İçeriğe geç

Domuz Büyüsü Evliliklerin Bitmesine Neden Oluyor

domuz büyüsü

Domuz büyüsü yüzünden her sene binlerce evli çift birbirinden soğuyup ayrılmaktadır. Mutlu biçimde devam eden evliliklerin bir anda kabusa dönüşmesine neden olan domuz büyüsü günümüzde de ne yazık ki yaygın biçimde uygulanmaktadır.

Domuz büyüsü aynı anda hem erkeği hem de kadını etkiler. Bu nedenle tesirleri diğer ayırma büyülerinden çok daha güçlüdür.

Domuz büyüsü eşlerin inatçı ve huysuz olmasına neden olur

Büyü, doğrudan doğruya kadın ile erkeğin karakter yapısına tesir eder ve onların farklı birer insana dönüşmesini sağlar.

Domuz büyüsünün etkisindeki insanlar her zamankinden çok daha huysuz ve inatçı olur. Her olayı kavga çıkarmak için bir bahane olarak görür. Karşı tarafa duyulan sevgi ve saygı yerini kin ve nefrete bırakır. İnsanlar birbirlerini “çekilmez bir kişi” olarak algılamaya başlar.

Domuz büyüsüne bu ismin verilmesinin sebebi de domuzun oldukça inatçı ve huysuz bir hayvan olmasıdır. Yoksa bazı kaynaklarda geçtiği üzere domuz büyüsünü yapmak için domuz yağına veya başka bir ürüne ihtiyaç yoktur. Verilen isim sembolik bir anlam taşımaktadır.

Domuz büyüsü ile etkilenen insanların başka kişilerle diyalogları son derece düzgündür. İş yerinde veya akrabalar arasında kişi uyumlu bir karakter olarak varlığını devam ettirir. Ancak eşiyle bir araya geldiğinde adeta çılgına döner ve saldırgan bir kimliğe bürünür. İşin daha da kötü yanı karşıdaki kişi de aynı biçimde davranır. Çünkü büyü hem kadını hem de erkeği aynı derecede etkilemektedir.

Büyünün yapılışı için çiftin ortak kullandığı bir eşyaya ihtiyaç vardır

Domuz büyüsünün yapılması için birbirinden ayrılacak çiftin ortak kullandığı bir eşyaya ihtiyaç vardır. Bu eşyanın niteliği önemli değildir. Ancak su içine batırılıp çıkarıldığında bozulmayacak bir eşya olmasına özellikle dikkat etmek gerekir.

Domuz büyüsü için tılsımlı su hazırlanması

Büyünün bu aşamasında genişçe bir leğen alınır ve içi su doldurulur. Ayrılmaları istenen çiftten alınan eşya bu suyun içine atılır.

Suyun üzerine kadın ile erkeğin isimleri 14’er defa okunur. Ancak okuma sırasında peş peşe kadının ismi 2 defa tekrar ettikten sonra erkeğin ismi 2 defa tekrar edilir. Yani aslında 7 ayrı okumada isimler 14 defa söylenmiş olur.

Kadın ile erkeğin isimleri okunduktan sonra büyüğünün tesirli olmasını sağlayacak olan ifritlerin ismi okunur. İfrit, cin taifesinden olup kötü amaçlı büyülerin gerçekleşmesini sağlayan varlıklardır. Domuz büyüsünde görevli olan ifritler Belindine ve Çereçol isimlerini taşımaktadır. Bu ifritlerin isimleri de tıpkı kadın ile erkeğin isimleri gibi 14 defa söylenir.

domuz büyüsü

Tılsımlı suyun çiftin yaşadığı evin etrafına dökülmesi

İsimler okunduktan sonra alınan eşya sudan çıkarılır ve yeniden eve bırakılır. Evli bir çiftin kullandığı eşyayı almak ve bir süre sonra tekrar yerine bırakmak oldukça zordur. Büyünün bu aşamasında eve kolayca girip çıkabilen bir kişiden destek almak gerekir.

Eşya çıkarıldıktan sonra kalan tılsımlı su evli çiftin yaşadığı evin etrafına dökülmektedir. Evin çevresindeki dört yöne de bir miktar su dökmeye dikkat etmek gerekir. Böylece büyü, evli çifti kuşatacak ve onların tüm duygularına yön verecektir.

Domuz büyüsü kaç günde tutar?

Evin etrafına su döküldükten sonraki günün sabahı büyü tesirini göstermeye başlar. Daha ilk günden itibaren evli çift arasında sıkıntılar görülür. Ancak büyü her geçen gün tesirini daha da arttırır ve yapılışının üzerinden 7 gün geçtikten sonra insanların bütün karakter yapısını değiştirir.

Domuz büyüsü bozdurulmadığı müddetçe etkileri devam eden bir uygulamadır. Yani bu büyü belli bir süre insanlara tesir eden ve daha sonra etkileri ortadan kalkan bir büyü değildir. Eğer büyü bozdurulmazsa kadın ile erkek ömürlerinin sonuna kadar birbirlerinden nefret eder.

Büyüden kurtulmak için oturulan evden taşınmak faydalı sonuç verir mi?

Domuz büyüsü yaşanılan ev üzerine yapılmış bir uygulamadır. Eğer büyünün yapılışının üzerinden 7 gün geçmeden çift evden taşınıp başka bir yerde yaşamaya başlarsa büyünün tesirleri bir süre sonra kendiliğinden yok olur.

Ancak 7 gün dolduktan sonra evi değiştirmek büyünün tesirlerini ortadan kaldırmaz. Çünkü artık büyü mühürlenmiştir ve bozdurulması için daha güçlü müdahaleye ihtiyaç duyulmaktadır.

Domuz büyüsünden kurtulmanın en etkili yolu büyü bozma duaları okumaktır

Bu etkili büyü yuvaların dağılmasına ve insanların ciddi travmalar yaşamasına neden olmaktadır. Bu nedenle de büyünün vakit kaybedilmeden bozdurulması büyük önem taşımaktadır.

Domuz büyüsü çok farklı yöntemlerle bozdurulabilen bir uygulamadır. Ancak ifade etmek gerekir ki bu büyüden kurtulmanın en güvenilir yolu “büyü bozma duaları” okumaktır. Kutsi niyazların okunması ile inşallah büyünün bütün hükmü ortadan kalkacaktır.

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını indirmek için tıklayınız

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir