Aşk ve Muhabbet Duaları Bütün Dualar Dilek Duaları Hacet Duaları İstek Duaları

Sevgi Duası Hayatımı Değiştirdi, Okumayan Pişman Olur!

Sevgili okurlarımız size sevgi duası adlı muhteşem etkili dua hakkında en detaylı açıklamaları yapacağımız bu yazımızda, hem sevgi duasını hangi amaçla ve ne şekilde yapacağınızın detaylarını anlatacağız hem de bu muhteşem etkili dua vesilesiyle hayatı değişen bir okurumuzun yazdıklarını paylaşacağız.

Lütfen sevgi duasının detaylarını ve bu muazzam dua ile ilgili yaşanmış olayı okurken dikkatli olmaya çalışın ve yapacağınız bu duanın bütün inceliklerini kavrayıp öylece hareket edin. Çünkü bu muazzam dua sayesinde sizin de hayatınız değişebilir ve siz de sevgi yolculuğunda muhteşem ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

İşte sevgi duasının önemli detayları:

Sevgi Duası ile Hayatı Değişen Bir Okurumuz

Bir okurumuzun sevgi duası ile ilgili yazmış olduğu önemli bilgileri paylaşarak, bu duanın ne kadar etkili olabileceğini size anlatmak istiyoruz; tabii bu yaşanmış olayda sadece duanın gücünü değil aynı zamanda yapacağınız sevgi duasının birkaç önemli detayını da öğrenmiş olacaksınız:

Sevgi Duası Benim Hayatımı Değiştirdi!

“Ben 39 yaşında bir ev kadınıyım, geçen sene evlendim ve şu anda çok mutluyum. Daha öncesinde aradığım kısmeti bulabilmek için onlarca medyuma ve hocaya gittim, buna rağmen aradığım kısmeti ve mutluluğu hiçbir şekilde bulamadım. Şimdiye kadar bana hiç talip gelmedi ve beni isteyen hiç kimsenin olmaması benim bütün umudumu kırdı. Fakat çok değerli bir arkadaşımın bana sevgi duasını tavsiye etmesiyle birlikte art arda 3 tane kısmetim çıktı.

Bu köklü değişime ilk etapta ben de inanamadım ve yaşadıklarımın bir rüya olduğunu zannettim; fakat talipler ard arda gelmeye devam edince, ben de artık sevgi duasının ne kadar müthiş bir etkiye sahip olduğunu anlamaya başladım. Bu muhteşem duayı okuduktan bir hafta sonra beni istemeye gelen bir talibim oldu, ardından bir tane daha ve bir tane daha… İki ay sonra gelen talibim ile evlilik planları yapmaya başladık ve şu anda evliyim.

Allahu Teala’nın izniyle hayatımdaki sevgi ve muhabbeti buldum, bir tane de oğlum var ve biz şu anda çok mutluyuz. Değerli hocam lütfen bu anlattıklarımı sizi okuyan insanlarla paylaşın ve onlara şu tavsiyemi kesinlikle aktarın: “Asla ama asla büyü yoluna başvurmayın ve kendinizi perişan etmeyin, ne isteyecekseniz Allahu Teâlâ’nın engin hazinesinden isteyin ve Allah’tan başkasının kapısını asla çalmayın.”

Değerli okurlarımız, bir okurumuzun sevgi duası ile ilgili başından geçen bu yaşanmış olayı aktardık; şimdi de duanın kabule karin olması için yapmanız gerekenleri 5 önemli detay halinde aktarmaya çalışalım. Aşağıdaki bütün detayları okuyup duayı öylece tatbik etmelisiniz, aksi takdirde duayı yarım yamalak yapmış olursunuz ki, bu da duanın etkisiz olmasına sebebiyet verir.

Dua Hakkında 5 Çok Önemli Detay

Sevgi Duası Hangi Amaçla Yapılır?

Değerli okurlarımız, bu duanın yapılış amacı her türlü sevgiyi ve muhabbeti hayatımıza çekmektir. Yani sevgi duasını her türlü muhabbet ve sevda işinde kullanabilirsiniz; örneğin sizi sevmeyen ve hatta sizden nefret eden bir insanın sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Veya size aşık olmasını istediğiniz bir kişinin kalbine bu dua vesilesiyle hükmedebilirsiniz.

Bu mübarek ve mukaddes duayı sosyal hayatınızda ve kişisel hayatınızda her türlü sevgi ihtiyacı için kullanabilir ve bu mübarek duadan istifade edebilirsiniz. Yazımızın devamında duayı yaparken hangi niyeti nasıl getirmeniz gerektiğini detaylarıyla açıklayacağız.

Sevgi Duası ve Allah’ı Tanıma Şartı

Nedense birçok insan kime dua ettiğinin bilincinde ve farkında olmadan dua eder; yani birçok kişi dua ettiği Allahu Teala’yı tanımadan ve Onun yüce kudretini kavramadan duasını yapar. Oysaki Allah’ı tanımak, genelde bütün dualar özelde ise sevgi duası için ilk kabul şartlarından biridir.

Şimdiye kadar birçok insan Allah’a değişik vesilelerle dua etmiştir, fakat bu duaların kabul olanlarını incelediğimizde sadece ve sadece Allah’ı tanıyan insanların dualarının gerçek anlamda kabul edildiğini görebiliriz. Dolayısıyla bir kulun sevgi duası yaparken, mutlaka ama mutlaka Allahu Teala’nın muazzam kudretini ve yüce hikmetini kavramaya çalışması gerekir.

Sevgi Duası ve İçtenlik Şartı

Sevgi duasının kabule karin olması ve Allahu Teala’nın bu duaya onay vermesinin en önemli şartlarından biri de, duayı yapan kişinin içtenlikli tavrıdır. Eğer bu duayı yaparken Allah’a içtenlikle yönelirseniz ve Onun, duanıza cevap vereceğinden emin olarak dua ederseniz, Allah’ın izniyle en kısa sürede duanızın kabul edildiğini görerek sevinirsiniz.

Sevgi Duası ve Art Niyetli Olmama Şartı

Değerli okurlarımız, sevgi duasının kabulünde en önemli şartlardan biri de, duayı yapan kişinin art niyetli olmadan Allah’a dua etmesidir. Yani bu duayı kötü niyetleriniz ve kötü emelleriniz için kullanmamalı, sadece ve sadece güzel talepler ve hoş istekler için tatbik etmelisiniz.

Kısaca bu duayı yaparken içinizde kötü bir niyet olmamalı, örneğin bir başkasının sevgilisini onun elinden almaya çalışmamalısınız. Aksi takdirde duanın etkisiz olduğunu görmek ile kalmayıp, hayatınızda telafisi mümkün olmayan sorunlarla karşılaşmaya da başlayabilirsiniz.

Bu önemli detayları aktardığımıza göre artık sevgi duasının nasıl yapıldığını anlatmaya başlayabiliriz:

Sevgi Duası Nasıl Yapılır?

Öncelikle bir salı sabahı, sabah erkenden uyanmalı ve seher vaktinde sessiz bir ortama geçiş orada kıble istikametine dönerek dizüstü çekmeli, gözlerinizi kapatmalısınız.

Evet, bir salı sabahı seher vaktinde uyanarak sessiz bir ortama geçip kıbleye dönerek ve dizüstü çökerek gözlerinizi kapatmalı ve 77 defa “bismillahirrahmanirrahim” demelisiniz.

77 defa bismillahirrahmanirrahim dedikten sonra, sevgi duasını hangi amaçla yapıyorsanız o amacı kalbinizden geçirmelisiniz.

Sevgi Duasının Niyeti

Yukarıda, 77 defa bismillahirrahmanirrahim dedikten sonra, sevgi duasının amacını kalbinizden geçirmelisiniz, dedik. İşte bu kısım bu mübarek duanın niyeti olarak bilinir; bu mübarek duada niyet sadece kişinin içinde saklı olmalıdır. Kısaca niyetinizi hiçbir şekilde dile getirmemeli ve dışa vurmamalısınız. Sadece ve sadece 77 defa bismillahirrahmanirrahim dedikten sonra niyetinizi içinizde yani kalbinizde tutmalısınız.

Bu niyet aşamasından sonra, sevgi duasının en önemli aşaması olan Ya Vedûd esmasının tekrarlanması aşaması gelir; şöyle ki:

 

Sevgi Duası ve Ya Vedûd Esması

Niyetinizi içinizde tutarak ve sürekli olarak düşünerek, gözleriniz kapalı vaziyette 77 defa Ya Vedûd esmasını okumalısınız. Yani 77 defa Ya Vedûd demelisiniz.

Bu mübarek esmayı okurken, Allahu Teala’nın bu esmasının, kainattaki bütün sevgilerin ve muhabbetlerin kaynağı olduğu gerçeğini de düşünmeye çalışmalısınız. Evet Allahu Teala, Vedûd esmaül hüsnası ile, bütün kainata sevgi tohumları ekmiştir ve bütün mahlukatın kalbine sevgiyi işlemiştir.

İşte biz, yaptığımız bu dua vesilesiyle, bütün kainatın kalbine nakşedilen bu sevgiden kendi payımıza düşeni almış oluyoruz; dolayısıyla bu duanın evrendeki bütün varlıklar ile iletişime geçmek anlamına geldiğini bilmeli ve yapacağımız duayı bu hassasiyet ile yapmalıyız.

77 defa Ya Vedûd dedikten sonra,  gözlerimizi açıyoruz ve aşağıdaki önemli duayı okuyarak sevgi duasını tamamlamış oluyoruz:

“Allah’ım, sevginin ve muhabbetin kaynağı olan Ya Vedûd esmaül hüsnasından medet umarak senin dergah-ı merhametine gelen şu aciz kulunun içten duasını kabul buyur. Allah’ım kainatta sonsuz sevgi ve muhabbeti nakşeden derin hikmetinin ve sonsuz ilminin hatırı için, bu duaya en güzel şekilde cevap ver. Amin.”

Evet bu güzel dua cümlesi ile, duamızı noktalamış oluyoruz.

Tabii burada çok önemli bir ayrıntıdan da bahsetmemiz gerekiyor, söyle ki:

Yaptığımız bu duayı, sadece bir gün değil tam 4 gün üst üste yapmak durumundayız. Yani sadece salı sabahı değil, aynı zamanda çarşamba, perşembe ve cuma sabahı da aynı şekilde duamızı tatbik etmeliyiz. Kısaca bu değerli duanın etkisini gösterebilmesi için sadece bir gün değil tam dört gün üst üste yapılması gerekir.

Dört gün üst üste yapılması gereken muhteşem etkili sevgi duasının detaylarını aktardığımıza göre şimdi de bir tavsiye ile yazımızı noktalamak istiyoruz:

Aşk yaşamınızda hayırlı kapıların açılmasına vesile olacak bir eser

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı

Aşık etme duası, muhabbet duası, surhubat duası, kuduriye duası, geri getirme duası ve hayırlı kısmet duası gibi onlarca etkili aşk duası ile mutluluğa nail olmak istiyorsanız En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabını mutlaka okumalısınız.

Okurlardan çok olumlu yorumlar alan bu eser inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabını hemen indirip okumak için tıklayınız.

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını indirmek için tıklayınız

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

 

Gittiğiniz sayfada yer alan okuyucu yorumlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Son 2 yazımızı da inceleyebilirsiniz:

4444 Duası, Yani Salat-ı Tefriciye Duası Hayatımı Değiştirdi

Sevgi Duası Hayatımı Değiştirdi, Okumayan Pişman Olur!

2 Yorum

  1. Merhaba iyi günler kitap hakkında çok olumlu yorumlar var açıkcası çok heves ediyorum ben de almak için ancak bir sorum olacak benim eski sevgilimde büyü varmış bundan dolayı kısmetinde bağlılık var büyünün ve bir kaç olayında etkisiyle bana karşı buz gibi çok medyuma da dolandırıldım ne yazık ki büyüye rağmen etki gösterir mi sizce

    1. Merhaba, büyüden kurtulmak için medyumların tuzağına karşı uyanık olmak gerekir. Evet büyü gerçekten vardır ve insanların hayatını ciddi biçimde etkilemektedir. Ancak büyünün bozdurulması için başvurulabilecek en etkili yöntem “büyü bozma duaları” okumaktır. Kuran ayetlerine dayanan bu dualar sayesinde Allah’ın izniyle büyüden kurtulmak mümkün olmaktadır. Bu eserde sahih dualara yer verilmiştir. Ayrıca duaların okunma usulü hakkında da detaylı bilgiler verilmiştir. Duaların kabulü konusunda ise tek yetkili merci yüce Allah’tır. Kullarının sesini duyan ve dualarına icabet eden yalnızca O’dur. Bazen Rabbimiz kulları için daha hayırlısını takdir etmek için dua ile istenen şeye karşılık vermez. Bazen de duanın kabulünü daha uygun bir vakte erteler. İnşallah siz de dualarınıza karşılık bulursunuz. Rabbimiz ihsan ve lütuf sahibidir. Allah’a emanet olunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir