Aşk ve Muhabbet Duaları Bütün Dualar Büyük Dualar Dilek Duaları Faziletli Dualar Hacet Duaları İstek Duaları Mucizevi Dualar Sırlı Dualar

Bu Dilek Tesbihi Hayatımı Değiştirdi, Şok Oldum, Okuyun!

Kısa Sürede Kesin Etkili Olan Dilek Tesbihi için Bu Yazıyı Kaçırma!

Eğer dilek tesbihi yapacaksanız, bu yazımızı son satırına kadar dikkatli bir şekilde okumalı ve dilek tesbihi hakkında aktaracağımız bütün önemli bilgileri son derece dikkatli bir şekilde anlamaya çalışmalısınız.

 • Çünkü kadim kitaplardan aldığımız bu dilek tesbihi uygulaması tamamen orjinal bir uygulama olup internet ortamında hiçbir şekilde bulamayacağınız bir mahiyete sahiptir. Bir okurumuzun başından geçenleri detaylı bir şekilde aktarması neticesinde ortaya çıkan dilek tesbihi uygulamasının bütün ayrıntılarını öğrenecek ve bu sayede muradınıza kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız inşallah.

Fakat dilek tesbihi uygulamasının bazı durumlarda riskli olduğunu ve tehlike faktörleri barındırdığını da bilmeli ve bu çerçevede hareket etmelisiniz. Bütün detaylar ve uygulama aşamaları aşağıda anlatılacak:

1- Dilek Tesbihi ile Hayatım Değişti Gerçekten!

Şimdi sözü bir okurumuza bırakıyoruz ve onun dilek tesbihi uygulamasını nasıl gerçekleştirdiğini, bu aşamalarda da başından neler geçtiğini size aktarmasını sağlıyoruz:

 • “Ben birçok muradımı ve birçok dileğimi dilek tesbihi uygulaması ile gerçekleştirdim ve açıkçası birçok dileğim de oldukça kısa sürede (bazıları bir hafta içerisinde bazıları 3 hafta içerisinde) gerçekleşti.

Bu noktadan sonra çevremdeki birçok insana dilek tesbihi uygulamasını tavsiye etmeye başladım, fakat başımdan geçenleri ve neler yaşadığımı size detaylı bir şekilde anlatmalıyım ki işin bütün püf noktalarını ve önemli ayrıntılarını sizler de öğrenmiş olasınız:

2- Dilek Tesbihi Gerçekten Etkili midir?

Bana dilek tesbihi uygulamasının hakikaten etkili olup olmadığını soran ve bunu içtenlikle yönelten insanlara bu uygulamanın doğru yapılması halinde kesinlikle etkili, kalıcı olduğunu ifade ediyorum.

 • Fakat uygulamanın doğru yapılabilmesi için maalesef internet ortamında doğru dürüst bir bilgi bulunmamakla birlikte, insanlar genelde bu bilgiye de ulaşamamaktadır.

Fakat çok değerli bir dostumun İngiltere’den getirmiş olduğu kadim bir uygulama kitabında, dilek tesbihi uygulamasının bütün ayrıntılarını İbraniceden Türkçeye çeviren bir yazı ile karşılaştım ve bu kitapta bulunan İbraniceden Türkçeye aktarılan bu yazıyı esas alarak ben de dilek tesbihi uygulamasını gerçekleştirdim.

Bu aşamada dilek tesbihi uygulamasını tam 7 defa gerçekleştirdim ve her seferinde de muazzam gelişmelerle karşılaştım, fakat karşılaştığım bu gelişmelerin yanı sıra aynı zamanda sıkıntılı ve riskli durumlarla da karşılaşmış olduğumu ifade etmeliyim ki sizler de bu durum karşısında önleminizi alın.

İlginizi Çekecek Bir Yazı: 3 Soruda Vakıa Suresi Duasının Sözleri, Okunma Adabı ve Faziletleri

Detayları aşağıda bulacaksınız, öncelikle dilek tesbihi uygulamasının nasıl yapılması gerektiğini anlatmaya başlayayım:

3- Dilek Tesbihi Nasıl Yapılır?

Tekrar etmekte fayda var ki dilek tesbihi uygulaması İngiltere’den gelen arkadaşımın getirmiş olduğu kadim bir uygulama kitabında İbraniceden Türkçeye çevrilmiş ve ben de bu çeviriyi esas alarak uygulamayı gerçekleştirdim.

 • Daha öncesinde internet ortamında bu bilgi ile hiçbir şekilde karşılamadım ve hiçbir hoca da bana bu bilgiyi aktarabilecek yeterlilikte olamadı, bu kadim uygulama kitabında dilek tesbihi uygulamasının şöyle yapılması gerektiği anlatılıyordu, aynen aktarıyorum:

Evvela yanınıza 99’luk bir tesbih almalı ve sessiz bir yere geçerek perşembeyi cumaya bağlayan gece, niyetinizi de düşünerek aşağıdaki uygulamayı gerçekleştirmelisiniz:

Perşembe gecesi (yani cumaya bağlayan gece) 2 rekat Allah rızası için, 2 rekat Peygamber Efendimiz (S.A.V.) için, 2 rekat da hacetiniz için namaz kılıyorsunuz.

Sonra oturduğunuz yerden kalkmadan, her bir tesbihe 3 İhlas, 1 Fatiha okuyorsunuz.

 • Yani yanınıza almış olduğunuz tesbihe (her tanesine) toplamda 3 adet İhlas Suresi ve 1 adet Fatiha Suresi okuyacak biçimde toplamda 99 adet tesbih tanesinin hepsine bu uygulamayı gerçekleştiriyorsunuz ve bunu yaparken de tamamen dilek tesbihi uygulamasının amacını ve dileğini aklınızda tutmaya çalışıyorsunuz.

Ardından tesbihin imamesine okuyun, bu şekilde sayı 100 adet olacak. Sonra o tesbihi kıbleye doğru yüksekçe bir yere asıyorsunuz.

Bu uygulamayı bitirdikten sonra kıble istikametine dönüp üzerine dilek tesbihi uygulamasını gerçekleştirmiş olduğunuz ve yüksekçe bir yere atmış olduğunuz bu tesbihe şu ifadelerle hitap ediyorsunuz, bu ifadeleri söylerken ses tonunuzu mümkün mertebe kısmaya ve tam bir dua edasıyla hareket etmeye çalışmalısınız:

 • “Ya Deyyan, senin dergahına gelerek İhlas Suresi’ne ve Fatiha Suresi’ne başvurarak dilek tesbihi uygulamasını gerçekleştirdim ve şimdiye kadar yüz binlerce kuluna ikramlar ve ihsanlar ile yardımcı olduğunu bilmenin farkındalığı ve idraki içerisinde senden başka hiçbir kapıya yönelmemem gerektiğinin bilinci ile sana yöneldim. Ne olur dilek tesbihi uygulamamı tamamen gerçekleştir ve beni en kısa zamanda kalbimdeki halis niyetin tahakkuku ile ödüllendirip müjdele. Bana kapılarını sonuna kadar aç, hem bakır kapı hem de altın kapı benim önümde açılsın ve dileğim gerçekleşsin, amin.”

Dileğiniz olduktan sonra, 41 adet tesbih satın alıyorsunuz ve bu tesbihleri çevrenizdekilere dağıtıyorsunuz. Camiye de verebilirsiniz. Dağıttıktan sonra da astığınız tesbihi yerinden alıyosunuz.

Evet, dilek tesbihi uygulaması bu kadar; fakat uygulamanın bundan sonraki kısımları da oldukça önemli olduğu için kesinlikle son satıra kadar okumanızı tavsiye etmekteyim. Zira yukarıda da ifade ettiğim gibi başıma gelen felaketler ve musibetler oldukça yürek hırpalayıcı ve tüyler ürpertici oldu, şöyle ki:

4-  Bu Uygulamayı Yaptığım için Tehlikelere Giriftar Oldum!

Dilek tesbihi uygulamasını gerçekleştirdikten sonra kısa süre içerisinde dileğime ulaştım, yine kısa süre içerisinde rüyalarıma bir görevli varlığın girmeye başladığını ve bu görevli varlığın (yani cin taifesinden bir hüddamın) beni taciz etmeye başladığına şahit oldum.

 • İlk etapta bunun geçici bir şey olduğunu ve kalıcı olmadığını zannettim, fakat cin taifesinden görevli olan bu hüddam, zaman içerisinde sadece rüyalarıma girmekle kalmadı; aynı zamanda günlük hayatta da capcanlı bir şekilde karşıma çıkıp beni tehdit etmeye başladı.

Bunun neden olduğunu ilk etapta anlayamadım, fakat sonrasında bana açık bir şekilde dilek tesbihi uygulaması yaparken onun ismini andığım için karşıma dikildiğini ifade etti. Başlarda bunu anlayamadım, fakat araştırmalarım neticesinde şunu fark ettim ki dilek tesbihi uygulaması gerçekleştirilirken ismi söylenmesi gereken Ya Deyyan ifadesi, aynı zamanda bu görevli varlığın adıymış da.

 • Bu nedenle dilek tesbihi uygulaması yapan insanların karşısına dikilip onları taciz etmekte, felaketlere ve belalara atarak onların hayatını adeta alt üst etmeye ve zindana çevirmeye gayret göstermekteymiş.

Bu durumda, hem ben türlü türlü sıkıntılara maruz kalıp tüyler ürpertici facialarla karşılaştım, hem de çevremde çok değer verdiğim ve önemsediğim insanların acayip sıkıntılarla karşı karşıya kaldığına şahit oldum. Bütün bu durumlar beni yeniden araştırma yapmaya ve yapmış olduğum bu uygulamayı iptal etmeye yönlendirdi, onun için de aşağıda size aktaracağım yöntemi buldum:

5- Dilek Tesbihi Yerine Harika Bir Şey Buldum!

Dilek tesbihi uygulamasını yaptıktan sonra başıma gelen bu felaketler ve musibetler neticesinde, bu uygulamanın esasında bir büyü ve tılsım uygulaması olarak algılandığını fark ettim ve bu görevli varlığın da beni taciz edip çevremdeki insanlara zarar vermesinin temel sebebinin bu olduğunu anladım. Sonrasında internet araştırması yaparken büyü bozma uygulamaları ile karşılaştım ve bunların hiçbirinin faydalı olmadığını fark ettim.

 • Daha sonra araştırmamı derinleştirdiğim esnada karşıma Abdülkadir Çelik’in hazırladığı Kenzül Dua Kitabı çıktı ve Kenzül Dua kitabına da ilk etapta temkinli yaklaştım.

Fakat sonrasında bu kitabı indirip okumaya başladım ve içindeki büyü bozma uygulamalarını gerçekleştirerek kısa süre içerisinde dilek tesbihi uygulamasını iptal edip Ya Deyyan isimli bu görevli varlığın musibetinden de kurtuldum.

 • Daha sonra herhangi bir uygulama yapmadan önce çok daha detaylı bir şekilde araştırma kararı aldım, fakat açıkçası buna hiçbir şekilde ihtiyaç da kalmadı; çünkü Kenzül Dua adıyla da bilinen Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabında her türlü muradımı ve her türlü dileğimi gerçekleştirebilmeme vesile olan yüzlerce etkili dua ile karşılaştım.

Şimdi her türlü amacıma rahatlıkla ve gönül rahatlığıyla ulaşabilmenin faziletini yaşamaktayım ve bu nedenle Cenab-ı Hakk’a şükranlarımı, Abdülkadir Çelik Bey’e de teşekkürlerimi sunmaktayım.”

Evet, bir okurumuzun dilek tesbihi uygulaması ile alakalı başından geçen detayları sizinle paylaştığımız bu yazıyı bitirirken okurumuzun da tavsiye etmiş olduğu Kenzül Dua Kitabının indirme linkini ve bazı okuyucu yorumlarını aşağıya alıyoruz:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın inanılmaz ve şaşırtıcı tesirini ortaya koyan okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizin de yeniden hayata tutunmanıza vesile olacak.
Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)
İşte o mucizevi yorumlar:

Eğer dua kültürünüze daha fazla katkı sağlamak ve dua repertuarınızı genişletip Cenab-ı Hakk’ın halis bir kulu olmak istiyorsanız, sitedeki diğer dua yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Örneğin şu yazımız da ilginizi çekecektir: Kunut Duasının Sözleri, Türkçe Meali ve Faziletleri

2 Yorum

  1. Evet usulüne uygun olmak kaydıyla 2 ayrı dilek için de okumalar yapabilirsiniz. İnşallah dualarınıza icabet görürsünüz. Allah’a emanet olunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir