Rüyada Fare Görmek Nedir, Diyorsanız Mutlaka Okumalısınız!

Size, rüyada fare görmek hakkında en detaylı ve doğru tabirler ile güzel bir yazı sunmaya çalışacağız, bu yazıyı dikkatli bir şekilde okuduktan sonra rüyada fare görmenin ne anlama geldiği konusunda oldukça güzel bilgiler edinmiş olacaksınız.

Aynı zamanda yazı içerisinde size çok güzel bir sürprizden de söz edeceğiz, dolayısıyla rüyada fare görmek nedir, adlı yazımızı sonuna kadar okuyun lütfen:

Genel Anlamda Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Geliyor?

Düşte fare görmek pek iyi yorumlanmaz ve hayırlara işaret etmez. Düşte görülen fare sıhhate delalet eder. Bunun yanı sıra parasal zarar ve kayıplar manasına da gelir.

  • Sözgelimi iş yaşamında hayal kırıklıkları ve sıkıntılar gibi kötü anlamlara da gelir. Rüyasında fare gören veya fare ile alakalı herhangi bir şey gören kişi, ortada hiçbir şey yokken aniden hasta olabilir ve yatağa düşebilir.

Bununla beraber, hane içinde dolaşan fare kişinin maddi zarara uğrayacağına ve sıkıntılara maruz kalacağına işaret eder. Bir kişinin rüyasında fare görmesi, genellikle kötü huylu ve musibet bir kadın mananına gelir. Buna rağmen rüya tabircileri, rüyasında çok fazla fare görmenin rızık olarak tabir edildiğini de söyler.

Rüyada evinde farelerin dolaştığını gören kişinin evinde bolluk, zenginlik, rızık ve bereket olacağı söylenir. Bu düş aynı vakitte kişinin o sene müddetince ucuzluğu ve bereketi yakalayacağının işareti olarak da ifade olunur.

  • Şayet kişi rüyasında fareyi bulunduğu yerden çıkarken görürse bu durumda, rüyanın rızkın ve bereketin azalacağına işaret ettiğini söylemek mümkündür. Gündüz gözüyle (diğer bir deyişle) gündüz uykusunda görülen fare, rüyada sürekli olarak geziyorsa, bu rüya uzun ömre işaret eder.

Fare eğer hanede bir yeri kemirip oyuk açarsa bu haneye girecek olan hırsıza ve sıkıntılı durumlara delalet eder. Bir kişi düşünde fare yakalar yahut kendisine ait bir faresinin olduğunu görürse bu rüya da kötü huylu bir kadın mananına gelir.

Şimdi yeniden rüyada fare görmek ile alakalı tabirleri işlemeye devam edelim:

Rüyada Kuyruğu Kopmuş Fare Görmek Ne Demektir?

Rüyada farenin kuyruğunun kopması, iffetli olmayan ahlaksız bir kadına delalettir. Kuyruğu kopmuş fare düşman manasına da gelmektedir. Kuyruğu kopmuş farenin, içten pazarlıklı, kötü niyetli ve kötü amaçlı, ufak planlar yaparak, ufak zararlar vermek niyetinde olan bir kadına işaret ettiği de söylenir.

Fakat önemli ve hayati bir detay vardır ki onu da belirtmeden geçmeyelim; eğer farenin rengi değişik ise (diğer bir deyişle olması şart olan fare renginde değilse) o vakit, bu bir kadına değil, hem fiziksel olarak kötü ve çirkin hem de karakter olarak çirkin ve kötü bir erkeğe delalettir.

Rüyada Ölü Fare Görmek Neyin Göstergesi Sayılır?

Eğer bir insan rüyasında ölü fare gördüyse, bu kişinin çok dişli ve çok kuvvetli bir düşmanı olduğuna işaret eder. Başka bir ifadeyle ölü fare, gizli ama çok kuvvetli ve şiddetli bir düşman anlamını taşır. Bu kişinin, eline geçen ilk fırsatı değerlendirmek peşinde olduğu ifade edilir ve bu anlamda rüya sahibinin dikkatli olması gerektiği söylenir.

Rüyada Siyah ve Beyaz Fare Görmek Neyin Göstergesi Sayılır?

Rüyada terk edinmiş ıssız ve tenha bir yerde veya viran olmuş bir kuyuda siyah ve beyaz fare olmak suretiyle birden fazla fare görmek, rüya sahibinin ömrünün kısa olacağına delalettir.

  • Ayrıca hanede görülen birden fazla fare, o kişinin evine hep kötü niyetli kişiler geleceğine, hiçbir zaman kendisi için iyi ve hayırlı kadınlar girmeyeceğine delalet eder.

Eğer fare yatakta ise ya da rüya sahibinin kıyafetlerinin üstünde ise, bu rüya da sürekli işlerine karışan hayırsız ve kötü bir kadına işaret eder.

Rüyada Farenin Haneye Girdiğini Görmek Neye İşaret Eder?

Rüyasında farenin evine girdiğini gören kişi, büyük olasılıkla maddi olarak kayba uğrayacak ve kötü günler yaşayacak demektir. Bu rüyayı gören rüya sahibinin maddi olarak zarara uğrayacağı manasına gelir.

Bazı durumlarda da bu rüya arkadaş görünen tehlikeli ve zarar veren bir düşmanla arkadaş olup onunla zaman geçirmek şeklinde tabir olunur. Bu anlamda düş sahibinin arkasından işler çeviren ve onun kötülüğünü isteyen bu kişi, sürekli onu izleyerek zarar vermeye, onu rahatsız etmeye ve onun başını belaya sokmaya uğraşır.

Bazen de bu rüya kişinin kendi ailesinden ya da arkadaşlarından gelecek olan türlü türlü musibetlere, onlar yüzünden uğrayacağı zarara yorulur. Haneye giren fare, sinsi bir düşman, insanları büyü ve sihir yoluyla tehlikeye atan tehlikeli bir kadın olarak tabir olunur.

Rüyada Fare İle Konuştuğunu Görmek Ne Anlama Geliyor?

Düşünde fare ile konuşan kimse, daima insanlara kötülük düşünen, onların kuyusunu kazan ve doğru yolu bulamamış şaşkın bir kişi ile arkadaş olur ve onunla vakit geçirir.

Bu rüyanın size zararı dokunacak arkadaşlardan uzak durmanıza işaret ettiğini unutmayın. Bu rüya, aynı zamanda içerisinde kötü amaçlı insanlar bulunan bir mecliste bulunmanıza, sizin de doğru yoldan çıkmanıza ve yanlış yola gitmenize işaret eder. İnsanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza, bazı durumlarda iş yaşamında istediğiniz başarılara erişememenize, bazı durumlarda de boşa harcanan zamana delalet eder ve rüya sahibinin anne babasına eziyet etmesine yorulur.

Rüyada Fare Öldürmek Neyin İşareti Sayılır?

Rüyada fare öldürmek, art niyetli ve kötü amaçları olan bir insanla uğraşmaya ve en nihayetinde o insanı mağlup etmeye ve ona karşı kazanılacak olan zafere delalettir.

Rüyada öldürülen fare, bununla birlikte rüya tabircileri tarafından içten içe, ufak planlar ve tuzaklar yaparak ufak zararlar vermeye uğraşan bir insanı da simgeler ve kötü niyetli insanlara delalet eder.

Rüyada Farenin Bir Şey Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Bu rüya, maddi anlamda sıkıntılar yaşamaya işarettir ve son zamanlarda maddi kayıp yaşayıp durgun bir dönem geçireceğinizin işaretidir. Eğer fare sizin hanenizden aldığı bir şeyleri yiyorsa, size kayıp getirecek şeyler olacak demektir. Zaten bu rüya, elinizden çıkacak mal ve paraya, fakir hale gelmeye, umduğu kazançları sağlayamamaya delalet eder.

  • Bazı durumlarda da bu rüyanın haram mal yemeye, helal olmayan kazanca delalet ettiği bildirilir ve sürekli anne babasından geçinen ve çalışmayan hayırsız evlada, evinden bir şeylerin kaybolmasına yorulur.

Kimi İslâm alimleri ise ise bu rüyanın hanenize rahatlıkla girip çıkabilen, fakat size karşı hep kötülük düşünen dost görünümlü bir düşman olduğunu söyler.

Rüyada Farenin Sizi Isırdığını Görmek Neye Yorulur?

Rüyasında fare tarafından ısırılan kişi, kimi insanlar tarafından ziyana ve zarara uğrar demektir. Aslında bu rüya temkinli davranmanız ve hayatınızda daha dikkatli olmanız gerektiğine yönelik uyarıcı bir düştür.

Bu yüzden böyle bir düş gören kimse, etrafındaki insanlara (özellikle de akrabaları ve yakın çevresi arasında birlikte olduğu ve zaman geçirdiği kişilere) karşı daha dikkatli olmalı ve daha gözü açık davranmaya çalışmalıdır. Rüya sahibinin, eğer kötülüğünü düşünen ve kötülüğe maruz kalmasını isteyen birileri varsa onlara karşı daha uyanık davranmalıdır.

Rüyada Fare Yakalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada fare yakalamak, rüya sahibinin, bir kadını bir yerde oyuna getirmesi ve ondan faydalanması anlamına işaret eder. Kimi rüya tabircileri ise fare yakalamanın, size kötülük yapmayı amaçlayan ve arkanızdan işler çeviren kötü amaçlı bir insanı alt etmeye, ondan gelecek bütün zararları def etmeye ya da o kişiye karşı uyanık davranıp birçok hareketini ve davranışını boşa çıkarmaya delalet ettiğini söyler.

Kimi âlimlere göre ise fare yakalamak, rüya sahibinin çevresinde yer alan faydasız ve yararız insanlardan kurtulmaya, boş işleri bırakmaya ve her anlamda daha güzel olanı ve doğru yolu bulup takva ehli olmaya işaret eder.

Rüyada Fare Yuvası Görmek Neyin Göstergesi Sayılır?

Rüyada görülen fare yuvası, münafık kişilerin evleri şeklinde yorumlanır ve kötü insanların yaşadığı mekânlara yorulur. Farenin yuvaya girmesi, bu tarz kötü niyetli ve münafık kişilerin yaşadıkları semt ya da muhitler olarak tabir olunur.

  • Şayet kişi kendini fare yuvasında görmüşse bu, huyunu suyunu bilmediği kötü bir insanın evine gitmeye işarettir. Bazı durumlarda da bu kişilikteki insanlarla oturup kalkmaya ve onlarla uygunsuz bir şekilde zaman geçirmeye işaret eder.

Bu düşü gören kişi kötü amaçlı hilekâr insanların kötü amellerine ve kötü niyetlerine uyarak onlar gibi davranır ve kendisi de insanlara zarar vermeye başlar. Fare yuvasının bazı durumlarda da zinaya işaret ettiği dile getirilir.

Rüyada Fareyi İzlemek Neye İşaret Eder?

Düşünde fareyi takip eden insan hidayetten ve güzellikten sonra sapıklığa ve dalalete düşer ve insanların kötülüklerine olacak hareketlerde bulunarak insanlar tarafından dışlanır ve hakarete uğraş. Bu düşü gören kimse, günahlardan sakınmayan, günaha ehemmiyet vermeyen ve doğru yanlışı ayırt etmeden yaşayan bir kişi olur.

Fareyi izlemek bahsi geçen nitelikteki insanların kötü amellerine ve çirkin düşüncelerine uymaya delalet ettiği gibi, aynı onlar gibi davranmaya ve insanlar arasında kötü bir isimle anılmalarına sebebiyet verecek davranışlarda bulunmaya da işaret eder.

Rüyada Bir Sürü Fare Görmek (Birden Çok Fare Görmek) Nedir?

Rüyada görülen çok sayıda fare âlimler tarafından değişik biçimlerde tabir olunmuştur. Bazı âlimlere göre bu rüya, rızkın genişlemesine ve ferahlığın artmasına, maddi açıdan ferahlamaya, tüm sıkıntı ve problemlerden kurtulmaya işarettir.

Bazılarına göre ise bu rüya ele geçecek haram mal ve para biçiminde tabir olunur; işte bu nedenle rüyayı gören kişi yasal olmayan yollardan para kazanır ve bunu uygun olmayan şekilde harcar.

Rüyada bir sürü fare gören, daha önce kimsenin işlemediği günahları işler, ama nihayetinde bu günahlarından pişman olarak nedamet getirir ve tövbe eder. Birtakım âlimler ise bu düşün yağacak yağmura delalet ettiğini söylemişlerdir.

Rüyada Yavru Fare Görmek Neye Çıkar?

Rüyada yavru görmek iffetsiz ve ahlaksız bir kadına işarettir. Fare yavrusu ile karşılaşan kişi aynı o biçimde bir kadınla karşılaşarak ondan kötülük görür ve onun manevi zararına uğrar. Bu rüya insanları kandıran, onların arkasından işler çeviren, insanların problemlere girmelerine ve sıkıntıya maruz kalmalarına neden olan ahlaklı gibi görünen ancak gerçek yüzünü gizleyen hilekâr bir kadın olarak tabir olunur.

Rüyada Fare Kapanı Görmek Ne Demektir?

Rüyada fare kapanı görmek, düş sahibinin insanları kandıracak ve onları zor vaziyete düşürecek hareketlerde bulunmasına, hile ile mal elde etmesine ve türlü konularda yalan söylemesine işaret eder. Şayet fare kapanında bir fare yakaladığınızı gördüyseniz, kötü amaçlı insanların size zarar veremeyecek olmaları şeklinde tabir olunur bu rüya.

Rüyada Boğazınızdan Fare Çıkması Neye Delalet Eder?

Rüyada boğazından fare çıktığını görmek, hayırsız ve niteliksiz bir çocuğa, anne babasına isyankâr, onları dünya hayatında çok üzecek ve strese sokacak bir evlada delalet eder. Bazen de bu düş haram yemeye, hayırsız mal edinmeye, iş yaşamında epey sıkıntı ve stresle baş etmeye ve kendisine kötü şekilde davranan kötü kanaatli bir akrabaya delalet eder.

Rüyada Fare ile Oynadığını Görmek Neyin Belirtisi Sayılır?

Bu rüyayı gören kişinin, ahlaksız bir kadınla vakit geçirip türlü işler yapacağı söylenir, örneğin rüya sahibi, bu kadınla aynı evde yaşar ve uzun müddet bu hanımla birlikte olarak türlü konularda acayip zarar ve ziyanlara uğrar. Bazen de bu rüyanın insanlara zulüm eden bir adama işaret ettiği dile getirilir.

Rüyada Fare Pisliği Görmek Neyin İşareti Sayılır?

Rüyada fare pisliği görmek, dedikodu ve gıybet, küfürlü söz ve çirkin davranış, yapılan ahlaksız eylemler ve kötü niyet, günahlar ve münafık kimselerin oynadıkları oyunlar şeklinde tabir olunur. Rüyada fare pisliği yiyen kişinin ise dedikoduya maruz kalacağı ifade okunur veya bu rüya, o kimsenin küfürbaz olduğunun işaretçisi sayılır.

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın inanılmaz ve şaşırtıcı tesirini ortaya koyan okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizin de yeniden hayata tutunmanıza vesile olacak.
Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)
İşte o mucizevi yorumlar:

Yorum yapın