sabun büyüsü
Aşk ve Muhabbet Duaları

Sabun Büyüsü Detaylı Tarif ve Ciddi Uyarılar

Sabun Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

İnternet dünyasının sisli ve puslu aleminde genellikle sabun büyüsünün hangi amaçla yapıldığına dair birçok değişik söylenti olmasına rağmen, en doğru bilgiyi ve en sahih hakikati öğrenebilmek için Kudema isimli kadim büyü kitabına başvurmak durumundayız.

Bu kitaba başvurduğumuzda Kudema’nın bize söylediklerini şöyle aktarabiliriz:

“Sabun büyüsü insanların aşk ve sevda konusunda birbirlerine daha çekici gelmelerini sağlayan, yani insanların birbirini daha cazip bulmasına vesile olan kadim bir büyüdür. Bu büyüyü aynı zamanda kendisine aşık etmek istediği erkeği ya da kadını bağlamaya çalışan insanlar da uygulayabilir.”

Evet, o zaman Kudema isimli kadim büyü kitabının bize bahsettiği bu hakikati dile getirdikten sonra, şimdi yeniden sabun büyüsünün önemli ayrıntıları üzerinde durmaya başlayalım ve büyünün nasıl yapılması gerektiğini bütün işlem basamaklarını da anlatarak izah etmeye çalışalım:

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü Gerçekten Etkili midir?

Evet, sabun büyüsü diğer birçok büyüye nispeten oldukça etkili ve tesirli bir tılsım olarak bilinmektedir ve zaten kadim büyü kitaplarının neredeyse tamamı en etkili aşk büyülerinden birinin sabun büyüsü tılsımlı olduğunu dile getirerek bizi bu konuda kesin ve net ifadelerle aydınlatmaktadır.

Zira sabun büyüsünün görevli varlığı yani hüddamı olan Hüddam Melamiyanan, diğer bütün hüddamlar (yani görevli varlıklar) içerisinde oldukça güçlü ve nüfuzlu bir yere sahiptir. Bu güçlü ve nüfuzlu pozisyonu dolayısı ile sabun büyüsünün hükmünü icra etmesi oldukça basittir. İşte bu nedenle bu tılsım bu kadar etkilidir.

Sabun Büyüsünün Malzemeleri Nelerdir?

Yukarıda da bahsini ettiğimiz kadim büyü kitaplarından biri olan Kudema, sabun büyüsünün malzemelerini şöyle tarif etmektedir:

“Bir çay bardağı dolusu sabun.
1 adet kesme şeker.”

Sabun büyüsünün yapılabilmesi için gerekli olan sadece 2 adet malzeme var ve bu malzemelerden birincisi bir çay bardağı dolusu sabun (tabi bu sabunu sıvı sabun şeklinde de temin edebilirsiniz herhangi bir sabunu alıp keserek bardağın içerisine doldurarak da kullanabilirsiniz) bununla birlikte bir adet kesme şeker yeterli olacaktır.

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsünün Hüddamı Kimdir?

Yukarıda da temas ettiğimiz gibi sabun büyüsünün görevli varlığı olan hüddam Melamiyanan, kadim büyü kitaplarının tarifine göre en güçlü hüddamlardan biridir. Zira bu konuda özellikle Hüddam Apraziyal Efendi, Hüddam Garaminâr, Hüddam Neriman ve Hüddam Melamiyanan başı çeken görevli varlıklardır ve bu görevlilerin izni ve yetkisi olmadan neredeyse hiç bir büyü hükmünü icra edemez ve yerine gelemez.

Tabii sabun büyüsünün hüddamı olan Hüddam Melamiyanan da bazı durumlarda insanları tehlikeye ve sıkıntılara düşürebilen bir görevli olmasına rağmen diğer birçok görevli varlığa nispeten daha mülayim ve daha mütevazi bir niteliğe sahiptir.

Bu önemli noktaların da altını çizdiğimize göre artık sabun büyüsünün nasıl yapılması gerektiğini izah etmeye başlayalım. Lütfen bu kısmı en az 2 kez okuyup hiçbir yanlış yapmamaya çalışın ve işlem basamaklarını aksatmadan uygulamaya gayret edin:

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsünü yaparken kesinlikle sessiz bir ortama geçmeli en azından daha önceden planlayıp böyle bir ortam temin etmeye çalışmalısınız.

Böyle bir ortamı temin ettikten sonra gece uyumadan evvel sabun büyüsünü uygulamaya başlamalısınız. Şöyle sessiz bir yere geçip karanlığın çökmesini beklemelisiniz ve gece herkes uyuduktan sonra güneşin doğduğu yöne doğru yönelerek (yani doğu istikametine doğru dönerek) gözlerinizi kapatmalı ve ayaktayken 7 defa Ya Melamiyanan demelisiniz.

Ayakta iken 7 defa Ya Melamiyanan dedikten sonra gözleriniz kapalı bir pozisyonda iken dizüstü çökmeli ve kalbinize odaklanmaya çalışarak hangi amaçla sabun büyüsünü yapıyorsanız o amacı düşünmeye çalışmalısınız.

Kısaca bu aşamada özellikle sabun büyüsünü hangi amaçla yapıyorsanız o amacı ve o niyeti kalbinizden getirmeye çalışmalısınız, zira Melamiyanan sizin kalbinizden geçirdiğiniz sırları ve niyeti birazdan öğrenecektir.

Bu aşamadan sonra gözleriniz kapalı bir vaziyette 7 defa daha Ya Melamiyanan demelisiniz ve bu ifadelerden sonra gözlerinizi açıp şu tabirleri bir defa okumalısınız:

“Ey hüddam Melamiyanan, kalbimde hangi sevdanın ve hangi derin aşkın sırrı ile sana müracaat ettiğimi zaten biliyorsun, nitekim az önce de kalbimden geçirdiğim niyete tam anlamıyla ve hakkıyla vakıf olduğunun farkındayım. İşte artık bütün sırlarım senin elinde ve işte artık sana müracaat etmenin huzuru içerisinde sabun büyüsünü tatbik etmeye devam ediyorum.”

Bu ifadeleri bir defa okuduktan sonra daha önce temin ettiğiniz 1 adet kesme şekeri bir çay bardağı dolusu sabunun içerisine atıp bu iki büyü malzemesinin üzerine şu ifadeleri okumalısınız:

“Ey sabun büyüsünün 2 malzemesi olan sabun ve kesme şeker, artık bir araya geldiniz ve birazdan birbirinize karışacaksınız. Bu aşamada Hüddam Melamiyanan da sizin birbirinize karışmanız gibi beni ve kalbimdeki sevgiliyi birbirine karıştıracak ve artık ellerimizi tamamen birbirimize kenetlenerek şekilde bir araya getirecek. Bunun için bana yardımcı olun ve asla yoluma taş koymayın.”

Bu ifadeleri sabun ve kesme şekerin üzerine okuduktan sonra bu iki malzemeyi artık çöpe dökebilir ve normal hayatımıza bu şekilde devam edebilirsiniz, zira kadim büyü kitapları en etkili sabun büyüsünün bu şekilde yapıldığını ve oldukça kısa sürdüğünü ifade etmektedir.

Bu noktaya kadar okuduysanız, bundan sonraki kısımları da dikkatli bir şekilde okumalısınız, çünkü sabun büyüsü hakkında en önemli gerçekleri izah etmeye devam edeceğiz. Bununla birlikte yukarıda tarif ettiğimiz büyünün tam anlamıyla etkili olabilmesi için bilmeniz gereken birkaç noktayı da aydınlatmaya çalışacağız:

Sabun Büyüsü Tehlikeli midir?

Evet, sabun büyüsü son derece tehlikeli ve acayip sıkıntılara sebebiyet verebilen bir büyüdür ve birçok insan bu tılsımı uyguladığı için acayip sıkıntılara ve musibetlere maruz kalmıştır maalesef.

Her ne kadar bu büyünün görevli varlığı olan Hüddam Melamiyanan diğer birçok görevli varlığa nispeten daha mülayim ve daha mütevazi olsa da yine de birçok insanın ciddi tehlikelere sürüklenmesine sebebiyet vermiştir ve bununla ilgili binlerce olay yaşandığını tarih kitapları kaydetmiştir.

Özellikle bu konuda büyü kitaplarının söylediklerini esas aldığımızda, bu anlamda oldukça trajik olaylar anlattıklarını görebilirsiniz. Melamiyanan binlerce insanın yuvasını yıkılmış ve binlerce insana acayip zararlar ulaştırmış son derece tehlikeli ve kindar bir görevlidir. Dolayısıyla Hüddam Melamiyanan’ın kontrol ettiği başta sabun büyüsü olmak üzere bütün büyülerden uzak durmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Her ne kadar size bu yazımızda sabun büyüsünün detaylarını anlatmış olsak da yukarıda da değindiğimiz gibi bu büyünün son derece tehlikeli olduğunun bilincine varmalı ve mümkünse bu sıkıntılı süreçten hiç geçmemeye çalışmalısınız. Bunun yerine aşağıdaki tavsiyemize kulak vermenizi öneririz:

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü Yerine Ne Yapmalısınız?

Önemli bir tavsiye

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı

Onlarca etkili aşk duası ile murad ettiğiniz şeye kavuşmak istiyorsanız En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabını mutlaka okumalısınız.

Okurlardan çok olumlu yorumlar alan bu eser inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını indirmek için tıklayınız

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

2 Yorum

 1. Ne olur görün duyun beni 3 aylık oğlumda nöro fibromatozis ve noonan sendromu teşhisi konuldu ikisi de genetik hastalık şimdilik ağır bir belirti yok sadece vücutta leke ama gorunedebilir Rabbimden başka gidecek yerimde sığınacak kapımda yok hastalıkların tıbben bir tedavi yok ne olur bana bir dua söyleyin yalvarırım duyun sesimi çok korkuyorum evladima birşey olucak diye lütfen cevap yazin

  1. Senem Hanım, öncelikle Allah şifa versin, çok geçmiş olsun. İnşallah Rabbimiz Ya Şafi isminin hürmetine şifa ihsan eder. Unutmayın ki hayır da şer de Allah’tandır. O, her ne dilerse öyle olur. Hastalıklara şifa ihsan edecek olan da yalnız ve ancak O’dur. Bu itibarla lütfen isyankar bir ruh haline kapılmayın. Allah’tan ümidinizi kesmeyin, zira Rabbimiz kulları için devamlı hayırlı kapılar açar.
   Hastalıklar söz konusu olduğunda Peygamber Efendimizin tutumunu örnek almak gerekir. Hazreti Muhammed (sav) her konuda bizim rehberimizdir. O nasıl davranmışsa bizler de öyle davranmaya gayret etmeliyiz. Peygamber Efendimiz hastalıklar olduğunda öncelikle hekimlere başvurmuştur. Yani önceliği doktor desteğine vermiştir. Siz de elinizden gelen gayreti gösterin ve şifa bulmak için doktorlara müracaat etmekten çekinmeyin. Yüce Allah, şifa verenlerin en hayırlısıdır ancak şifayı doktorların eliyle verir. Dolayısıyla tedavi sürecini dikkatli ve titiz bir şekilde devam ettirin. Her gün yeni ilaçların ve tedavi yöntemlerinin çıktığını da bilerek durumu devamlı takip edin.
   Tıbbi açıdan üzerinize düşenleri yaptıktan sonra dualar okuyarak manevi destekte bulunun. Bu hususta Haşr suresinin son üç ayeti inşallah çok olumlu tesir gösterir. Fırsat buldukça gün içinde bu ayetleri okuyun ve Rabbimizden yardım isteyin.

   Bismillahirrahmanirrahim

   Huvallahulleziy la ilahe illa huve ‘alimulğaybi veşşehadeti huverrahmanurrahıymu.

   Huvallahulleziy la ilahe illa huve elmelikulkuddususselamul mu’minul muheyminul ‘aziyzul cebbarul mutekebbiru subhanallahi ‘amma yuşrikune.

   Huvallahul halikul – bariy-ulmusavviru lehum’esma ulhusna yusebbihu lehu ma fiyssemavati vel’ardı. Ve huvel’aziyzulhakiymu. (Haşr-22,23,24)

   Ayrıca Peygamber Efendimizin dilinden söylenen şu duayı da okumanız inşallah faydalı olacaktır:

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ezhibil-be’se rabben’nasi eşfi ve enteş’şafi la şifae illa şifauke şifaen la yuğadiru sekame.” (amin)

   Duanın Türkçe karşılığı şöyledir:

   “Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiçbir hastalık kalmasın.” (Buhârî)

   Allah büyüktür. Azim ve Kadir olan O’dur. İnşallah dualarınıza icabet görürsünüz ve Rabbimiz evladınıza şifa ihsan eder. Allah’a emanet olunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir