rüyada yumurta yemek
Rüya Tabirleri

Rüyada Yumurta Yemek Güzel Gelişme Anlamındadır

Rüyada Yumurta Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında yumurta gören kişi, rüyasını; bedeninin ve zihninin ihtiyaç duyduğu, arayışında olduğu ve aynı zamanda bulamadıkça güçsüzleştiği bir varlığa yormalıdır. Rüya sahibi, varlığını sezdikçe demir gibi güçlenip yüreğini sıkılaştığı varlığını kaybedecektir kısa bir süre içerisinde şeklinde tabir edilir. Ayrıca yumurta; zenginlik, evlilik ve refah düzeyi yüksek bir hayata delalet etmektedir.

Rüya sahibi çok aşırı bir çaba harcamadan kolay, basit ve yasal yollardan büyük oranlarda paralar kazanacaktır. Ailesini rahatlıkla yaşatacak ve kendisi de böylece mutluluk ve huzur bulacaktır. Yükselen refahı ailesi ile birlikte çevresindeki diğer insanlara da büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Ayrıca rüya sahibi bekar, evlilik düşünmeyen ve kalbine dokunan birilerinin olmadığı iddiasındaysa bile kısa bir süre içerisinde evliliğe dönüşecek bir ilişki içerisine gireceğine ve evleneceğine delalet eder.

Rüyada Yumurta Yemek

Rüyasında yumurta yediğini gören, rüyasını yediği yumurtanın taze/bayat veya pişmiş ile pişmemiş olmasına göre yorumlamalıdır.

Rüyada Taze Yumurta Yemek

Rüyasında taze yumurta yediğini gören kişi, rüyasını; karşısına çıkacak yeni yaşam tarzlarına, hayatlara ve bilinçlere yormalıdır. Kişi hiç alışık olmadığı, duymadığı, kendisine çok farazi gelen ve algısını açacak yeni insanlar tanıyacaktır ve onların yaşama tarzlarını öğrenip benimseyecek kadar kendileriyle vakit geçirecektir şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin aşina olmadığı hayat ve bilinç şekilleri ilk başta sendelemesine neden olacak fakat uyandırdığı merakın hayranlığıyla kişi, kendini serbest bırakıp korktuğu ama en çok arzuladığı yenilikleri yaşayacaktır.

Alimlerin ayrıca yapmış oldukları bir yoruma göre; kişi çetrefilli yaşantılarından hemen sonra çok rahat bir hayat yaşayacaktır. Rüya sahibi; zorlandığı, başa çıkamadığı ve kendisini en fazla zorlayan işlerinin altından bir çırpıda kalkacaktır şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Bayat Yumurta Yemek

Rüyasında bayat yumurta yediğini gören kişi, rüyasını; hayatında monotonlaşan, alışkanlık halini almış ve kendisini sıkan durumlardan kurtulmaya çalıştığına yormalıdır. Rüya sahibi ailesi ile sahip olduğu iletişim tarzından çok uzun zamanlara boyunca rahatsızlık yaşamadan devam ettirecektir. Fakat belli bir biliş güçlenmesinden sonra sömürülen ve monotonlaşan her şeyin farkına varıp değişikliğe gidecektir. Mesela eskisi kadar ailesinin her ayrıntılı işine koşan biri olmamayı seçecektir, ailevi meselelerin kendi duygusal hallerinin sömürülerek halledilmesine de izin vermeyecektir şeklinde tabir edilir.

Rüyada Pişmiş Yumurta Yemek

Rüyasında pişmiş yumurta yediğini gören kişi, rüyasını; kolaylıkla elde edeceği rızkına, kısa sürede gelen ferahlığa, alacağı sevinçli haberlere ve yerini bulan menfaatlerine yormalıdır. Zira; rüya sahibi normal koşullardaki birinin harcaması gereken çabanın çok altında kalmamak şartıyla kendisi için normal derecede sayılacak bir çabayla dünya üzerindeki rızkına kolaylıkla kavuşacaktır. Böylelikle tam zor anlar yaşadığına inandığında zor anlarından kendisini koruyan bu kısmeti kendisine ferahlık sağlayacaktır. Ayrıca rüya sahibi sağlığı konusunda endişe içerisine girdiği insanın hayatıyla alakalı sevinç duyacağı bir haber alacaktır ve bu haber menfaatlerine ulaşımını kolaylaştıracaktır.

Rüyada Çiğ Yumurta Yemek

Rüyasında çiğ yumurta yediğini gören, rüyasını; çalışacağı iş yerinde elini uzatacağı haram mala, duyacağı hüzne ve evlatlarından alacağı şer dolu haberlere yormalıdır. Rüya sahibi, çalıştığı yerde, yetkisini kötüye kullanabileceği, her şekilde hırsızlık yapabileceği ve insanlara haksızlık yapacağına delalet eder. Kişi elini, uzattığı haramın ilk zamanlarda kendisine sağladığı kolaylıklarla başının dönmesini ve ayaklarının yere basmamasını göremeyecektir. Fakat her şey büyüsünü yitirip kişi yaptıklarıyla baş başa kalınca hatasının bedelini ödeyecek ve derin hüzünler yaşayacaktır.

Ayrıca yapılan bir diğer tabire göre; kişi evladından yana asla memnun kalmayacağı, yüreğini soğutmayacak her defasında kaynatacak derecede ağır ve şer dolu haberler alacağına delalet eder. Rüya sahibinin çocuklarından hayır görmeyeceğine delalet eder maalesef.

Yumurtanın Kabuğunu Yemek

Rüyasında yumurta kabuğu yediğini gören kimse, rüyasını; içini görmediği, asıl anlamıyla kavrayamadığı ve algılayamadığı olayları yaşadığını düşüneceğine yormalıdır. Çünkü kişi farkındalık bilinci geliştirmek istediği durumdan aslında korkmaktadır ve kendisinde bir belirsizlik oluşturduğunu tedirginlikle görmektedir. Kişinin asıl korktuğu bu belirsizlikle hayatına devam etme zorundalığıdır.

Rüyada Yumurta Sarısı Yemek

Rüyasında yumurta sarısı yediğini gören kişi, rüyasını; gizli kalması gereken, toplumca ayıp sayılacak ve üstünün kapalı kalması gereken bir durumu ortalığa saçacağına ve insanları utanacak duruma düşüreceğine yormalıdır. Rüya sahibi kendisine sonsuz derecede güvenip sırlarını açıklayan birinin, hayatında toplumca ayıp sayılacak ve dışlanmasına neden olacak sırlarını açığa çıkaracaktır şeklinde tabir edilir. Kişi bu etik dışı tavrını tamamen bazı menfaatlerini koruma adına yapacaktır ve etme bulma dünyası görüşüyle; yaşamının son demlerinde ettiği haksızlığı yaşayacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yumurta Akı Görmek

Rüyasında yumurta akı yediğini gören kişi, rüyasını; sorumsuzca davranıp kırdığı insandan yana birçok hayır kazanacağına yormalıdır. Hakkı yenilen kişi; asla uğradığı haksızlıkların rehavetine kapılıp kin ve nefret biriktirmeyecektir. Rüya sahibine ne kadar faydası dokunursa o kadar çok benliğini tatmin edecektir şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi karşısındaki insanın hayatında sağladığı iyilik ve kolaylıkları ölümüne yakın anlayacaktır maalesef.

Yumurta Kırma Rüyaları Ne Anlama Gelir?

Rüyasında yumurta kırdığını gören kişi, rüyasını; gönül verdiği insandan yana hayal kırıklığı yaşayacağına, girmiş olduğu beklentilerinin asla yerini bulamayacağına ve yaşamıyla alakalı büyük hayal kırıklıkları biriktireceğine delalet eder. Rüya sahibi, korktuğu halde duygularını uğrunda açığa çıkarıp beceriksizce yaşamaya çalıştığı insanın kalbine basıp geçişini görecektir şeklinde tabir edilir. Gönül bağlanan kişi rüya sahibiyle giriştiği ilişkinin ilk halini, yoğunluğunu ve güzelliğini artık yaşayamayıp yaşatamayan şekilde davranacaktır.

Bu tür davranışlar, rüya sahibinin elleri arasında cam kırıkları kadar hayal kırıkları dolmasına neden olacaktır. Maalesef rüya sahibi, emek harcamaması gereken ve umutlarını bağlamaması gereken kişi ile çok uzun zamanlara harcayacak ve ömrünü neredeyse kendisine adayacaktır bu durumda elinde hayatıyla alakalı topladığı sadece hayal kırıklıkları olacaktır.

Rüyada Kırık Yumurta Yemek

Rüyasında kırık bir yumurtayı pişirip yediğini gören kişi, rüyasını; çevresindeki insanlardan kendisini mutlu eden ve doyuran haberler alacağına, ayrıca kişinin büyük sözler sarf edip yapmam dediği her ne varsa yapacağına yormalıdır. Rüya sahibi etrafındaki iyi ruhlu insanlardan hayatını pragmatik anlamda olumlu etkileyecek ve kendisini inanılmaz derecede iyi hissettirecek haberler alacaktır şeklinde tabir edilir. Bu haber iletişimlerinin koptuğunu düşündüğü birinden iyi olduğuna dair aldığı bir haber olabileceği gibi kendisine haksızlık yaptığını düşündüğü ve kendisinde birçok negatif yaşantılar ile duygular bırakan birinin af dileyip pişman olduğuna dair bir haber olabilir şeklinde yorulur.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre; kişi büyük lokma yemeyip büyük konuştuğu ve uzak duracağına kendi kendini inandırdığı bir olay hakkında maalesef irade gösteremeyip hataya düşecektir ve tükürdüğünü geri yutacaktır. Kişi en çok yapmam dediğini yapıyor bir duruma düşecektir şeklinde tabir edilir. Alimlerimiz, kişiye yaşamın gereğinden fazla bir şekilde alenilik dolu olduğunu unutmayıp buna göre hayat siperlerini almaları gerektiğini hatırlatmaktadırlar.

Rüyada Yumurtadan Civciv Çıkması

Rüyasında yumurtadan civciv çıktığını gören, rüyasına; civcivin rengine göre yorum getirmelidir. Zira görülen civciv sarı renk ise rüya sahibi çok büyük öngörülerle girdiği işlerinin beklediği yönde ilerleyeceğini ve önsezilerinin kuvvetli olduğuna delalet eder. Kişi önsezilerine gereken değeri verip güvenmelidir şeklinde tabir edilir. Ayrıca görülen civcivin rengi siyah ise kişi hayatıyla alakalı girdiği beklentilerin mış gibi yaparak hiç olmadığını ve gerçekleşmediğini görecektir. Çünkü rüya sahibinin hayatıyla alakalı uğraşları veya çözüm yolu yanlışlıklarla doludur. Alimler, kişiye; hayatlarını düzene sokma şekillerini sorgulamalarını ve yeni yollar denemelerini salık vermektedirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir