmeniz halinde sevilme duası amacına ulaşır ve buna benzer bütün soruların cevaplarını birazdan bulacaksınız.

Hepsini teker teker ve detaylı bir şekilde size anlatıyor olacağım, eğer bu yazımı dikkatlice okumaya devam ederseniz sevilme duasının müthiş gücünü kendi hayatınızda siz de görmeye başlayacaksınız inşallah.

Sevilme Duası Ne Zaman ve Nasıl Yapılır?

Salıyı çarşambaya bağlayan gece sessiz bir yere geçip yatsı namazını eda ettikten sonra herkesin uyumasını beklemeniz gerekir. Ardından da yanınıza bir çay kaşığı dolusu tuz alıp bu tuzu götürüp bir peçetenin içine koymanız gerekir.

Bu tuzu peçetenin içerisine koyduktan sonra sessiz bir yere geçip orada kıble istikametine yönelerek kendinizi Allah’ın gücüne teslim etmeniz, onun varlığı içerisinde erimeniz, onun şefkat okyanusuna ve sevgi denizine kendinizi bırakmanız gerekir.

Sonrasında önünüzdeki peçetenin üstüne koymuş olduğunuz tuzun üzerine şu sözcükleri okumalısınız:

Yaratanların en güzeli Allah’tır şeklinde Kur’an-ı Kerim’de geçen ayetin hükmüne itaat ederek, yalnızca bana ibadet edin ve yalnızca benden yardım isteyin mübarek ayetinin hükmüne itaat ederek, Allah kuluna kafi değil midir mealindeki mübarek ayetin hükmünü baş tacı edinerek ve Allah hakimlerin hakimidir anlamındaki mukaddes ayetin hükmüne tamamen tabii olarak sevilme duasının kabule olması için sana yönelip itaat ediyorum. Senin bütün hükümlerini baş tacı ediyorum, Allah’ım sevilme duasının gücünü bana da gösterip beni de bahtiyar kullarından eyler misin? Allah’ım sevginin ve muhabbetin hakim olduğu bir ortamda bana harika bir ömür yaşatıp beni bahtiyarlık ve saadet içerisinde cennet yolculuğuna taşır mısın? Allah’ım bana ve çevremdeki insanlara sevginin gücünü gösterip beni muradıma nail eyler misin? Amin.

sevilme duası

Sevilme Duasının Devamı ve 2. Aşaması

Bu güzel kelimeleri, üstüne bir kaşık dolusu tuz koymuş olduğunuz peçetenin üzerine okuduktan sonra, şimdi bu peçeteyi iyice katlayarak tuz, içinde kalacak şekilde götürüp başka insanların göremeyeceği bir yerde saklamalısınız.

Sakladıktan sonra ise yine sevilme duasını yapmış olduğunuz yere gelerek kıbleye doğru dönüp içtenlikle 3 defa Fatiha Suresi’ni ve 1 defa İnşirah Suresi’ni okumalı, ardından da 77 defa Ya Vedûd ismi şerifini okuyup telaffuz ederek sevilme duasını bitirmelisiniz.

sevilme duası

Sevilme Duası Hükmünü İcra Etsin Diye Şunları Yapmalısınız

Sevilme duasının hükmünün kalıcı olması için, size daima amacınız doğrultusunda ve muradınız çerçevesinde güzellik ve hayır getirmesi için, peçetenin içerisine koymuş olduğunuz tuzun orada sürekli kalması, başka insanların da o malzemeye hiçbir şekilde müdahale etmemesi gerekir.

Sevilme duasının hükmünün kalıcı ve ebedi olması, niyetinizin güzel bir şekilde yapılmasına da bağlıdır. Bu nedenle duayı yapma aşamasında başlangıçtan nihayetine kadar niyetinizi net bir şekilde ortaya koymalı ve açık bir şekilde niyetiniz doğrultusunda hareket etmelisiniz.

Yine sevilme duasının hükmünün ebedi olmasını istiyorsanız duayı uygulama noktasında ve aşamasında art niyetsiz bir şekilde kendinize muhabbet ve sevgi talep etmeniz gerekmektedir. Herhangi bir art niyet, duanın hükümsüz kalmasına sebebiyet verecektir.

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını indirmek için tıklayınız

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

Yorum yapın