İçeriğe geç

Karabiber Büyüsü En Etkili Şirinlik Uygulamasıdır

karabiber büyüsü

Kadınlar tarafından erkeklere yönelik yapılan karabiber büyüsü çok güçlü etkilere sahiptir. Bu uygulamaya maruz kalan erkeklerin bütün duyguları kısa sürede değişir ve kadına deli divane aşık olur.

Bu tesirli büyü sayesinde özel yaşamı değişen sayısız kadın bulunmaktadır. Araplar arasında çok yaygın olan bu uygulama Anadolu’da da yüzyıllardır yapılmaktadır.

Karabiber büyüsüne neden “körlük büyüsü” denilmektedir?

Bazı kaynaklarda karabiber büyüsü için körlük büyüsü ifadesi kullanılmaktadır. Çünkü bu büyüye maruz kalan kişinin gözü yalnıza aşık ettirildiği kişiyi görür. Onun dışında kalan her şey adeta yok olmuştur. Aşık ettirilen erkek, sevgilisi olan kadın dışında tüm dış dünyaya adeta kör gibi bakar. İşte büyünün bu güçlü tesirinden ötürü halk arasında karabiber büyüsüne “körlük büyüsü” adı verilmektedir.

karabiber büyüsü

Karabiber büyüsü bekar erkeklere de evli erkeklere de yapılabilir

Evlilik çağındaki bekar kadınların sevdikleri erkekle evlenmek üzere bu büyüye sıkça başvurdukları bilinmektedir. Aynı şekilde evli kadınlar da kocalarını kendilerine bağlamak için yaygın olarak karabiber büyüsü yaptırmaktadır.

Ancak bu büyünün başkası ile evli bir erkeği etkilemek için yapıldığını da ifade etmek gerekir. Bu durumda büyü güçlü etkileri ile erkeğin bütün duygularını sarsmakta ve onu çok ciddi bir karar vermeye zorlamaktadır. Fakat bir müddet sonra evli erkek büyünün etkilerine teslim olmaktadır. Evli erkekler bu büyü ile aşık ettirildiklerinde eşlerini ve çocuklarını gözden çıkarırlar. Bütün benlikleri ile yeni sevgililerine yönelirler. Onları uyaran kişilere ise çok sert tepki verirler.

karabiber büyüsü

Karabiber büyüsü ile sağlanan mutluluk sürekli midir?

Hayır, tüm büyü uygulamalarında olduğu gibi karabiber büyüsünün de belli bir tesir süresi vardır. Ancak karabiber büyüsünün tesir süresi diğer aşık etme ve kendine bağlama büyülerine göre daha uzundur.

Aşık etme büyülerinin tesir süresi yıl, ay, gün sayılarının tekrarı biçimindedir. Mesela düğümlerle yapılan aşık etme büyüsü 1 yıl, 1 ay, 1 gün etkilidir. Mum büyüsü ise 4 yıl, 4 ay, 4 gün tesirli olmaktadır.  Karabiber büyüsü ise tam olarak 7 yıl, 7 ay, 7 gün etkisini devam ettirmektedir.

Söz konusu bu süre bir insanla kalıcı bir bağ kurmak için oldukça uzundur. Hatta pek çok kişi bu süre dolmadan sevdiği erkekle evlenmekte hatta çocuk sahibi olmaktadır.

Karabiber büyüsünün tesir süresi o kadar uzundur ki kişiler yaşadıkları aşktan öte “birbirlerinin alışkanlığı” haline gelirler. Artık kadın ile erkek birbirlerinden ayrı yaşayamayacak kadar birbirlerine alışmış olur. Bilindiği gibi alışkanlık da en az aşk kadar güçlü bir bağdır. Bu gerçekten hareketle karabiber büyüsünün tesirlerinin ömür boyu sürdüğünü ifade etmekte fayda vardır.

karabiber büyüsü

Karabiber büyüsü nasıl yapılır?

Bu tesirli büyüyü yaptırmak için illaki medyumlara gitmeye gerek yoktur. Büyü aşamalarını bilen tüm kadınlar kendi başlarına bu büyüyü uygulayabilir. Ancak büyüye başlamadan evvel bir ön hazırlığın yapılması gerekir.

Öncelikle büyüde kullanılacak malzemeler temin edilmelidir. Büyünün temel malzemesi karabiberdir. Kişi bir kaşık kadar karabiber alacak ve temiz bir bez parçasının ortasına bırakacaktır.

Eğer büyü bekar bir erkeğin aşık ettirilmesi için yapılıyorsa serilen bez parçasının rengi beyaz olmalıdır. Şayet büyü evli bir erkeğin aşık ettirilmesi için uygulanıyorsa bezin rengi kırmızı olmalıdır. Eğer aşık ettirilen erkek daha önceden evlenmişse ve eşi vefat etmişse kullanılacak bezin rengi siyah olacaktır.

karabiber büyüsü

Karabiber büyüsünün firak ve vuslat aşamaları

Firak kelimesi “ayrılık” demektir. Vuslat ise eski dilde “kavuşma” anlamına gelir. Karabiber büyüsünde bu kelimeler büyü sırasında yapılan uygulamalar için kullanılmaktadır.

Bezin üzerine küçük bir yığın biçiminde bırakılan karabiber elle iki küçük yığın haline getirilir. Bu iki yığın kadın ile erkeği temsil eder. Yani sembolik olarak ayrılık gerçekleşmiştir. Bu aşamaya eski dilde ayrılık anlamına gelen “firak aşaması” denir.

Daha sonra iki karabiber yığını yeniden bir araya getirilerek tek bir yığın yapılır. Bu aşamaya ise kavuşma anlamına gelen “vuslat aşaması” adı verilir.

Karabiber yığını bu şekilde tam 7 defa iki yığın haline getirilerek yeniden birleştirilir. Son durumda bez parçasının üzerinde birleştirilmiş tek yığın karabiber olacaktır.

Karabiberin üzerine bir miktar toprak serpilmesi

Toprak, pek çok büyüde “maya” görevi üstlenir. Yani büyünün tutması için toprağın gücünden fayda sağlanır. Eski büyü kitaplarında toprağın manevi açıdan altın ve gümüşten çok daha değerli olduğu söylenmektedir. Bu sebeple büyü uygulamalarında toprak kullanımı oldukça yaygındır.

Yığın halindeki karabiberin üstüne çok az miktarda toprak serpmek yeterlidir. Ancak dökülen toprağın temiz olmasına özen gösterilmelidir.

karabiber büyüsü

Karabiber büyüsünün bedel ödeme aşaması

Büyünün bu aşamasında içinde karabiber ve toprak olan bez parçası bohça gibi iyice kapatılır ve bir ip yardımı ile ağzı sıkıca bağlanır.

Büyü yaptıran kadın bu bohçanın etrafında 7 tur döner. Her dönüşte aşık ettireceği erkeğin adını alçak sesle bir defa söyler. 7 turdan sonra kadın yere oturur. Tam karşısında büyü malzemelerinin bulunduğu bohça vardır.

Bu vaziyette iken kadının kendisinden bir bedel ödemesi gerekir. Bu bedel kadının vücudundan bir parça olmalıdır. Medyumlar bunun için kadının bir tel saçının veya bir parça tırnağının yeterli olduğunu söylemektedir. Ancak yaygın uygulama kadınının bir tel saçını kopararak bohçanın üzerine bırakmasıdır.

karabiber büyüsü

Bedelin boşa gitmesi ve büyü malzemelerinin saklanması

Büyünün son aşamasında kadın bohçayı alarak saklamak üzere götürür. Ancak bohçanın üzerine bırakılmış tek saç teli alınmaz ve büyü yapılan yerde bırakılır. Buna “bedelin boşa gitmesi” denir.

Daha sonra büyü malzemeleri kimsenin göremeyeceği bir yerde saklanır. Bu konuda çok titiz davranılmalıdır. Çünkü malzemeler bulunup bohça açılırsa büyü kendiliğinden bozulur.

Bazı medyumlar büyü malzemelerinin toprağa gömülmesini veya deniz, göl gibi büyük bir su kaynağına atılmasını tavsiye etmektedir. Böylece büyü malzemelerinin bulunması zor olacak ve karabiber büyüsü kolay kolay bozulmayacaktır. Ancak malzemeleri bu şekilde gizlemeye imkan yoksa kişi bunları güvenilir bir yerde de saklayabilir.

karabiber büyüsü

Karabiber büyüsünün tutması

Malzemelerin saklanmasından sonra karabiber büyüsü tesirini göstermeye başlar. Büyünün yapılışının üzerinden bir gün geçmeden dahi erkeğin duygularında değişimler görülür. Ancak büyünün güçlü biçimde tutması için üzerinden “çeyrek kamer ayının geçmesi” gerekir. Kamer ayı eski takvimde 28 güne denk gelmektedir. Bunun çeyreği de 7 gün eder. Yani karabiber büyüsü 7 gün içinde en üst seviyede tesirini gösterir.

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını indirmek için tıklayınız

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir