Kalpleri Cezbetme Duası Oku, Mutluluğu Yakala!

Kalpleri Cezbetme Duası Sayesinde Ne Mutluluklar Yaşayacaksınız

Zamanında birçok kez kalpleri cezbetme duası aramış ve bu duanın nasıl yapıldığında etkili sonuçlar doğurduğunu inceleyerek birkaç hafta boyunca bu konuya yoğunlaşmıştım. Fakat o süreçte nedense karşıma doğru düzgün bir aşık etme duası çıkmadığı gibi ben de muradıma kavuşamadığım ve sıkıntılar içerisinde kaldığım için, kötü bir dönem geçirmiş ve bu dönem sonucunda hasbelkader çok etkili, denenmiş bir aşık etme duası ile karşılaşmıştım.

  • Bu kalpleri cezbetme duası ile karşılaşmam, kendi hayatım adına adeta bir milat olmuştu ve bu milat neticesinde dertlerimin geride kaldığına, yaşamış olduğum sıkıntıların bitip tükendiğine ve yeniden hayata bağlandığıma da sevinerek tanıklık etmeye başlamıştım.

İşte bu süreçte aşık etme duası ile sevdiğim insanın kalbini kendime kopmaz bir bağla bağlamış ve onun kalp odağında yer alabilen yegane insan haline gelmiştim.

Beni bahtiyarlık içerisinde yaşatan bu kalpleri cezbetme duası sözlerini kendime saklamak yerine, başka insanlarla da paylaşmak zorunda olduğumu düşünerek bu yazıyı kaleme almak istedim ve size en doğru aşık etme duasının nasıl yapıldığını detaylandırmaya çalıştım. Lütfen bu aşık etme duasını düzgün bir şekilde yaparak istediğiniz kişinin kalbine girmenin ve onun kalbini başka insanlardan soğutarak kendinize has kılmanın yolunu öğrenin.

Kalpleri Cezbetme Duası

Ayva Çekirdeği ile Yapılan Tesirli Dua

Bunun için bir ayva çekirdeğine ihtiyacınız bulunmaktadır ve herhangi bir marketten ya da manavdan alacağınız bir adet ayvanın 1 adet çekirdeğini çıkararak aşağıda sizinle paylaşacağım aşık sekine duasını tatbik edebilirsiniz.

Bu ayva çekirdeğini temin ettikten sonra, sessiz bir yere geçip varlığınızı tamamen Allah’ın varlığına adayarak, yani onun muazzam mevcudiyetini yüreğinizin derinliklerinde hissederek ve onun size daima fayda sağlayacağını ve size katkı sunacağını da düşünerek şu uygulamaları yapın:

Kalpleri Cezbetme Duası

1 adet ayva çekirdeğini bir bardak suyun içerisine atıp bu su bardağını yanınıza alın ve sessiz bir yerde şu okumayı gerçekleştirin:

  • “İlahi, Vedud esmaül hüsna’nın hatırı için kapına gelerek senden başka dışarıda kalan bütün varlıkları kalbimin dışına ittim, bütün varlıkların adlarını ve yardımlarını elimin tersiyle iterek sadece senin varlığına teslim oldum. Çünkü sen kuluna kafisin, senin bulunduğun yerde bir insanın başka varlıklardan imdat beklemesi de zaten aptallıktır. Ben de sadece ve sadece senin varlığına kavuşmak ve senin varlığından imdat beklemek ve yardım elini bana uzatmanı istemek maksadıyla kalpleri cezbetme duası uygulamasını yapmak amacını güderek senin dergahına iltica ettim ve bunları yaparken Ya Vedud esmaül hüsna’nı kendime şefaatçi ve aracı kılmak istedim. Şimdi ya Vedud esmaül hüsna’nın hatırı için aşık etme duasını hakkımda hayırlara çevir ve niyet ettiğim kişinin bana kısa süre içerisinde kalbini açmasını ve kalp merkezine beni almasını temin eyle Allah’ım, amin.”

Bu güzel sözleri bitirdikten sonra suyu alıp üç yudumda içip bitirin ve ayva çekirdeğini de bu su içme aşamasının üçüncü yudumunda yutarak uygulamayı bu şekilde bitirin. Ayva çekirdeğini su içme aşamasının üçüncü kısmında yutup kalpleri cezbetme duası uygulamasını da bitirdikten sonra, şu hususlara da dikkat etmeniz gerektiğini aklınızda mutlaka bulundurun:

Kalpleri Cezbetme Duası Yaparken Bu Kısımlar Çok Önemli

Yukarıdaki anlamlı sözleri söylemeden evvel 33 defa Ya Vedud çekmeniz gerekmektedir.

  • Yani Allah’ın muhabbet ve sevgiyi esas alan el Vedud esmasının tam 33 defa okunması gerekmektedir. Yanı sıra bu uygulamayı yani aşık etme duasını yapma aşamasında kişinin kalbindeki bütün kötü düşüncelerden ve art niyetlerden arınmış olması gerekliliğini de hatırlatmak isteriz.

Yukarıdaki iki önemli husus dışında kalpleri cezbetme duası ile hayatına yön vermeye çalışan kişinin aynı zamanda hem bedensel temizliğin simgesi olan abdest ile Allah’ın huzuruna çıkması son derece makul ve güzel sonuçlar ile karşılaşmanıza vesile olacaktır inşallah. Yeri gelmişken şu tavsiyeyi de dikkate almanızı öneririz:

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını indirmek için tıklayınız

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

Yorum yapın