Aşk ve Muhabbet Duaları Dilek Duaları Hacet Duaları İstek Duaları

Etkisi Kanıtlanmış Sevdiğin Erkeği Geri Döndürme Duası

Esmaların Gücü ile Yapılan Sevdiğin Erkeği Geri Döndürme Duası

Not: Sevdiğin erkeği geri döndürmek için etkili bir dua öğreneceksin birazdan; bu sebeple dikkatli olmanı tavsiye ederim.

Merhaba değerli okuyucum, bizedualaryeter.com isimli bu sitede, bu günkü konuyu “sevdiğin erkeği geri döndürme duası” olarak belirledim. Çünkü bu konunun, kadınların en çok mustarip olduğu konulardan biri olduğunu fark ettim.

Bu sebeple, yapanların çok tesirli olduğunu söyledikleri “sevdiğin erkeği geri döndürme duası”nı işlemeye ve detaylarını anlatmaya başlayacağım. Şöyle ki:

Sevdiğin Erkeği Geri Döndürme Duasının Yapılış Şekli

Bu duanın uygulanması için gerekli olan materyaller şunlar:

1- Bir avuç un.
2- Bir su bardağı temiz su.
3- Bir beyaz mendil.
4- Bir beyaz kağıda yazılmış İhlas Suresi.

İlkin, sevdiğin erkeği geri döndürme duasının başlangıcı olarak bir avuç unu temiz ve beyaz bir mendilin içine koyup üzerine 99 defa “Ya Fettah” esmasını okumalısın.

Ya Fettah isminden sonraysa, aynı malzemelere bu kez bir kağıt üzerinde yazılı olan İhlas Suresi 99 kez okunmalı. Bu İhlas Suresi, kağıt üzerine yazılı olmadan, ezberden de okunabilir; ancak kağıt üzerinde okunması sevdiğin erkeği geri döndürme duasının tesirini arttıracaktır.

Şimdi, mendilin ağzını bağlayıp aynı şekilde yine 99 Ya Fettah, 99 kez de İhlas Suresi okunmalı.

Şimdi de bir bardak suya geldi sıra. Tabi bu suyla ilgili ufak bir açıklama yapmamız lazım ilkin.

Değerli okurum, bu suyu abdest alırken kullandığın sudan alman gerekiyor; aksi takdirde sevdiğin erkeği geri döndürme duası tılsımını yitirip etkisiz olacaktır.

Şimdi, bir su bardağına doldurmuş olduğun bu suya, aynı şekilde, bir kağıt üzerine yazılmış olan İhlas Suresi’ni 99 defa okuduktan sonra 99 kez de Ya Fettah ismini okumalısın.

Sevdiğin Erkeği Geri Döndürme Duası, Un ve Su

Şimdi mendilin ağzını bir besmele ile açıp içindeki unu bir bardak suyun içine boşaltman gerekiyor.

Tabi bu iki mübarek nimeti birbirine karıştırırken de 99 kez “Ya Cami” esmasını tilavet etmeli (okumalı) ve yine 99 kere de İhlas Suresi’ni okumalısın.

Şimdi duanın devamı olarak yapacağın uygulamaya devam edelim:

Boşta kalan mendil için hiçbir şey yapmana gerek yok; ancak bir kağıt parçasına yazılı olan İhlas Suresini yüksek bir yere koyup muhafaza etmelisin.

İçine bir avuç un katarak karışım yaptığın bir bardak su için de şunları yapmalısın:

Sevdiğin Erkeği Geri Döndürme Duası ve Karışım

Karışımı yaptığın günden sonraki gün başlamak üzere her gün bu sudan bir miktar su içmelisin. Tabi her içişte de 99 kez Ya Musavvir esması okunmalı.

Peki, karışım ne zaman bitecek?

Dostum, sevdiğin erkeği geri döndürme duasının tam manasıyla etkisini ve gücünü göstermesi için bu karışımı tam 3 günde bitirmek zorundasın. Tabi bu arada 3 gün boyunca bardağı muhafaza ederken hijyene de dikkat etmelisin.

Bu karışımı 3 gün içinde bitirip toplamda 297 kez Ya Musavvir esması okuduğunu farz ederek (her içişte 99 kez olduğu için üç günde toplam 297 kez okumuş olacaksın) devam edelim:

Bu su 3 gün sonra bittiğinde elini Yüce Mevla’ya açıp şu duayı okumalısın:

  • “Ey rahmeti sonsuz Rahmân ve ey ihsanı sınırsız Hannan! Ey rızkı ebedî Rezzak ve ey nimeti baki Kâfi! Okuduğum esma-yı hüsnanın yüzü suyu hürmetine ve verdiğin nimetlerin hatırına benim yapmış olduğum duayı kabul et. Beni bu nimetten yoksun bırakma. Bütün mukaddes esmalarının hakkı için ve İhlas Suresi’nin hürmeti için benim duamı kabule karin eyle. Amin!”

Bu duadan sonra, sevdiğin erkeği geri döndürme duası tamamlanmış sayılır. Fakat duayla alakalı bir iki hususa daha dikkat çekmek lazım:

1- Bu dua, Allah’ın takdiri ile gerçekleşir veya reddedilir, diğer dualarda olduğu gibi; yani duayı bitirdikten sonra kesinkes kabul edilecek diye bir iddiada bulunamayız ve garanti veremeyiz.

2- Sevdiğin erkeği geri döndürmek için yapılması gereken bu dua yeterli olmayabilir; daha doğrusu sana öyle gelebilir, bu nedenle duaya ısrarla devam etmelisin.

Şu tavsiye de dikkatini çekecektir. Okuyacağın sayfada yer alan kullanıcı yorumlarına dikkat etmeni öneririm. İnşallah kısa sürede muradına kavuşup mutluluğu yakalarsın:

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını indirmek için tıklayınız

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir