Muska Nasıl Bozulur En Tesirli Yöntemler

Muskalar çok farklı amaçları gerçekleştirmek için yapılabilir. Aile huzurunu bozmak, karı kocanın arasını bozmak, insanların ahlaki yapılarını bozarak onları sevimsiz göstermek gibi özel hayatı bozucu maksatlarla yapılabilirler. Bazen insanların dengi olmayan kişilere aşık ettirilmesi için de muska yapılabilmektedir.

Kimi durumlarda da muskalar insanların iş yaşamında ciddi sıkıntılar yaşamasına neden olmaktadır. Kişinin basiretinin bağlanması, yanlış kararlar verilmesi, toplumdaki itibarın ortadan kaldırılması gibi maksatlarla bu şer uygulama yapılabilir. Bazen ticarette insanların gözünü bağlamak ve onları aldatmak için de muskalar hazırlanmaktadır.

İfade edilen amaçlar dışında akla gelebilecek her konuda muska yapılabilmektedir. Muskaların yapılış amaçları bazen insanlara olumlu gibi görünebilir (aşık etmek maksadıyla yapılan muskalar gibi). Ancak ifade etmek gerekir ki bu sadece bir yanılgıdır. Zira şeytani güçlerin yardımı alınarak yapılan her iş kişiyi günaha sürükler ve sonu hüsrandır.

Muskalar insanların yaşamında ciddi sıkıntılara yol açtığı için vakit kaybetmeden bozdurulması gerekir. Bu yazımızda yapılan muskaların bozdurulmasını sağlayan 3 farklı yöntem hakkında bilgiler vereceğiz. İnşallah aktaracağımız detaylar muskalardan kurtulmanıza vesile olur.

İşte muska nasıl bozulur sorusuna büyük alimlerin verdiği yanıtlar:

Büyü malzemelerinin saklandığı yerden bulunması ile muska nasıl bozulur?

Muskalar belli malzemelerin üzerine çeşitli yazıların yazılması ile yapılmaktadır. En yaygın kullanılan malzeme kağıttır. Ancak deri, kumaş ve ahşap üzerine de muskalar yazılabilir. Kağıtla yapılan muskalar daha küçük olur ve saklanması kolaydır. Bu nedenle toplumda muska denince kağıt muskalar akla gelir. Ancak kağıdın etrafına bez veya deri sarılabilir. Amaç muskanın ıslanmaması ve yazılarının silinmemesidir.

Kağıttan yapılan muskalar evlerde ve iş yerlerinde saklanır. Böylece büyü tesirini devam ettirir. Eğer muska bulunduğu yeden çıkarılırsa ve imha edilirse muskanın hükmü ortadan kalkar.

Ancak burada bir noktaya dikkat çekmek gerekir. Muskaların imha edilmesinde kesinlikle ateş kullanılmaz. Eğer muska yakılırsa şer güçler serbest kalır ve muska öncekinden çok daha güçlü biçimde tesir eder. Muskaların en güvenilir biçimde ortadan kaldırılma yolu ise muskaların uzak bir yere götürülerek toprağa gömülmesidir. Muskanın deniz, göl, ırmak gibi büyük bir su kaynağına atılması da bozulmasını sağlamaktadır.

Peki muskalar evlerin hangi bölümlerinde saklanmaktadır. Muskaları daha kolay bulmak için nerelere bakmak gerekir?

Muskalar yapılış amaçlarına göre farklı yerlere saklanmaktadır. Yani muskaların saklandıkları yerler gelişigüzel seçilemez. Bu durum muskaların kolayca bulunmasını sağlar.

Yapılış amaçlarına göre muskaların saklandıkları yerler hakkında şunlar söylenebilir:

  • Ayırma ve soğutma amacıyla yapılan muskalar evin girişine yakın yerlere gizlenir. Kapı kenarları, merdiven korkuluklarındaki boşluklar ve koridorlardaki dikkat çekmeyen yerler muskaların konulduğu yerlerdir.
  • Aşık etme muskaları kanepelerin içine, yatakların arasına veya elbise dolaplarına konur.
  • Çocukların huyunu değiştirerek aile huzurunu bozmak için yapılan muskalar ise mutfaklarda gizlenmektedir.

Muskalar tuvaletlerde ve banyolarda saklanmaz. Çünkü muskanın buralara bırakılması yön değiştirmesine neden olur. Yani muska ters döner ve büyüyü yaptıran kişinin yaşamını mahvetmeye başlar. Bu gerçeğin farkında olmayan bazı kötü niyetli fakat acemi kişiler kendi elleriyle başlarını büyük belaya sokarlar.

Tılsım bozan eşyalarla muska nasıl bozulur?

Muskaların bir nevi büyü olduğunu yukarıdaki satırlarda ifade etmiştik. Gerçekten de muska yapmak aslında büyü yapmaktır. Bunun en önemli kanıtı ise bazı eşyalarla bozdurulabilmesidir.

Yüzyıllardır büyü bozan bazı eşyaların varlığı bilinmektedir. Bu eşyaların uygun şekilde kullanılması halinde büyü tesirini kaybeder. Büyülerin (muskaların) bozulmasını sağlayan bazı eşyalar ile kullanım biçimleri şöyledir:

Kilit ve anahtar

Daha önce hiçbir yerde kullanılmamış bir kilidin anahtarı yardımı ile 7 defa açılıp kapatılması sayesinde muska bozdurulur. Kilit her açılıp kapatıldığında evdeki kişilerin isimleri alçak sesle söylenir.

Akasya ağacı dalı

Akasya ağacının her türlü büyüye karşı tesirli olduğu bilinmektedir. Eğer akasya dalları oturulan evde yüksek bir yere bırakılırsa muskaların gücü kesilmiş olur.

Gümüş yüzük

Sol elin parmaklarına takılmış gümüş yüzük şer güçleri iter. Ancak gümüş yüzüğün etkili olması için kişinin üzerinde başka bir takı olmaması gerekir. 

Saç teli ve tırnak parçası

Bir adet saç teli ile küçük bir tırnak parçası alınarak evin içinde yakılır. Yakılma işlemi sırasında kişi dört bir tarafa dönerek çevresine üfler.

Burada sıralanan yöntemlerin olumlu sonuç verdiği ifade edilmektedir. Ancak bizim verdiğimiz bilgiler sadece özet halindedir. Bu malzemelerle yapılan büyü bozma uygulamaları daha detaylıdır ve uygulanması için geniş bilgiye ihtiyaç vardır.

muska nasıl bozulur

Muskaların en etkili ve güvenilir bozdurulma yolu:

Dualar okuyarak muska nasıl bozulur?

Muska bozmak için müminlerin başvuracakları en tesirli yöntem büyü bozma duası okumaktır. Bu yöntemin hiçbir riski yoktur ve kesin sonuç verir.

Büyüleri (muskaları) bozmak için okunan dua Kuran-ı Kerim’in üç kısa süresinden oluşmaktadır. Felak, Nas ve Fatiha surelerinin peş peşe okunması ile inşallah tüm büyüler hükümsüz kalır.

Büyü bozma duası büyüye maruz kalan kişiler tarafından bizzat okunabileceği gibi yakınları tarafından da okunabilir.

Ayrıca ifade etmek gerekir ki yüce Allah’ın adının devamlı anıldığı evlerde muska tesir göstermez. Bu itibarla evde sık sık Allah’ın güzel isimleri olan esmaların tekrar edilmesi faydalı olacaktır. Aynı şekilde alemlere rahmet olarak gönderilen Kuran-ı Kerim de tüm şer güçlerin şifasıdır. Bu itibarla muskalardan kurtulmak isteyen müminler Kuran sureleri okuyarak manevi dünyalarını zenginleştirmelidir.

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın inanılmaz ve şaşırtıcı tesirini ortaya koyan okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizin de yeniden hayata tutunmanıza vesile olacak.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.