Erkeği Kendine Bağlama Yolları 4 Harika Strateji

erkeği kendine bağlama yolları

Erkeği kendine bağlamanın yolları, strateji 1

Tek yürek olmayın, birbiri için çarpan iki özgür yürek olun

Kadınlar aşık olduktan sonra her konuda erkekle ortak fikirlere sahip olmak isterler. Bazen erkeğe kendi fikirlerini kabul ettirseler de çoğu zaman kendilerinden taviz verirler yani erkeğe uymaya gayret ederler. Bunu yaparken de aşkın “tek yürek olmak” olduğunu iddia ederler. Halbuki yaptıkları şey farkında olmadan erkeğe teslim olmak ve kendi özgürlüklerini kaybetmektir.

  • Erkeği ne kadar severseniz sevin asla bağımsız bir birey olduğunuzu unutmayın. Erkeğin size bağlanması ancak özgür kalmanız durumunda mümkündür. Erkekler kendilerini ortaya koymayan ve her konuda kendilerine uyan kadınlardan bir süre sonra sıkılırlar. Buna karşın özgür seçimleri olan kadınlarla birlikte olmak için büyük çaba sarf ederler.

Her konuda erkekle aynı fikirleri paylaşmak zorunda değilsiniz. Birbirinize aşık olmanız başka bir şeydir, birbirinizin üzerinde hüküm sürmek başka bir şey. Kalıcı bir aşk istiyorsanız ne “erkeğe hükmeden bir kadın” olun ne de erkeğin kolayca yönlendirebileceği kadar “iradesiz” davranın. Kendinizi özgürce ortaya koyun. “Ben varım ve benim varlığım sadece sana bağlı değil!” mesajını güçlü biçimde verin. Erkek böyle davranan özgür ruhlu bir kadına çok daha tutkulu biçimde bağlanacaktır.

Erkeği kendine bağlamanın yolları, strateji 2

Bir dedektif gibi detaylı araştırma yapın!

Sevdiğiniz erkeği gerçekten tanıyor musunuz? Geçmişi hakkında bilgiye sahip misiniz? Korktuğu şeyleri de en az hoşlandığı şeyler kadar biliyor musunuz? Eğer bu sorulara verdiğiniz yanıt hayır ise aşkınızı sağlam temellere oturtmuş sayılmazsınız.

Erkeği kendine bağlamanın en etkili yolu onu detaylı biçimde tanımaktan geçer. Bu konuda titiz bir dedektif gibi çalışma yürütmelisiniz. Siz farkında olmadan “bir yabancıya” aşık olmuş olabilirsiniz. Önemli olan bu yabancılığı gidermek ve erkeği aile fertlerinden biri gibi en ince detayına kadar tanımaktır. 

  • Unutmayın ki insan bildiği sularda daha güvenli şekilde yüzebilir. Erkeği tanıdıkça kendinizi daha rahat hissedecek ve aşkınızı renklendirmek için önünüze çıkacak fırsatları değerlendirme şansı yakalayacaksınız.

Ancak erkek hakkında detaylı araştırmalar yaptığınızı hiçbir şekilde ona hissettirmemeniz gerekir. Erkek bu çabanızdan haberdar olursa emekleriniz boşa gidebilir. Hatta bazı erkekler için birlikte oldukları kadın tarafından araştırılmak can sıkıcı bir durum olarak algılanabilir. Bu nedenle araştırmanızı büyük bir gizlilik içinde yürütmeniz gerekir.

Erkeği araştırırken elde ettiğiniz bilgileri bir çırpıda kullanmak yerine zamanı geldiğinde yavaş yavaş kullanmanız daha faydalı olacaktır. Erkek günlük hayat içinde yaptığınız bazı seçimlerde onu ne kadar iyi tanıdığınıza şaşıracaktır. Tabi bu yeteneği yaptığınız detaylı araştırmalar sonucunda kazandığınızı bilmediği için sizi “ruh eşi” olarak kabul edecek ve “sanki birbiriniz için yaratılmış” olduğunuzu düşünecektir.

  • Erkeği tanıma çabası ilişkinin ilk dönemlerinde başlayıp bir süre sonra tamamlanacaktır. Kadın erkek hakkında detaylı araştırmalar yapıp öğrenebileceği her şeyi öğrendikten sonra sıra bu bilgileri pratik olarak kullanmaya gelecektir. Ancak araştırma döneminden sonra kadınları ikinci bir aşama bekler. Bu aşama ise erkeğin takip edilmesidir.

Erkekle ne kadar güçlü ve uzun süreli bir aşk yaşanırsa yaşansın mutlaka takip edilmesi şarttır. Erkeğe güvenmek veya yaşanan aşkın büyüklüğü, kadını takip etmekten alıkoymamalıdır. Yüzlerce yıldır bilinen bir gerçek vardır ve o gerçek de erkeğin mutlaka takip edilmesi gerektiği yönündedir.

Takip edilmeyen erkek her türlü hatayı yapmaya açık demektir. Ancak kadın erkeği takip ederken yine bir dedektif gibi davranmalı ve gözlerinin erkek üzerinde olduğunu ona hissettirmemelidir. Olumsuz bir durum yaşandığında ise anında olaya müdahale etmeli ve aşkını her türlü riskten korumalıdır.

erkeği kendine bağlama yolları

Erkeği kendine bağlamanın yolları, strateji 3

Yeteneklerinizi ortaya koyun, güzelliğinizi sergileyin!

Erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız aşk yaşamının “kendini kabul ettirmek” üzerine kurulu olduğunu unutmamalısınız. İnsanlar, sevdiklerine sahip oldukları özellikler nedeniyle bağlanır. İnsanın sahip olduğu olumlu özellikler kişiliğinin bir parçasıdır ve onu diğer insanların gözünde iyi ya da kötü yapar.

  • İşte bu sebeple kadın sahip olduğu bütün olumlu özelliklerini erkeğe sunarak onun kalbinde kalıcı bir yer edinmelidir. Eğer bir kadın herhangi bir sanat dalında iyiyse, müzik yeteneği varsa, başarılı olduğu bir spor dalı bulunuyorsa bunları mutlaka açıkça ortaya dökmelidir.

Erkekler kadınların kalbinde yer edinmek için sahip oldukları bütün yetenekleri sunmaktan çekinmezler. Aynı şeyi kadınların da yapması gerekir. Çünkü yetenek sahibi bir insan her zaman zihnimizde çok daha güçlü izler bırakır.

Güzelliğin sunumu da en az yeteneklerin sunumu kadar önemlidir. Çünkü erkekler bir kadına bağlanırken göz önünde bulundurdukları ilk ölçüt güzelliktir. Erkeklerin “kadında yüz güzelliğinden önce ruh güzelliğine önem verdikleri” yalanına itibar etmeyin. Erkek kadının güzelliğinden güçlü biçimde etkilenir. Hatta güzellik tek başına aşk yaşamındaki diğer tüm detaylardan daha etkili olabilmektedir.

Güzelliğin erkekler için ifade ettiği anlamın farkında olmak ve her zaman bakımlı olmaya dikkat etmek gerekir. Erkekler açıkça ifade etmeseler de güzel görünen kadınlarla birlikte olmaktan büyük zevk alırlar. Güzel bir kadınla birlikte olmak erkekler için hem estetik bir durumdur hem de erkeğin kendisini özgüvenli hissetmesini sağlar. Çünkü pek çok erkeğin zihninde güzel bir kadınla birlikte olmak aslında başarılı olmak anlamına gelir.

Erkeği kendine bağlamanın yolları, strateji 4

Cinsellik konusunda ne düşündüğünüzü deliler gibi merak etmeli

Cinsellik erkeklerin dünyasında kadınların zannettiğinden çok da önemli bir yer tutar. Çünkü cinsel yaşam erkeklerin sadece bedensel yönden zevk aldıkları bir alan değildir. Erkeklerin yatak odasında yaşadıkları şeyler onların bütün hayatını etkiler. Eğer erkek renkli bir cinsel yaşama sahipse hayata çok daha pozitif bakar. Cinsel yaşamda sorunlar yaşayan erkekler ise mutsuz ve içe kapanık bir hale gelir.

Erkeklerin sevdikleri kadına bakarken cinsel yaşamı düşünmediklerini söylemek safça bir yaklaşım olur. Kadınlar bu konuda erkeklerin kendilerine benzediğini zannederek yanılgıya düşer. 

  • Gerçekten de aşk yaşamında cinsellik kadınlar için önemli olsa da en önemli unsur sayılmaz. Cinsellik sadece aşkın daha yoğun biçimde yaşandığı bir paylaşım olarak algılanır. Oysaki erkeklerde aşk ile cinsel yaşam asla birbirinden ayrı düşünülemeyecek iki kavramdır. Cinselliği aşkın içinden çıkardığınızda erkek için geriye anlamsız bir diyalogdan başka bir şey kalmaz.

Kadınlar erkeğin cinselliğe bu aşırı ilgisini kendilerine avantaj yaratacak biçimde kullanabilirler. Her şeyden önce bu konuda erkeğe açık kapı bırakmak onu aşırı derecede motive edecek ve aşkının alevlenmesini sağlayacaktır. Ancak kadının cinsel paylaşıma her zaman hazır görülmesi de ters tepebilir.

Erkeğin aşk yaşamındaki ilgisini devamlı canlı tutmak isteyen bir kadın cinsel konularda “aralık bırakılmış kapı metodu”nu kullanmalıdır. Bu yöntemde kadın cinsel konulara tamamen kapalı olmadığını erkeğe gösterir. Ancak biraz gizemli davranarak erkeğin hayal gücünün gelişmesini de sağlar. Erkek bu gel-git içinde ve cinsel duyguların itici gücü sayesinde kadına daha fazla bağlanır.

Bir tavsiye

Çağımızda erkeği aşık ettirmek zor değil, avucunun içinde tutmak zor!

Günümüzde içinde yaşadığımız sosyal ortam o kadar canlıdır ki bir insanın hayatı boyunca bir hatta birkaç defa aşık olması mümkündür. Ancak yine çağımızın aşkları geçici olmakta ve fırtınalı başlayan aşklar dahi bir süre sonra bitmektedir. Yani zor olan aşka başlamak değil sevdiğini elinde tutmaktır.

İşte tam da bu noktada okurlarımıza etkili bir kitap tavsiyesinde bulunmak istiyoruz. Erkeklerin Gözdesi adlı eserde aşk yaşamı ile ilgili onlarca etkili taktiğe ulaşabilirsiniz. Bu taktikler sayesinde artık istediğiniz erkeğin kalbine hükmedebilir ve aşk yaşamınızı renklendirebilirsiniz. Eserle birlikte okurlara ayrıca Yatağın Gözdesi adlı bir kaynak da gönderilmektedir.

Hoşlandığınız erkeği, Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti sayesinde etki altına alacaksınız. 

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte eser hakkında yapılan yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir