Güzel görünme duası
Aşk ve Muhabbet Duaları Büyük Dualar İstek Duaları

Güzel Görünme Duası Gül Suyu Uygulaması

Güzel görünme duası okuyanlar mucizeye tanık oluyor 

Her insan, içine girdiği toplumda güzellik arzusunu ruhunda taşır, bu nedenle de sempatik ve güzel görünmeyi ister. Yine her insan sadece dışarıdaki kişiler tarafından değil, aynaya baktığında kendi suretinin kendisi tarafından da hoş karşılanmasını talep eder ve arzular.

  • İşte gül suyu ile yapılan güzel görünme duası, insanın hem manevi yönünün sempatik olmasını ve şirin görünmesini hem de fiziksel yönünün ve yüzünün güzel olmasını sağlayarak kişiye acayip bir karizma ve çekicilik katar.

Bu nedenle gül suyu ile yapılan güzel görünme duasının nasıl yapılması gerektiğini ve hangi esmaların okunması lazım geldiğini anlatmak istedik, bu yazımızı dikkatli bir şekilde okuduğunuzda gül suyu ile yapılan güzellik duasının insanlara nasıl çekicilik kattığını ve size de nasıl müthiş bir cazibe katacağını tecrübe ederek ve yaşayarak zaten öğrenmiş olacaksınız.

Öncelikle gül suyu ile yapılan güzel görünme duası sözlerini okuyup hayatında müthiş bir değişim yaşayan bir okurumuzun aktarımlarını sunalım, ardından da duanın yapılış şekline geçelim:

Güzel görünme duası okudum, her şey harika oldu

“Ben güzel görünme duası arayışına girdiğimde çevremdeki insanlar benim çok çirkin olduğumu ve aynı zamanda karaktersiz olduğum için de toplum içerisinde kendime yer edinemediğimi ve itibar kazanamadığımı ifade ediyorlardı.

Ben de hem ruhumu güzelleştirmek hem de yüzüme cazibe katabilmek için yüz güzelliği için dua arayışına giriştim, bu aşamada karşıma gül suyu ile yapılan yüz güzelliği duası çıktı ve bunu ilk fırsatta değerlendirerek uygulamaya başladım.

Bu duayı yaptıktan sonra gerçekten bir hafta içerisinde, içine girdiğim toplumdaki insanların bana farklı gözlerle baktığını adeta yüzüme bir nur ve güzellik geldiğini, letafet ile dolup ruhumun da güzelleştiğini ve cana yakın bir hal aldığımı dile getirdiler. Şimdi her fırsatta bu güzellik duasını yapmaya devam ediyorum.”

Evet bir okurumuzun gül suyu ile yapılan güzel görünme duası sayesinde hayatına nasıl çekicilik ve cazibe kattığını gördük, şimdi duanın da detaylarını anlatmaya başlayalım:

güzellik duası

Güzel görünme duası şöyle yapılır

Evvela yanınıza bir yemek kaşığı dolusu gül suyu alıp sessiz bir yere geçin ve bu gül suyunun üzerine 21 defa Ya Batın esmasını okuyun.

Ya Batın esmasını 21 defa okuduktan sonra şunları gül suyunun üzerine okuyun:

  • “İlahi güzellik senin nimetin ve lütfundur, hayır ve fazilet de senin armağanın ve ihsanındır, sen bütün kullarına cazibe ve karizma bahşedip onları toplum hayatında ve sosyal ilişkilerde güzelliğe mazhar kılar, aynı zamanda kendi başlarına kaldığında da özgüvenli ve düzgün bir hayat yaşamalarına vesile olursun. Şimdi ben de özgüven içerisinde düzgün bir hayat yaşamak ve kendimi güzellikler içerisinde bulmak için Ya Batın esmaül hüsnandan hayır ve hasenat talep ediyorum, hasenatını yani güzelliğini bana da bağışla Allah’ım, amin.”

Gül suyu üzerine bu ifadeleri okuduktan sonra şimdi 33 defa Ya Zahir esmasını okuyup şunları söylemelisiniz:

  • “İlahi akan sudan yürüyen karıncaya kadar her türlü muazzam dengeyi kurup bizi bu denge içerisinde fazilet ve ihsan içerisinde yaratan ve yaşatan ilminin derinliğine vakıf olamazsak da nasıl bir mükemmel denge ve intizam içerisinde bizi yaşatıyor olduğunu elbette ki görüyoruz. Bu mükemmel dengenin kurucusu olan zatının hatırı için bana güzellik duasının kabulünü göster, amin.”

güzellik duası

Güzel görünme duasında bundan sonra ne yapmalısınız?

Bu güzel ifadeler sonrasında yani gül suyu ile yapılan güzel görünme duası Ya Batın ve Ya Zahir esmalarının tılsımlı ifadeleri ardından şimdi önünüze koymuş olduğunuz bir yemek kaşığı dolusu gül suyunu alıp yüzünüze sürün ve bunu yaparken hem yüzünüzün hem de ruhunuzun güzelleşmesi amacıyla Cenabı Hakka içtenlik ile yönelin.

  • Bu uygulamayı abdest alıp iki rekat namaz kıldıktan sonra yapmanız, en faziletli şekilde amacınıza ulaşmanıza kapı aralayacaktır inşallah.

Bununla birlikte İslam alimleri bu uygulamayı haftada 1 defa ya da 3 defa yapmanın çok faziletli olduğunu ve kişiye değer katacağını ifade ederler. Ne var ki uygulamayı yaptığınızı başka insanlara anlatmamanız gerektiğini de dile getirirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir