büyüyü geri çevirme duası
Güzel Dualar Hacet Duaları

Büyüyü Geri Çevirme Duası Manevi Zırhınız Olacak

Büyüyü geri çevirme duası esasında güvercin tüyü ile yapılır

Yapılan büyü, bazen öylesine ciddi etkiler oluşturur ki o büyüyü bozmak, farz haline gelir; ama maalesef günümüzde büyü bozmak için yapılan duanın sahih şeklini bilen ve anlatan çok az kaynak var. İşte biz size Muhyiddin Şazeli Hazretleri’nin naklettiği büyüyü geri çevirme duasını aktaracağız ve Allah’ın izniyle yapar yapmaz, büyünün etkisi yok olup gidecek.

Muhyiddin Şazeli’ye isnad edilen bu büyüyü geri çevirme duası, Allah’ın mübarek esmaül hüsnasından 5 esma olan Celil, Rakîb, Mümit, Kaviyy ve Ahir ile uygulanır. Bu esmalar, bir bardak sütün üstüne, niyet getirilerek (yani büyüyü bozma niyeti ile) yedişer (7’şer) kez okunur, sonra da şunlar süte söylenir:

“Ya Celil sen üstünsün istiğna içindesin, çünkü mahlukatına el uzatır kuvvet verirsin; istifham içindeki sualleri giderir tüm kötü bet güçleri ortadan kaldırırsın. Ya Rakîb büyüleri ahkamsız hale getir, istib’at edenleri hileden dize getir, bir hediye ver bize, nurunu rehber eyle, bir tediye vererek ulaştır acizlere. Ya Mümit istiane ekledik sana artık, büyülerin hükmünü iptal etmek kastıyla, niyetimiz ortada istihale bekleriz, zira bu hal yamandır, katına arz ederiz. Hatem-i enbiya olan Hazret-i Muhammed’in (sav) halis bir tilmizi ve ümmeti olmaya çalışırız, onun hatemi ile besleriz ruhumuzu, bizi muhasara altına almaya çalışan şeytani güçlerin kesel veren ve tahammülfersa olan kötü enerjisini kaldırmanı isteriz. Ya Mümit, yarattığın ve yaşattığın kulların keyd ve hile içerisinde olmasını yasakladın, onlara enbiyaya şakirt olmalarını buyurdun, fersah fersah uzakta olan ezel bezminde ‘Ben sizin Rabb’iniz değil miyim?’ hitabında bulundun. Ya Kaviyy bizler de yürekten ve iman ederek ‘Kalu Bela’ dediydik. Ondan sonra helal olanı bırakıp hüsran, hile, fesat ve idlal ile bulaşık hale geldik, bu nedenle müzevvir kişilerin iğfaline kandık. Şimdi de büyüyü geri çevirme duası ile sana geldik, yüce dergahına eğildik, huşu ile bekleriz. Ya Ahir, bu temiz süt, nasıl mübarek ise, mufassal bir kıssadan çıkan ibret dersiyle ervahı da öylece pak eyle ve temizle. Mücmel bir tılsım ile bu bedbin enerjinin kapısına kilit vur, sana imtisal ettik, evliyiya tabi olduk ve senin ihsanınla gönülden mümin olduk. Muğber bir büyü var ortada Ya Ahir, teftiş ile gelişmiş, intişar etmiş, dal budak salmış, içimize işlemiş, bizi dalalete sevk etmiş; şimdi bu idlali ortadan kaldır ne olur. Senin esmalarına ihtisas kesb edenler yalnızca senin parıltılı kanadilin olan peygamberlere ittiba eder. Duyduk ve iman ettik, bu bilmenin hatrına büyüyü geri çevirme duasına güç ver Allah’ım. Amin.”

 

Evet, Celil, Rakîb, Mümit, Kaviyy ve Ahir esmalarına dayanan bu büyü bozma duasını sütün üstüne okuduktan sonra, o sütü 3 yudumda afiyet ile içip bu sütün şifa olacağını bil ve böylece duayı bitir. Fakat aşağıdaki açıklamaları da oku, çünkü farklı büyü bozma duaları da bulunuyor, ayrıca bilinmesi gereken başka hususlar da var:

Büyüyü geri çevirme duası olarak bilinen ve güvercin tüyü ile gerçekleştirilen çok etkili bir uygulama bulunmaktadır, bu yazımızda size büyü bozma duası olarak şöhret bulan ve güvercin tüyünün de etkisiyle çok güzel sonuçlara vesile olan bu duayı anlatacağız ve aynı zamanda güvercin tüyünün yanı sıra sarı kantaronun da bu büyü bozma duasında ne kadar etkili olduğunu gözler önüne sereceğiz.

  • Evet, eski eserleri incelediğimizde ve büyü bozma uygulamalarına göz gezdirdiğimizde, güvercin tüyü ve sarı kantaron ile uygulanan büyüyü geri çevirme duasının insanları ferahlatarak geçmişin bağından kurtardıklarını ve yapılan büyünün tesirini minimize ettiğini görebiliriz.

Hakikaten sarı kantaron ve güvercin tüyü ile yapılan büyüyü geri çevirme duası, yapılan büyünün etkisini ya minimize etmekte ya da tamamen ortadan kaldırarak insanları daha rahat ve daha güzel bir atmosfere taşımaktadır.

Nitekim konuyla ilgili araştırmalarımızı derinleştirdiğimizde, güvercin tüyünü ve sarı kantaronu kullanarak büyüyü geri çevirme duası yapan ve hayatında anlamlı değişiklikler yaşayarak yapılan tılsımın ve büyüsel enerjinin kötü etkisini üzerinden atan ve çevresinde de saygın bir konuma ulaşan birçok insanın bulunduğunu gözlemledik ve bu insanların yorumlarının da değerli eserlerde kayda geçtiğini gördük.

Şimdi malzemeleri temin konusuna gelelim ve ardından da büyü bozma duasını nasıl yapmanız gerektiğini anlatalım:

Büyüyü geri çevirme duası için gerekli olan kantaron ve güvercin tüyü

Sarı kantaron konusunda herhangi bir aktara ve baharatçıya gidip ortalama 50 gram civarında sarı kantaron almanız gerekecektir. Bu bitkiyi herhangi bir aktardan ve baharatçıdan alabileceğiniz gibi farklı yerlerden temin etmeniz de mümkündür.

Zaten sarı kantaron bitkisi oldukça popüler ve neredeyse her yerde bulunabilen bir bitkidir. 50 gramlık sarı kantaron aldıktan sonra büyü bozma duasında gerekli olan en önemli diğer malzemenin de güvercin tüyü olduğunu bilerek bir şekilde 3 adet güvercin tüyü bulmanız gerekecektir.

3 adet güvercin tüyünü de temin ettikten sonra, 50 gram sarı kantaron ile birlikte bu 3 adet güvercin tüyünü alarak bir mendilin içerisine koymanız ve sessiz bir yerde şu uygulamaları gerçekleştirmeniz gerekecek:

  • 3 adet güvercin tüyünü ve 50 gramlık sarı kantaronu bir mendilin içerisine yerleştirip bu malzemelerin üzerine 3 kez İnşirah Suresini, ardından da 3 kez Muavvizeteyn Surelerini okumalısınız.

İnşirah Suresi’ni 3 defa okuduktan sonra 3 defa Felak ve 3 defa Nas Suresini okumanız gerekir özetle. Çünkü Muavvizeteyn Sureleri, Felak Suresi ve Nas Suresinin birleşimi olarak ifade edilir.

Bu değerli sureleri ve mübarek kelimeleri büyünün tesirlerini yok eden dua olarak, önünüzdeki mendilin içerisine koyduğunuz 3 adet güvercin tüyünün ve 50 gram sarı kantaronun üstüne sakin ve içli bir şekilde okuduktan sonra, şu sözcükleri telaffuz etmeniz gerekir:

  • “İlahi yaratmış olduğun mahlukat içerisinde Kur’an-ı Kerim’de de beyan buyurduğun gibi ‘kuşların havada nasıl süzüldüğünü görmez misiniz, onlar Allah’ın kudretiyle havada dururlar’ beyanı kutsisinde de ifadesini bulan kuşların bir örneğinin tüyünü ve yaratmış olduğun mahlukat içerisinde insanlara şifa dağıtan nebatat ve bitkilerden sadece bir tanesinin örneğini huzuruna arz ederek bana veya çevremdeki insanlara yapılan büyüsel enerjinin bu nimetler vesilesi ile ve senin kudretinin tecellisi ile ortadan kaldırılmasını ve büyü bozma duasının bu şekilde tutmasını istiyorum. Okuduğum Muavvizeteyn Sureleri ve yine okuduğum İnşirah Suresinin hatırı için büyüyü geri çevirme duasını etkili bir şekilde kabul eyle ve bütün kötü enerjilerden ve saf kötülüklerden beni ve yakınlarımı muhafaza buyur, amin.”
büyüyü geri çevirme duası

Büyüyü geri çevirme duasında son işlemler

Bu manidar ifadeleri sarı kantaronun ve güvercin tüyünün üzerine okuduktan sonra, büyü bozma duasının müthiş enerjisinin size daima eşlik etmesi ve yoldaş olması için sürekli bir şekilde mendilin içerisinde bu malzemeleri taşımanız ve mümkünse de yanınızda bulundurmanız gerekir.

Bu malzemeleri mendilin içerisinde yanınızda taşıyabileceğiniz gibi kendi evinizde korunaklı bir yere saklayarak orada bulunmasını da sağlayabilirsiniz. Bu sayede büyüyü geri çevirme duası, enerjisi ile sürekli size sağlık ve mutluluk getirecek ve bundan sonraki yaşamınızda daimi bir şekilde Allah’ın merhameti ve rahmeti ile hayatınıza devam edeceksiniz inşallah.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir