Rüyada Zayıflamak Ne Anlama Gelir?

rüyada zayıflamak

Rüya sahibinin zor ve sıkıntılı günler geçireceği olarak yorumlanan rüyada zayıflamak, farklı farklı yorumlansa da genelde sıkıntılı anlamlarla yorumlanmıştır. Ancak rüyanın tam olarak tabir edilmesi için tüm detaylara bakmak gerekir. Bu yazımızda konu ile alakalı pek çok farklı detayın tabirine yer verilmiştir.

Farklı Anlamları ile Rüyada Zayıflamak

Rüya sahibinin rüyada zayıflamak gördüğü takdirde, bu rüya için olan farklı yorumlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz;

  • Rüyasında zayıfladığını gören kişi için, gerçek hayatta da zayıf duruma düşeceği olarak yorumlanır. Sıkıntılı, engellerle ve zorluklarla dolu günler geçireceğine, bu günleri atlatma sürecinin de sıkıntılı olacağına yorumlanır.
  • Rüya sahibi, rüyasında zayıflamak gördüğü takdirde, sağlığının bozulup hastalanacağına, sağlık sorunları ile uğraşacağı şeklinde yorumlanır.
  • Başka bir yorum ise, rüyada zayıflamak, kişinin işini ve itibarını kaybedeceğine ve bu kayıplar yüzünden zor günler geçireceğidir.
  • Rüya sahibi rüyada zayıfladığını gördüyse, kendi kusurlarını ve hatalarını tüm uyarılara rağmen görmediği, bunun sonucu olarak da hayatında maddi ve manevi kayıplara uğrayacağı anlamına gelir.
  • Rüyada zayıfladığını gören kimsenin bu rüyası, iş hayatında ya da özel hayatında bir konu ile ilgili korku yaşadığına yorumlanır.

 Farklı Durumlarda Rüyada Zayıflamak

Farklı durumlarda, zayıflama ile ilgili rüya görülmesi farklı anlamlarda yorumlanır. Rüyada aşırı zayıflamak, rüyada diyet yaparak zayıflamak, rüyada başkasının zayıfladığını görmek v.s. gibi farklı durumların farklı anlamları vardır.

Rüyada Diyet Yaparak Zayıflamak

Diyet yaparak rüyasında zayıfladığını gören kimsenin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler olacağı, hem parasal olarak bolluk içinde olacağı hem de ruhen kendini çok iyi hissedeceği zamanlar geçireceği olarak yorumlanır.

  • Rüyada başka birinin zayıfladığını görmek: Eğer rüya sahibi, rüyasında zayıfladığını gördüğü kişiyi tanıyorsa, bu kişinin sıkıntılı, problemli, parasal sorunlarının olduğu zamanlar geçireceğine işaret olarak düşünülür.  Zayıfladığını gördüğü kişiyi tanımıyorsa, rüya sahibinin kendisinin, sıkıntılı ve parasal zorluklarla yüz yüze kalacağı zamanlar geçireceği anlamına gelir.
  • Aşırı kiloluyken rüyada zayıflamak: Rüyada aşırı kiloluyken zayıfladığını görmek, kişinin yakın çevresinden biri yüzünden, başkaları gözündeki değerini kaybedeceği ve buna sebep olan kişinin de hiç ummadığı bir kişi olacağı olarak yorumlanır.
  • Rüyada eşinin zayıfladığını görmek: Rüya sahibi, rüyasında eşinin zayıfladığını gördüyse, bu rüya evlerinde bereketin ve kazancın artacağına, parasal bolluk yaşayacaklarına yorumlanır.
  • Rüyada zayıflayıp, güzelleştiğini görmek: Rüyasında kilo verip güzelleştiğini gören kimse için, bu rüyanın anlamı kişinin etrafında kıskanç kişilerin olduğu olarak yorumlanır.
  • Bu rüyanın diğer anlamı da rüya sahibinin hayatında kötü giden ne varsa son bulacağı, tüm zorlukların ortadan kalkacağı, parasal sıkıntıların son bulacağıdır.

rüyada zayıflamak

Rüyada Zayıflamak için Koşmak

Rüya sahibinin rüyada zayıflamak için koştuğunu görmesi bolluk bereket anlamına gelir. Kişinin hanesinin bolluk ve bereket ile dolup taşacağına, parasal olarak sıkıntı yaşamayacağına, hayatındaki bu güzel gelişmelerin etrafındaki zor durumdaki insanlara da yardım etmesini sağlayacağı anlamına gelir.

Rüyasında Zayıflamak için Doktora Gittiğini Görmek

Kişi, rüyada zayıflamak için doktora gittiğini gördüyse, rüya sahibinin iş hayatında sıkıntılar yaşayacağı, bu sıkıntıların para kaybına yol açacağı, bu zor zamanlardan da işyerinden bir arkadaşı yardımı ile çıkabileceği olarak yorumlanır.

rüyada zayıflamak

Rüyada Zayıflamak İstemek

Rüya sahibi rüyasında, zayıflamak istediğini görürse, iş hayatında beklediği bir terfiyi alacağına, iş hayatında yükseleceğine, bununla beraber maddi olarak da rahatlayacağı zamanlar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Hasta Olduğu için Zayıflama

Rüyasında hasta olduğu için zayıfladığını gören kimse için, bu rüya pek hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin tüm maddi varlığını kaybedeceğine, işini kaybedeceğine, hayatının düzeninin alt üst olacağına, zor ve sorunlu günler geçireceği anlamına gelir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir