Çevirgel Duası Doğru Yapıldığında Müthiş Gelişmeler Yaşatır

Çevirgel Duasının Okunma Usulü ve Sözleri

Çevirgel duası, döngel duası olarak da bilinen, giden veya terk eden birini çevirme esasına dayanan, doğru yapılırsa güzel sonuçlar alınan ve muhteşem gelişmeler kaydedilen, fakat yanlış yapılırsa tamamen hüsrana ve hezimete uğratan bir uygulamadır.

  • İnternet ortamında yazılıp çizilenleri görüp değerlendirdiğimizde, çevirgel duası hakkında aktarılan bilgilerin çoğunlukla yanlış ya da eksik olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Bu nedenle sizler de en doğru çevirgel duasını öğrenebilmek için dikkatli bir şekilde bu yazıya odaklanmalı, aktaracağımız tüm hususları dikkatlice uygulamaya gayret göstermelisiniz.

Öncelikle çevirgel duası döngel duası, hangi amaçlar için kullanılabilir ve hangi konularda size destek sağlayabilir, bunu anlatalım:

Çevirgel Duası Kullanım Alanları

Çevirgel döngel duası, kaybedilen herhangi bir eşyanın bulunmasında kullanılabileceği gibi, kaybedilen, terk edip giden ve sizi unutan herhangi bir insanın kalbinde aşk ateşini yeniden tutuş durabilmek için de kullanılabilir.

  • Tarih boyunca insanlar çevirgel döngel duasını hem kaybedilen eşyalarını yeniden temin edebilmek maksadıyla, hem de giden ve terk eden sevgililerini yeniden kazanabilmek amacıyla kullanmıştır ve bu iki amaç için de kullanılması gayet güzel sonuçlar doğurmuştur.

Şimdi çevirgel dön gel duası için hangi malzemelere ihtiyacınız olacak ve bu uygulamayı yaparken nelere dikkat etmeniz gerekecek, bunları mercek altına alalım:

Çevirgel döngel duası yapabilmek için bir su bardağı dolusu ılık süte ihtiyacınız olacak, bu sütü mümkünse keçi sütü olarak temin etmeniz çok daha faydalı olacaktır; fakat keçi sütünü bulamazsanız inek sütü ya da koyun sütü de çevirgel döngel duasında faydalı sonuçlara vesile olacaktır.

Çevirgel Duasına Başlıyoruz İşte

Bir bardak ılık sütü temin edip sessiz bir yere geçerek orada bu bir bardak ılık sütü önünüze koymalı, dizüstü çöküp gözlerinizi kapatarak sağ elinizi ılık sütün üstüne koyup orada tutmalı ve sütün elinizi hafiften ısıtmasına alışmaya çalışmalısınız.

  • Bu pozisyonda iken gözler kapalı bir vaziyette çevirgel döngel duasını neden yaptığınızı ve hangi amaca hizmet etsin diye bu uygulamanın dergahına yöneldiğinizi iyice tefekkür etmelisiniz, bu düşünceler ve yoğun duygular içerisinde Cenabı Hakk’ın size varlığının bereketini ihsan edeceğini ve çevirgel duasının gereğini yapacağını da düşünmeye çalışıp ümitvar olmalısınız.

Bu uygulama sonrasında eliniz aynı pozisyonda iken, şimdi de sağ elinizi oradan kaldırıp sol elinizi sütün üzerine yerleştirmeli ve bu pozisyonda iken gözlerinizi açıp şu duayı 3 defa okumalısınız, evvela 3 defa Fatiha Suresi’ni okuyup ardından şunları söylemeniz gerekir:

  • “Gönlümü sana açtığım gibi elimi de sana uzattım Allah’ım, varlığına iltica ederek senin bana destek olacağını ve merhametini yoldaş kılacağını biliyorum; kalbi yaralı ve bağrıyanık aşıkların dergahı merhametine iltica ederek sadece sana yöneldiklerini ve bu yönelme neticesinde hüsran ve felaket yerine güzellik ve fazilet yaşadıklarını aklı başında olan her insan görür ve bilir. Ben de şimdi huzuruna varmanın mutluluğunu yaşayarak senden hüsrana uğramış aşkıma çözüm üretmeni ve sıkıntılarla dolu aşk hayatıma güzellik ve neşe katmanı talep ediyorum Allah’ım. İlahi, çevirgel döngel duası ile insanların kalbine aşk mührünü basan varlığının hatırı için, gönderdiğin peygamberlerin insanların kalbinde oluşturup hasıl ettiği güzel duyguların hürmeti için ve şimdiye kadar gelip geçen bütün sevgili kullarının yapmış oldukları ibadetlerin sevabı için, benim muradımı bana ihsan eyle; armağanımı lütfeyle ve beni çevirgel döngel duası ile aziz eyle, amin.”

Bu güzel ifadeler sonrasında şimdi sol elinizi ılık sütün üstünden çekip ılık sütü yeniden sağ elinize alarak üç yudumda içip bitirmeye çalışmanız gerekir; fakat sağ elinize almış olduğunuz ılık süt bardağını üç yudumda içip bitirirken, ilk yudumda besmele-i şerif ve Fatiha okumalı; ikinci yudumda yine besmele-i şerif ve İhlas okumalı ve üçüncü, yani son yudumda ise yine besmele-i şerif ve Kevser Suresi’ni, yani “İnna A’tayna Suresi”ni okuyarak duayı bitirmelisiniz.

  • Çevirgel döngel duasını bu şekilde yapan ve uygulayan insanların kavuşmuş oldukları güzellikler ve ulaşmış oldukları mertebeler, diğer insanların gıpta ile bakmasına vesile olmuştur ve herkesin imrenme konusu haline gelmiştir.

Bu nedenle siz de çevirgel duasını bu şekilde düzgün bir biçimde yapıp cenabı Hakk’ın size de ihsanlarda ve faziletlerde bulunacağından emin olmaya çalışmalısınız, ayrıca şu tavsiyemizi de dikkate alın lütfen:

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

Bu değerli eseri indirmek için şuraya tıklayın. (Tıkla, indir.)

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir