Geri Getirme Büyüsünün 2 Bayat Ekmekle Yapıldığını Biliyor muydunuz?

Geri getirme büyüsü kolayca yapılan etkili bir uygulamadır

Birbirini daha önce seven ama aralarına soğukluk giren insanların yeniden kavuşmalarını sağlayan en etkili uygulama geri getirme büyüsüdür. Kolayca uygulanabilen bu büyü kısa sürede güçlü etkiler gösterir ve insanların yeniden mutluluğu yakalamalarına yardımcı olur.

  • Geri getirme büyüsü daha çok kadınlar tarafından sevdikleri erkeklerin geri dönmesi için yapılsa da erkekler tarafından da uygulanabilir. Aslında büyü sadece aşk mevzularında uygulanmaz. Bir insanın geri dönmesinin istendiği her durumda bu büyüye başvurulabilir.

Ancak ifade etmek gerekir ki geri getirme büyüsü daha çok aşk yaşamı ile ilgili sıkıntıların giderilmesi için yapılmaktadır. Biz de büyü uygulamaları hakkında bilgi verirken büyünün bu amaçla yapıldığını farz ederek açıklamalarda bulunacağız.

İşte geri getirme büyüsü hakkında merak edilen tüm detaylar

Geri getirme büyüsü için 2 adet bayat ekmeğe ihtiyaç vardır

Büyü yapmak için öncelikle 2 adet ekmek alınır ve bu ekmekler kimsenin görmeyeceği bir yere saklanır.

Ekmekler bayatlayana kadar büyüye başlanmaz. Büyü yapan medyumlar genellikle 3 gün geçtikten sonra büyü uygulamalarına başlar.

Büyünün yapılması için buğday ekmeği, çavdar ekmeği veya mısır ekmeği tercih edilebilir. Ancak kadim büyü kitaplarında bu büyünün hiçbir şekilde pirinç ekmeği ile yapılamayacağı ifade edilmektedir. Zaten Anadolu’da pirinç ekmeği geleneği neredeyse yok denecek kadar azdır.

Geri getirme büyüsü için kullanılan ekmeklerden birine “ab” ekmeği, diğerine ise “ah” ekmeği ismi verilmektedir.

Ab ekmeği ile ah ekmeği ne demektir?

Büyü için kullanılan iki ekmekten birincisi kadını temsil eder ve ab ekmeği adını alır. Ab eski dilde su anlamına gelir.

Büyüde kullanılan ikinci ekmek ise erkeği temsil eder ve ah ekmeği olarak bilinir. Ah kelimesi eski dilde toprak anlamında kullanılan bir kelimedir.

Geri getirme büyüsünde ab ekmeğinin suya bırakılması

Büyünün bu aşamasında kadını temsil eden ekmek ırmak, göl veya deniz gibi büyük bir su kaynağına götürülerek atılmaktadır. Ancak ekmek 7 parçaya ayrılarak suya bırakılmalıdır.

Her parça suya atıldığında geri dönmesi istenen kişinin adı söylenmektedir.

Büyü için ah ekmeğinin tenha bir yere bırakılması

Ab ekmeği gibi ah ekmeği de 7 parçaya bölünür. Ancak ah ekmeği suya değil tenha bir yerde toprağa atılır.

Ekmeğin atıldığı yerin insanların göremeyeceği uzak bir yer olmasına özen gösterilir. Zira bu ekmek parçaları insanlar tarafından görülürse büyü kendiliğinden bozulur. Ancak karıncaların veya başka hayvanların ekmeği bulması veya yemesi büyünün tutmasına engel olmaz.

Ah ekmeğinin 7 parçası atılırken de geri dönmesi istenen kişinin adı söylenmektedir.

Geri getirme büyüsünde ab ekmeğinin kadını, ah ekmeğinin ise erkeği temsil ettiğini daha önce de ifade etmiştik. Ancak büyünün giden sevgiliyi geri getirmek için yapıldığını unutmamak gerekir. Bu nedenle her iki ekmek de parçalara bölünüp atıldığında dönmesi istenen aynı kişinin adı 7 defa söylenmektedir. Yani her iki ekmek de dönmesi istenen aynı kişiye hitap edilerek atılmaktadır.

Geri getirme büyüsünün mühürlenmesi

Büyünün son aşamasında ise yapılan uygulamanın tutması için şer güçlerin yardımına başvurulur. Bu şer güçler büyü uygulamalarında görevli olan hüddamlardır. Hüddamlar, cin taifesinden kişiler olup insanların psikolojisine doğrudan etki ederler ve onlara istenilen kararları aldırırlar.

Geri getirme büyüsünde farklı hüddamlar görevlendirilebilir. Ancak medyumların en sık görevlendirdiği hüddamlar Çereçol, Paşapel, Bilendek isimlerini taşımaktadır. Bu hüddamlardan herhangi birisinin adı 7 defa tekrar edildikten sonra artık büyü mühürlenmiş olur yani tutmaya başlar.

Geri getirme büyüsü kaç günde tutar?

Büyü mühürlendikten sonra tesirleri yavaş yavaş görülmeye başlar. Her geçen gün büyünün etkisi biraz daha artar ve yapılışının üzerinden 3 gün 3 gece geçtiğinde en üst seviyede tesir gösterir.

Büyü o kadar güçlü biçimde insanları etkiler ki kişi adeta yerinde duramaz ve kendisini seven kişiye bir an önce dönmek için büyük bir sabırsızlık duyar. Geri getirme büyüsü ile etkilenen kişilerin şartlar ne olursa olsun “geri dönmeyi en önemli amaç haline getirdikleri” pek çok olayda görülmüştür. Hatta kişinin geri dönme konusunda bu kadar ani biçimde karar vermesi çevresindeki insanlarda şaşkınlık yaratmaktadır.

Büyünün etkileri kalıcı mıdır yoksa sadece geçici olarak mı tesir gösterir?

Bütün büyü türlerinde olduğu gibi geri getirme büyüsünde de ortaya çıkan sonuçlar kalıcı değildir. Büyü kişinin sevdiği şahsa yeniden kavuşmasını sağlar ancak onun sonsuza kadar kendisine bağlı kalmasını temin edemez.

İşte bu nedenle geri getirme büyüsü ile sevdiğine yeniden kavuşan kişinin aşkını kalıcı hale getirmek için elinden gelen gayreti göstermesi büyük önem taşımaktadır.

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir