Dua Kitabı Arayanlar Bu Kitabı Kesinlikle Bilmeli, Müthiş Bir Kitap!

En Etkili ve Mucizevi Dualardan Oluşan Dua Kitabı Hangisi?

Değerli okurlarımız ve mümin kardeşlerimiz, bu yazımızda size dua kitabı olarak okuyabileceğiniz müthiş etkili bir dua kitabından bahsedeceğiz ve birçok okuyucu tarafından oldukça güzel yorumlar alan bu kitabın içeriğinden de bahsederek bu kitabı nasıl temin edebileceğinizi de anlatmaya çalışacağız.

  • Size sunacağımız bu dua kitabı hakikaten şimdiye kadar binlerce insanın hayatını değiştirmiş ve birçok insanın hayatına olumlu anlamda dokunmuş mucizevi dualarla dolu müthiş bir kitap.

Bu nedenle yazı boyunca aktaracağımız bilgileri oldukça dikkatli bir şekilde okuyup bu dua kitabının içeriğine hakim olmaya çalışmalı ve bu fırsattan siz de istifade etmeye gayret göstermelisiniz.

Bir Dua Kitabı Hangi Dualardan Oluşmalı?

Öncelikle bir dua kitabında hangi duaların olması gerektiğine temas ederek ilerlemeye çalışalım ve tavsiye edeceğimiz dua kitabında bu tür duaların olup olmadığını da mercek altına alalım.

  • Değerli mümin kardeşlerimiz, bir insan dua kitabı alıp içindeki duaları okumak isterse, bu insanın hayatı boyunca karşısına çıkabilecek her türlü sıkıntıyı ve problemi halledebilecek dualarla dolu olmalı bu kitap; yani bir kişinin hayatı boyunca karşısına çıkabilecek her engeli aşabileceği ve her yaraya merhem sürebileceği müthiş dualarla dolu olan bir kitap olmalı.

Bununla birlikte bu duaların ya Peygamber Efendimiz Aleyhissalatu Vesselam’dan sahih bir şekilde aktarılmış olması gerekir, ya da din büyükleri ve İslam alimleri tarafından kesin bir şekilde tavsiye edilmiş olması şarttır.

  • Dolayısıyla eğer herhangi bir dua kitabı alıp okumaya başlamak isterseniz, öncelikle bu iki önemli hususu taşıyıp taşımadığına dikkat etmelisiniz; bununla birlikte herhangi bir dua kitabında mutlaka ama mutlaka olması gereken hususiyetlerden biri de duaların kabul şartlarını ve kabul vakitlerini en ince ayrıntısına kadar anlatmasıdır.

İşte bizim size tavsiye edeceğimiz Kenzül Dua Kitabı, bütün bu özellikleri taşıdığı için her müminin adeta başucu kitabı haline getirmesi gereken ve hayatı boyunca en güzel şekilde istifade etmesi lazım gelen müthiş bir kitap olarak karşımızda durmaktadır.

Kenzül Dua Kitabına Neden Her Kapıyı Açan Murat Duaları Deniyor?

Kenzül Dua Kitabı, esasında dualar hazinesi demektir; fakat birçok insan bu kitaptaki dualar ile hayatını değiştirebilecek işlere imza attığı için bu kitaba Her Kapıyı Açan Murad Duaları adı verilmiştir.

Kitabın yazarı olan Abdülkadir Çelik Bey, Kenzül Dua adının altına, Her Kapıyı Açan Murad Duaları adını neden eklediğini şöyle açıklıyor:

  • “Bu kitabı hazırladıktan sonra okuyucularımdan gelen yorumları incelediğimde Allah’a şükür etmeye başladım ve bu kitabı iyi ki hazırlamıştım diye sürekli bir şekilde şükür secdelerine kapandım. Bu okuyucu yorumları bana, hazırlamış olduğum dua kitabında bulunan duaların her kapıyı açan ve her muradı gerçekleştiren müthiş bir potansiyel ile dolu olduğunu defalarca kanıtladı. Bu yüzden kitabın alt başlığına Her Kapıyı Açan Murad Duaları başlığını koydum.”

Evet, gerçekten de Abdülkadir Çelik Bey’in söylediği gibi bu dualarla hayatı değişen binlerce insanın yazmış olduğu yorumlar da kitabın her kapıyı açan ve her muradı gerçekleştiren dualarla dolu olduğunu açık bir şekilde ortaya koymaktadır.

İlginizi Çekecektir: Abdest Duaları Hakkında Hiçbir Yerde Bulamayacağınız Mucizevi Gerçekler, Dikkat!

En Etkili Dua Kitabı Hakkında Yapılan Yorumlar Nasıl?

Açıkçası Kenzül Dua Kitabı ile alakalı bir araştırma yapıp bilhassa okuyucu yorumlarını mercek altına almak istediğimizde, tam yüz okuyucu ile birebir iletişime geçtik ve Kenzül Dua Kitabını alıp bu dua kitabının içindeki duaları tatbik eden bu yüz okuyucunun aktardıklarını dinleyince adeta şok olduk, şöyle ki:

  • Kitabın satıldığı platform olan Shopier’den ve İyzico’dan bu müşterilerin telefon numaralarını ve eposta adreslerini alıp onlarla iletişim kurmaya çalıştık ve tam bir hafta boyunca 100 kişiyle teker teker telefon görüşmesi yaptık. Açıkçası bu telefon görüşmeleri esnasında bize aktarılan yorumlar ve bilgiler bizi hayretler içerisinde bıraktı, çünkü bu okuyucuların hepsi bu dua kitabının içindeki mucizevi dualarla hayatı değişen insanlardı.

Hepsi de birkaç hafta içerisinde muazzam sonuçlar aldıklarını ve müthiş gelişmeler yaşadıklarını ifade ederek Kenzül Dua Kitabı’nın ne kadar etkili olduğunu bize anlatmaya çalıştılar.

İşin garip tarafı bu kişileri tesadüfen seçtik ve açıkçası her birinin anlatmış olduğu hikaye de oldukça farklı konularla ilgili idi. Mesela bazıları hastalıktan kurtulup şifa bulmasına rağmen bazıları işten kovulduktan sonra çok daha güzel bir iş bulmuş ve bazıları da fakirlikten kurtularak bolluk ve berekete nail olmuştu.

Yine bazı insanlar aşk hayatında derinden derine temenni ettiği insana kavuşmuş ve onun aşkını kendisine çekebilmişti.

Buna benzer oldukça farklı konularla alakalı birçok insanın aktarımlarını dinledikten sonra Kenzül Dua Kitabının ne kadar mucizevi özelliklere sahip olduğunu ve içindeki duaların gerçekten işlevsel olduğunu açık ve net bir şekilde gözlemlemiş olduk.

Okuyucular Bu Dua Kitabından Gerçekten Memnun mu?

Evet, yukarıda da ifade ettiğimiz gibi bu dua kitabının içindeki duaları uygulayan insanların hemen hemen tamamının bu dualardan oldukça memnun kaldığını açık bir şekilde gözlemledik. Mesela bu okurlardan birinin söylediklerini aynen aktarıyoruz:

  • “İnternette rüya tabiri konusunda araştırma yaparken Kenzül Dua Kitabı ile karşılaştım ve bu dua kitabı hakkında yapılan yorumları incelediğimde oldukça şaşırdım. Sonrasında internet ortamında Kenzül Dua Kitabını indirip okumaya başladım ve bunu çevremdeki arkadaşlarıma ve aile fertlerine de tavsiye ettim.
  • Hem annem hem babam hem de ben bu dua kitabının içindeki farklı duaları uygulamaya başladık ve her birimizin yaşadığı gelişmeler de gerçekten hayret vericiydi.
  • Ben sevdiğim erkeği kendime aşık edebilmek için bu dualara başvurdum, babam fakirlikten kurtulup zenginliğe kavuşma duaları ile 1 hafta boyunca dua etti, annem ise hastalıklardan kurtulup şifa bulmak amacıyla birçok dua okudu.
  • Açıkçası birkaç hafta içerisinde yaşamış olduğumuz gelişmeler Kenzül Dua Kitabında bulunan duaların mucizevi gücünü açık ve net bir şekilde ortaya koydu; çünkü ben sevdiğim erkeğin bana aşık olmasını sağlamış iken, annem de içinde bulunduğu birçok hastalıktan tamamen kurtulduğunu ve vücudunun tam bir sıhhate kavuştuğunu ifade etti. İşin garip tarafı babamın işleri de müthiş bir ilerleme kaydetti ve babam şu anda bizi bolluk içerisinde yaşatabiliyor.”

Evet, bir okurun Kenzül Dua Kitabı ile alakalı aktarımlarını sizinle paylaştık ve bu kitabın hakikaten etkili ve işlevsel olduğunu açık ve net bir şekilde bizler de gözlemlemiş olduk, şimdi de oldukça garip bir nokta üzerinde daha duralım:

Bu Dua Kitabı (Kenzül Dua Kitabı) Neden Para İade Garantili?

Bildiğiniz gibi kitaplarda normalde iade garantisi yoktur, fakat garip bir şekilde Kenzül Dua Kitabının yazarı olan Abdülkadir Çelik Bey, bu dua kitabının içindeki duaların etkisiz olması halinde kitabını koşulsuz şartsız iade edeceğini söylüyor ve ilginç bir şekilde kitabına iade garantisi veriyor.

Bunu kendisi ile bizzat görüştüğümüzde ve bunu neden yaptığını sorduğumuzda bize şu cevabı verdi:

  • “Ben, insanların hiçbir şekilde mağdur olmaması için elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum, bu anlamda hazırlamış olduğum Kenzül Dua Kitabına da para iade garantisi vermek istedim; çünkü bazı insanlar bu kitaptan istifade edemezlerse en azından vermiş oldukları para boşa gitmiş olmasın diye düşündüm. Fakat Allah’a binlerce kez şükürler olsun ki hazırlamış olduğum dua kitabı neredeyse hiç iade edilmiyor ve kitabı satın alan değerli müminler ile iletişim kurduğumda bana bu duaların zaten etkili olduğunu ve hayatlarında harika değişimlere vesile olduğunu, dolayısıyla da iadeye gerek kalmadığını anlatıyorlar.”

Evet, gördüğünüz gibi Kenzül Dua Kitabının iade garantisi de var ve bu durum bizi gerçek anlamda şaşırtan bir durum oldu. Sonrasında bu iade garantisini incelediğimizde bunun gerçekten de bu şekilde gerçekleştiğini anladık ve sonrasında bu dua kitabının gerçekten etkili olduğuna kanaat getirdikten sonra, biz de kendi sitemizde her fırsatta bu kitabı insanlara tanıtmaya ve onların da istifade etmesini sağlamaya çalıştık.

Kenzül Dua Kitabı Nasıl Alınabilir, Neden PDF?

Evet, Kenzül Dua adıyla da bilinen Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı, PDF formatında dijital bir kitap; dolayısıyla bu kitabı satın aldıktan hemen sonra ister bilgisayarınıza, ister tabletinize, isterseniz de telefonunuza indirip hemen okumaya başlayabilir ve kitaptaki dualardan en güzel şekilde istifade edebilirsiniz.

Kitabın halihazırda basılı yayın formatının olmadığını, fakat yazarın bunun için uğraştığını da ifade etmeliyiz; yani kitap, halihazırda sadece PDF formatında bir kitap olarak satışa sunulmuş durumda . Fakat yazar ilerleyen zaman dilimlerinde kitabın basılı halini de çıkarmak istediğini ifade ediyor, belki de siz bu yazıyı okurken kitabın basılı hali çıkmıştır. Fakat biz bu yazıyı kaleme aldığımız zaman diliminde Kenzül Dua Kitabının sadece PDF formatında olduğunu ifade etmeliyiz.

Şimdi bu değerli kitabın satış sayfasına ulaşmak ve bazı okuyucu yorumlarını incelemek isterseniz aşağıya aldığımız okuyucu yorumlarını inceleyebilir ve kitabın indirme linkine tıklayıp kitabı satın alabilirsiniz:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın inanılmaz ve şaşırtıcı tesirini ortaya koyan okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizin de yeniden hayata tutunmanıza vesile olacak.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Sitemizde biraz daha dolaşıp farklı dua yazılarımızı da mercek altına almanızı ve hayatınıza bu şekilde renk katmanızı tavsiye etmekteyiz. Bu anlamda şu dua yazımızı da okuyabilirsiniz: Salli Barik Duası Farz mıdır, Ne Zaman Okunur, Sözleri Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir