İçeriğe geç

Düğüm Büyüsü Tutkulu Kadınların Vazgeçilmez Tercihi

Kadınların en fazla başvurduğu uygulama düğüm büyüsüdür

Kadınların sevdikleri erkekleri kendilerine bağlamak için yaptıkları büyülerin başında düğüm büyüsü gelir. Kolay bir şekilde yapılan ve güçlü etkileri olan bu büyü yüzyıllardır kadınların ilk tercihi olmuştur. Ancak düğüm büyüsünün erkekler tarafından da yapılabileceğini unutmamak gerekir. 

Kadınlarda düğüm büyüsü yapıldığı ilk günden itibaren tesirini gösterir ve 12. gün tamamlandığında erkeğin kalbine tamamen hükmeder. Erkeklerde ise büyünün tutması biraz daha zaman almaktadır. Erkeklerin sevdikleri kadına kavuşmak için büyüyü yapmaları halinde 21 günde tesir gösterdiği ifade edilmektedir.

Düğüm büyüsünün iki farklı türü vardır

Tarihte yapılış amaçları tamamen farklı iki düğüm büyüsüne rastlanmaktadır. Bu büyülerin yapılış tarzı da birbirinden oldukça farklıdır.

Düğüm büyüsünün birinci türü bu yazımızda hakkında bilgi verdiğimiz aşık etme büyüsüdür. 

İkinci düğüm büyüsü ise insanların hayatında ciddi zararlara yol açan bir uygulamadır. Bu düğüm büyüsünde ise insanların sahip olduğu herhangi bir yetenek bağlanmaktadır. Bazen insanların konuşma yeteneği bağlanarak dilsiz olmalarına sebep olunmaktadır. Bazen de kişinin gözlerine perde çekilmekte ve gerçekleri görmesine engel olunmaktadır.

Fakat düğüm büyüsü dendiğinde akla gelen ilk uygulama burada hakkında bilgi verdiğimiz aşık etme büyüsüdür. 

düğüm büyüsü

Büyü sayesinde özel hayatı değişen kişiler

Düğüm büyüsü doğrudan doğruya insanların hayatını değiştiren bir uygulamadır. İnsanların özel hayatında ciddi değişiklikler olmasını sağlar. Daha önce kişinin hayal dahi edemediği bazı güzelliklere kavuşmasını temin eder.

Büyünün hızlı biçimde insanları mutluluğa ulaştırması halk arasında büyük rağbet görmesini sağlamıştır. Büyünün bazı riskli tarafları olmasına rağmen insanlar yine de bu uygulamayı denemekten çekinmemiştir.

düğüm büyüsü

Düğüm büyüsü yaptırmanın bazı riskleri

Bütün büyü türlerinde olduğu gibi düğüm büyüsünde de kişinin belli bedeller ödemesi gerekir. Çünkü büyü yaptırmanın doğası böyledir. Kişi belli şeyleri feda etmeden istediği amaca ulaşamaz.

Düğüm büyüsü yaptıran kişilerin de şu riskleri göze alması gerekir:

  • Düğüm büyüsü yaptıran kadın sonraki aşamada başka bir aşık etme büyüsü yapamaz. Bu büyü diğer büyülerin önünü kapatır. Kişi yalnızca bir defa büyü yapma hakkına sahip olduğunu bilmelidir.
  • Düğüm büyüsü ile etkilenen sevgili bir müddet bazı hafif sıkıntılar yaşayabilir. Uykusuzluk, unutkanlık ve iştah problemleri en yaygın görülen problemlerdir. 
  • Düğüm büyüsü bazen yön değiştirebilir ve aynı anda birkaç kişiyi etkileyebilir. Büyü sözcüklerinin yanlış okunması halinde kişi aynı anda birkaç kişiyi kendine aşık ettirir. Aşıklar bütün benlikleri ile bağlı oldukları için ciddi problemler yaşanabilir.
  • Düğüm büyüsünün dinen caiz olmadığını ifade etmek gerekir. Büyü yapmak 7 büyük günahtan biri sayılır. Büyüye başvuran kişi günah kabul edilen bir faaliyet içinde olduğunu bilmelidir.

Düğüm büyüsünün bu risklerine rağmen pek çok kişi çekinmeden uygulamayı yapmaktadır. Çünkü aşk yaşamında mutluluğu yakalama isteği oldukça güçlü bir arzudur. 

İfade edilen bu risklerden uzak durup sevdiğine başka yollarla kavuşmak isteyen okurlarımız için yazımızın sonunda önemli bir tavsiyede bulunduk. Bu tavsiyeye kulak vermeniz inşallah faydanıza olacaktır.

Büyü için gerekli olan malzemeler

Düğüm büyüsü için gerekli olan malzemeler her evde kolayca bulunabilecek cinstendir. Ancak aşık edilecek kişinin kimliğine göre büyü malzemelerinde farklılık olur.

Büyünün yapılması için gerekli olan malzemeler şunlardır:

  • İnsan boyundan uzun bir ip (ortalama  3 metre). Büyü erkeklere yönelik yapılıyorsa ipin rengi siyah olmalıdır. Kadınların aşık edilmesi için yapılıyorsa kırmızı renkli ip alınmalıdır.
  • Bir avuç tuz 
  • Ağzı kapanabilen bir bıçak. (Eğer ağzı kapanabilen bıçak bulunamazsa bir makas da kullanılabilir.)
  • 1 adet demir para
  • Büyü malzemelerini koymak için temiz bir bez parçası (Eğer aşık edilecek kişi akraba ise bezin rengi beyaz olmalıdır. Diğer kişiler için rengin bir önemi yoktur, herhangi bir renkte bez kullanılabilir.)

Büyü malzemeleri temin edildikten sonra gece vakti büyü uygulamasına geçilir. Düğüm büyüsü gündüz yapılmamalıdır. Gündüz yapılan aşık etme büyüleri herhangi bir tesir göstermez.

Büyünün yapılışı ile ilgili detaylara geçmeden  önce en sık sorulan sorulardan birisine cevap vermek yerinde olacaktır. Bu soru büyünün ne kadar süre etkili olduğu ile alakalıdır. 

düğüm büyüsü

Büyü ne kadar süre etkili olacak?

Düğüm büyüsü dualar okunarak bozulmadığı sürece etkisini 4 yıl 4 ay 4 gün devam ettiren bir uygulamadır. Bu süre bir kişiyi kendine bağlayıp alıştırmak için yeterlidir. Zaten bu süre dolmadan kişi sevdiği ile birçok anı yaşar ve çoğu zaman evlilik gibi ciddi bağlar kurar.

Büyünün tesir süresi dolduktan sonra kişinin duygularında ciddi bir değişim olmaz. Birkaç günlük bir adapte dönemi yaşanır. Çünkü kişi büyünün etkisinden kurtulduğu için ister istemez bir sorgulama içine girer. Fakat bu uzun sürmez. Çünkü kişiler uzunca bir süre birlikte zaman geçirmiştir. Kişilerin bu ortak yaşam deneyimi aralarında doğal bir bağın gelişmesini de sağlamıştır.

Yani düğüm büyüsü belli bir dönem için yapılmış olsa da sonuçları itibariyle insanların hayatında ömür boyu etkili olmaktadır.

Düğüm büyüsü nasıl yapılır?

Düğüm büyüsü gecenin geç saatlerinde uygulanır. Büyü yapacak kişi yalnız kalacağı bir yere çekilerek uygulamaya geçer.

Öncelikle bez parçası düz bir yere serilir. Bir avuç tuz, bezin ortasına bırakılır. Ardından aşık edilecek kişinin adı 3 defa peş peşe söylenir.

Alınan ip parçasına 3 düğüm atılır. Düğümlerin üçü de ipin bir ucunda ve birbirine yakın olmalıdır. İpin geriye kalan kısmına düğüm atılmaz. Her düğüm atıldığında Garaminar, Levzeçal ve Çareçol gibi cin isimleri okunur. Aşık edilecek kişinin cinsiyetine ve yaşına göre hangi cinlerin isminin söyleneceğine medyum karar verir. Okumalar bittikten sonra düğümlenmiş ip, küçük bir yumak haline getirilerek tuzun üzerine bırakılır.

Ardından büyü ile birbirine aşık ettirilecek kadın ile erkeğin isimleri birer kez söylenip tuzun üzerine bir adet metal para bırakılır. Bırakılan bu paranın miktarı önemli değildir. Bekar bir kişinin aşık getirilmesi için yapılan büyülerde bütün metal paralar kullanılabilir. Ancak büyü başkası ile evli olan bir kişinin aşık ettirilmesi için uygulanacaksa metal para yerine altın bırakmak gerekir.

Büyünün son aşamasında ise birbirine aşık ettirilecek kadın ile erkeğin isimleri birer kez söylenerek bıçak kapatılır. Eğer büyüde makas kullanılmışsa makas kapalı hale getirilir. Tabi büyüye başlarken bıçak ve makasın açık vaziyette olması gerektiği unutulmamalıdır. Kapatma işlemi büyünün son aşamasında gerçekleştirilir.

Bıçak kapatıldıktan sonra tuz, ip ve madeni paranın olduğu yere bırakılır. bez parçası bohça şeklinde iyice kapatılarak ağzı bağlanır. Böylece büyü tamamlanmış olur.

Düğün büyüsünün tesirini devam ettirmesi için büyü malzemelerinin özenle saklanması gerekir. Eğer bu malzemeler başkası tarafından bulunursa büyü kendiliğinden bozulur.

düğüm büyüsü

Riske girmeye gerek yok, başka çözümler de var!

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi düğüm büyüsü yapmanın belli riskleri vardır ve kişinin büyük günaha girmesine neden olur. Bu itibarla özel hayatta mutluluğu yakalamak isteyen kişilerin daha güvenilir yollara başvurmaları gerekir. 

Sevdiğine kavuşmak isteyen kişilerin günaha bulaşmadan tercih edebilecekleri en güvenilir yol “aşık etme ve kendine bağlama duaları okumak”tır. Bu dualar sayesinde sevdiğine kavuşan ve mutlu bir hayat sürdüren sayısız kişi bulunmaktadır. 

Tabi burada önemli bir noktaya da değinmek gerekir. Dua etmek Rahmani bir çabadır ve ibadet etmek gibidir. Yani büyü yapmak ile herhangi bir alakası yoktur. Dua ederek sevdiğine kavuşmak isteyen kişi tam bir teslimiyet içinde hareket etmelidir.  Samimi duygularla el açan müminler İnşallah dualarına karşılık göreceklerdir.

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

Bu değerli eseri indirmek için şuraya tıklayın. (Tıkla, indir.)

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir