Sevdiğini Geri Getirme Duası
Aşk ve Muhabbet Duaları Dilek Duaları

Sevdiğini Geri Getirme Duası Beni Hayata Bağladı

Size sunacağımız dua, gerçekten de son derece etkili ve kalıcı olduğu halde yanlış adım atıldığında sonuca ulaşamayacağınız bir duadır; dolayısı ile sevdiğini geri getirme duası arayan insanların, aktaracağımız bilgileri oldukça dikkatli bir şekilde incelemesi ve duanın detaylarına hakim olarak öylece dua etmesi gerekmektedir.

Bu anlamda lütfen yazıyı en az 2 defa çok dikkatli bir şekilde okuyup sevdiğini getirme duasının da size gerçek anlamda fayda sağlamasını sağlamaya gayret gösterin, işte başlıyoruz:

1- Sevdiğini Geri Getirme Duası ile Hayatım Değişti Gerçekten!

Size bütün detayları bir okurumuzun aktarımlarını esas alarak sunmak istiyoruz, çünkü bu okurumuz gerçekten de sevdiğini geri getirme duasını tam manası ile gerçekleştirmiş ve olması gerektiği gibi yapmış. Bu anlamda sözü okurumuza bırakıyoruz:

“Ben yıllarca medyum medyum dolaştım ve sevdiğim insanı geri getirebilmek için hemen hemen her büyüye başvurdum, fakat en nihayetinde şunu anladım ki medyumlar gerçekten de sahtekar ve sadece para kazanmak amacıyla işlem yaptıklarını iddia ediyorlar.

Sonrasında, bir arkadaşımın tavsiyesi ile sevdiğini geri getirme duasını yapmaya karar verdim ve arkadaşımın bana vermiş olduğu oldukça eski bir kitapta aktarılan bu geri getirme duasını uygulamaya başladım.

Bu duayı uyguladıktan sonra açıkçası hayatım değişti ve sevdiğim insana yeniden kavuşmanın mutluluğu ile sevinçten havalara uçtum, detayları size anlatmak için çok hevesliyim:

Sevdiğini Geri Getirme Duası

2- Sevdiğini Geri Getirme Duası Gerçekten Etkili midir?

Fakat sevdiğini getirme duasının detaylarına girmeden önce bana çok fazla sorulan ve mutlaka cevaplandırılması gereken bir soru ile devam etmek istiyorum. Bana diyorlar ki gerçekten de sevdiğini geri getirme duası etkili mi? Evet, bu duayı doğru şekilde yaparsanız gerçekten de bu duanın son derece etkili ve kalıcı olduğunu bizzat gözlemlemiş olacaksınız ve bu dua ile hayatı değişen insanların kervanına siz de katılacaksınız.

Dolayısıyla bu duanın etkili olup olmadığını zaten kendi hayatınızda görmüş olacaksınız; yapmanız gereken tek şey, duanın detaylarını dikkatli bir şekilde takip ve tatbik etmek, böylelikle amacınıza ve muradınıza en güzel şekilde kavuşmak olacaktır. Zaten sizinle bütün detayları paylaşacağım.

3- Dua İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki sevdiğini geri getirme duası iki önemli malzeme ile gerçekleştirilir ve bu iki önemli malzemeden birincisi kendi saçınızdan alacağınız 1 adet saç telidir. İkincisi ise işlem yaparken saç telinizi içine koyacağınız 1 adet kağıttan ibarettir.

Bu kağıdın rengi ve şekli önemli olmadığı gibi ebatı ve boyutu da önemli değildir, saç telini içine koyabileceğiniz 1 adet kağıt olması yeterlidir.

Bu iki dua malzemesini temin ettikten sonra (yani kendi saçınızdan 1 adet tel koparıp 1 adet kağıt parçasını da yanınıza aldıktan sonra) aşağıdaki uygulamaları gerçekleştirmeye başlamalısınız:

Sevdiğini Geri Getirme Duası

4- Sevdiğini Geri Getirme Duası Böyle Yapılır?

Saç telinizi sağ elinize, kağıdı ise sol elinize alıp sessiz bir yere geçmeli ve kıble istikametine yönelip Cenab-ı Hakk’ın dergahına dönerek içtenlik içerisinde ve en samimi duygularınız ile ayakta iken gözlerinizi kapatıp Ya Deyyan esmaül hüsnasını 77 defa okumalı ve bu esmaül hüsnayı 77 defa okurken aynı zamanda sevdiğinizi geri getirme niyetine odaklanmaya çalışmalısınız.

Bu şekilde 77 defa Ya Deyyan esmasını okuduktan ve bu esnada da niyetinize odaklandıktan sonra, gözlerinizi açmalı ve dizüstü çöküp sağ elinizdeki saç telini sol elinizdeki kağıdın içerisine yerleştirmeli ve bu iki malzemeyi iki dizinizin arasına almalısınız.

Sonrasında bu iki malzemenin üzerine şu duayı okumalısınız:

“Ya Deyyan, sen kainatı en güzel şekilde yaratan ve insanların kalbine inşirah vermek maksadıyla içinde yaşadığımız dünyayı bütün güzelliklere beşik kılan sonsuz kudret sahibi olarak elbette ki kalplerimizi de en güzel şekilde evirip çeviren ve bize merhametiyle muamele eden sonsuz kudret sahibi ve sonsuz hikmetin hakimisin. Ya Deyyan, bana kalbimdeki masum aşkın yaptırdığı bu duanın amacına ulaşması için en güzel şekilde faziletler bahşeyle ve sevdiğini geri getirme duasını amacına ulaştırıp bana kudretinin tecellileri ile muamele eyle. Ya Deyyan, senin esmaül hüsnanı 77 defa okuyup onun yüzü suyu hürmetine senden dilekte bulunuyorum ve senin kapının dışında herhangi bir kapı olmadığını bildiğim için de sana içtenlik içerisinde iltica ediyorum. Lütfen benim duamı da duası kabul edilen sevgili kullarının duaları gibi gör ve beni de dergah-ı merhametine kabul buyur, amin.”

Bu duayı 2 dizinizin arasına almış olduğunuz 2 dua malzemesinin üzerine okuduktan sonra, kağıdı katlamalı ve saç teli içinde kalacak şekilde muska haline getirmelisiniz. Yani kağıdı tamamen katlayıp avucunuza alabileceğiniz şekle getirmelisiniz ve sonrasında da bu kağıt parçasını götürüp hiç kimsenin göremeyeceği bir yere saklamalı ve orada bir hafta boyunca kalmasını temin etmeye çalışmalısınız.

1 hafta sonra gidip bu kağıdı incelediğinizde ve içini açtığınızda saç teli hala orada duruyorsa, duanız kabul edilmemiş demektir; fakat saç telinin orada durmadığını fark ederseniz, duanızın kabul edildiğini anlayıp sevinebilirsiniz.

Ne var ki sevdiğini geri getirme duası sadece bu kadarla bitmiyor, konunun oldukça önemli bazı ayrıntıları daha bulunmakta ve bu ayrıntılar gerçekten hayatınızı derinden derine etkileyebilir; bu anlamda lütfen dikkatlice okumaya devam edin:

Sevdiğini Geri Getirme Duası

5- Bu Duayı Yaptığım için Tehlikelere Giriftar Oldum!

Ben sevdiğini geri getirme duasını uyguladıktan sonra kısa süre içerisinde amacıma ulaştım ve sevdiğim insanın bana en güzel şekilde gelmesine vesile oldum; fakat sonrasında öyle musibetler ve öyle tehlikelerle karşı karşıya kaldım ki bu duayı yapmış olduğuma pişman oldum.

Çünkü dua okunurken telaffuz edilen Ya Deyyan esmaül hüsnası aynı zamanda cin taifesinden birinin de adıymış ve cin taifesinden Deyyan isimli cinin adını dua içerisinde defalarca kez telaffuz ettiğim için bu hüddam bana musallat olmaya başlamış.

Evet, maalesef sevdiğini geri getirme duası içerisinde yer alan Ya Deyyan esmaül hüsnası aynı zamanda bir hüddamın adı olduğu için bu hüddam, ciddi şekilde istihdam edildiğini (yani görevlendirildiğini) düşünüp bana musallat olmaya başlamış.

Sonrasında öğrendim ki bu duayı yapan birçok kişiye de musallat olmuş, dolayısı ile bu duanın doğru dua olmadığını fark ettim. Sonrasında bu hüddam beni birçok tehlikeye maruz bıraktı ve benim hayatımı adeta zindana çevirdi. Keşke bu duayı yapmasaydım diye defalarca pişman oldum, fakat iş işten geçmişti; çok şükür sonrasında muazzam bir gelişme yaşadım, onu da anlatayım:

Sevdiğini Geri Getirme Duası

6- Sevdiğini Geri Getirme Duası Yerine Harika Bir Şey Buldum!

Sevdiğini geri getirme duasını yaptıktan ve Deyyan isimli hüddamın musibetlerine maruz kaldıktan sonra bu duayı iptal edebilmek için ne yapmam gerektiğini düşünürken, internet araştırması yaptım ve bu esnada Abdülkadir Çelik Bey’in Kenzül Dua Kitabı ile karşılaştım.

Bu dua kitabı ile hayatı değişen birçok insan olduğunu fark ettikten hemen sonra, bu dua kitabını alıp tatbik etmeye başladım ve sonrasında gerçekten hayatım değişti. Çok şükür bu kitap ile karşılaşmıştım, çünkü kitaptaki duaları tatbik ederek öncelikle sevdiğini geri getirme duasının hüddamını bertaraf ettim, yani onun bana musallat olma girişimlerini tamamen iptal edip hükümsüz hale getirdim. Sonrasında da sevdiğim insanın bana yine bağlanmasını ve tam manası ile aşık olmasını sağlayabilmek için Kenzül Dua Kitabındaki birçok duayı farklı şekillerde uyguladım.

Şimdi oldukça bahtiyar ve mutluyum, sevdiğim insanla birlikte hayatın tadını çıkarmaya çalışıyorum ve onun kollarında tam manası ile mesudum.”

Evet, bu okurumuzun sevdiğini geri getirme duası ile alakalı aktarımlarını aynen sizinle paylaştık, şimdi de okurumuzun tavsiye ettiği kitabı biz de size tavsiye etmek istiyoruz ve bu anlamda aşağıya hem kitabın indirme linkini, hem de bazı okuyucu yorumlarını alıyoruz:

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını indirmek için tıklayınız

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir