Bu Bağlama Duasını Kaçıranlar Çok Üzülecek, Mutlaka Oku!

Bu Bağlama Duasını Kaçıranlar Çok Üzülecek, Mutlaka Oku!

Değerli okurlarımız, size bağlama duasını aktaracağımız bu yazımızda başlığımızı ‘bu bağlama duasını kaçıranlar çok üzülecek’ şeklinde attık, çünkü aktaracağımız bu bağlama duası şimdiye kadar aktarılan en güçlü ve en etkili dualardan biridir.

Fakat eğer yazı içerisindeki bütün detayları ve bilmeniz gereken bütün ince noktaları kavramadan duayı tatbik etmeye başlarsanız, büyük olasılıkla yanlış yaparak bağlama duasını eksik bırakmış olursunuz. Öyleyse en etkili ve en güçlü bağlama duasının aktarıldığı bu yazıyı bulmuş olmanın sevinci ve mutluluğu ile arkanıza yaslanın, yazıyı dikkatli bir şekilde sonuna kadar okuyarak bütün detayları öğrenin, ardından da duayı yaparak amacınıza ulaşmaya çalışın.

Şimdi maddeler halinde ilerleyerek bağlama duasının bütün detaylarını size sunalım:

Bağlama Duası Hangi Amaçla Yapılır?

Sevgili mümin kardeşlerimiz ve değerli okurlarımız, bağlama duası özellikle birini kendinize bağlamak istediğinizde, yani bir kişiyi kendinize delicesine aşık ederek kopmaz bir bağ ile bağlamak niyetiyle hareket ettiğinizde başvurulan bir duadır.

Bu dua hem birini kendinize sırılsıklam aşık edip sizden başkasını görmemesini sağlamak amacıyla başvurabileceğiniz bir duadır, hem de gönül huzuruna kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayabilmek amacıyla okuyabileceğiniz bir duadır.

Kısaca aktaracağımız bağlama duasını tatbik ettikten sonra, hem kendinize delicesine aşık etmek istediğiniz kişi veya kişileri gerçek anlamda elde etmiş olacaksınız, yani onların kalbine hükmederek sizden başkasını görmeyen bir aşık olmasına vesile olacaksınız, hem de bundan sonraki hayatınızda daha mutlu ve daha huzurlu bir ömür geçirmek için manevi huzur bulmuş olacaksınız.

Bu önemli ayrıntıyı dile getirdiğimize göre şimdi de bağlama duasının kabulü için atılması gereken 5 adımdan bahsetmeliyiz:

Bağlama Duasının Kabulü İçin 5 Önemli Şart

Bağlama Duası ve Takdim Edilen Büyüler

Değerli Mümin kardeşlerimiz, siz samimiyet ve içtenlikle kendinize bağlamak istediğiniz ve aşık olduğunuz kişiyi elde etmek ve onun kalbinin size ısınmasını sağlamak istiyorsunuz, fakat maalesef internet ortamında bağlama duası diye takdim edilen yüzlerce dua, aslında birer sihir ve büyüdür.

Yani siz tamamen iyi niyetle ve içtenlik ile Allah’a dua ederek bağlama duası ararken, aslında internet ortamında bulunan ve dua diye takdim edilen yüzlerce büyüğünün kirli ağına düşmüş oluyorsunuz.

Eğer bu yazıdan önce başka bir bağlama duası yaptıysanız, büyük olasılıkla farkına varmadan bir sihir (büyü) yapmış olabilirsiniz, eğer fark etmeden ve hissetmeden böyle bir büyüye başvurduysanız, bu duanın ve bundan sonra yapacağınız duaların kabulü mümkün olmayacaktır.

Bu nedenle, aktaracağımız bağlama duasını en az iki kere yaparak, ilk uygulamada önceki büyünün etkisinden kurtulmalı, sonraki uygulamada ise gerçek anlamda bağlama duası ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız.

Bağlama Duasının Allah’ı Tanıma Yönü

Birçok insan Allahu Teala’ya dua ederken, gerçek anlamda kime dua ettiğini bilmez ve Allahu Teala’nın sonsuz kudretini fark edemez. İşte böylesine yüzeysel yapılan bir dua, duayı yapan kişinin Allah’ı tam anlamıyla tanımaması yönüyle yarım kalmış bir duadır.

Bu konuda Peygamber Efendimiz Aleyhissalatu Vesselam, yapacağımız duada Allah’ı tanımanın birinci koşul olduğunu dile getirerek bize şunları söyler:

“Siz Allah’ın kudretini tam anlamıyla tanısanız ve bu şekilde Allahu Teâlâ’ya içtenlikle dua etseniz, yapacağınız her duanın kabul edildiğini ve hatta duanızın bereketi ile dağların bile yerinden oynadığını göreceksiniz.”

Evet Peygamber Efendimizin mealen aktardığımız bu sözü, bize dua ederken Allah’ı tanımanın ne kadar önemli olduğunu aktaran hayati bir uyarı mahiyetindedir.

Bağlama Duası ve İçtenlik

Bununla birlikte bağlama duasının kabulünün yegâne şartı, Allah’ı tam anlamıyla bilmek ve tanımak değildir. Bunun yanı sıra bu duayı veya herhangi bir duayı tatbik ederken kesinlikle içten ve samimi olmalısınız.

Bu içtenliğin ve samimiyetin, yapacağınız duayı art niyetsiz bir şekilde yapmanızla ilgili olduğunu bilmelisiniz. Yani bu duayı yaparken kendinize aşık etmek istediğiniz kişiyi, art niyetinize kurban ederek değil kendinize kalıcı ve içten bir sevgili olarak bağlamaya çalışmalısınız. Bununla birlikte bir başkasının sevgilisini elde etmeye çalışmaktan da uzak durmalısınız. Aksi takdirde yapacağınız duanın etkisiz olacağını ve size faydadan ziyade zarar getireceğini görüp yaptığınız yanlışın farkına varırsınız.

Bu mühim detayları aktardıktan sonra şimdi de bağlama duasının nasıl yapılması gerektiğini ve niyetinin nasıl geçirilmesi gerektiğini maddeler halinde ve adım adım aktaralım. Bu noktadan sonra daha dikkatli okumanızı ve yapacağınız duayı tam anlamıyla kavradıktan sonra tatbik etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bağlama Duasının Niyeti

Evet bağlama duasının niyetini izah edeceğimiz bu bölümde, aynı zamanda duayı kaç gün art arda yapacağınızı da beyan etmeye çalışacağız.

Öncelikle bu duayı, tam dört gün üst üste yapmanız gerektiğini belirtmeliyiz, duaya başlayacağınız günün herhangi bir önemi olmamakla birlikte, sadece 4 gün üst üste yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Mesela salı günü başladığınızı düşünecek olursak cuma gününe kadar duayı yapıp cuma günü bitirmelisiniz.

Kısaca aktaracağımız bağlama duasını sadece bir gün değil üst üste ve aynı vakitlerde olmak şartıyla tam dört gün boyunca tatbik ederek Allahu Teâlâ’dan bu mukaddes dua vesilesiyle yardım dilemelisiniz.

Şimdi de bağlama duasının niyetini aktaralım, tabii aktaracağımız niyet cümlelerini de dört gün boyunca üst üste yapmanız gerektiğini söylemeliyiz.

Birinci gün sabah erkenden uyanıp mümkünse güneş doğmadan önce duaya başlamanız gerekir, eğer bu kadar erken vakitte uyanamıyorsanız, daha geç de başlamanız mümkündür.

Mümkün mertebe erken uyanıp sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği sessiz ve sakin bir ortama geçerek kıble istikametine dönün, sonra dizüstü çökün ve gözlerinizi kapatın, ardından 7 defa besmele (Bismillahirrahmanirrahim) çekin.

7 defa besmele çektikten sonra gözlerinizi tekrar açın ve elleriniz semaya dönük olarak şu duayı yapın:

“Allah’ım niyet ettim kalbimdeki kişiyi kendime bağlamaya, bu niyetimde herhangi bir kötülük ve art niyet olmadığını senin yüce ilmin, benden çok daha iyi bilmektedir. Kalbimdeki iyi niyete ve içimdeki halis arzulara güvenerek senin dergahına geldim, ne olur bana güzellikler ve iyilikler nasip eyle ve bağlama duasının muhatabının kalbine benim sevdamı ve muhabbetimi bahşeyle. Amin.”

Bu niyet cümlesini söyledikten sonra bağlama duasının diğer aşamalarına geçebilirsiniz, aşağıdaki açıklamaları takip ederek duayı yapmaya devam etmelisiniz:

Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Evet yukarıdaki açıklamaları uyguladıktan sonra, şimdi de bu mübarek duamızın devamında neler yapmanız gerektiğini izah edeceğiz ve bağlama duasının diğer mübarek sözlerini aktaracağız:

Bağlama Duası ve İhlas Suresi

Yukarıdaki niyet cümlelerini bir kez söyledikten sonra yeniden gözlerinizi kapatıp 7 defa İhlas Suresini okumalısınız. İhlas Suresini 7 kez okuduktan sonra şöyle dua etmelisiniz:

“Kainatı sonsuz kudretiyle yaratan ve her varlığa muhteşem bir şekilde rızık veren Allah’ım, benim kalbime de sonsuz kudretinle aşk ve sevda rızkını bağışla. Amin.”

İhlas Suresinin bu güzel duasını bitirdikten sonra şimdi de duamızın Ya Cemîl esması kısmına geçiyoruz:

Bağlama Duası ve Ya Cemîl Esması

Bu noktada, yani İhlas Suresini 7 defa okuyup ardından da bu mübarek surenin güzel duasını yaptıktan sonra, Şimdi ise 77 defa Ya Cemîl esmasını okumalısınız.

77 defa Ya Cemîl esması ve okuduktan, yani 77 defa Ya Cemîl dedikten sonra, bu güzel duayı okumalısınız:

“Dünyada yaşayan her canlı ve cansız varlığa güzellikler ve iyilikler veren Cemîl esmaül hüsnana istinat ve itimat ederek senin merhametine yönelen kulun, senden kalbinin samimi ve masum ihtiyaçları için güzellikler dilemekte. Ne olur kalbimin masum arzularına cevap vererek bana amacımı nasip eyle. Amin.”

Bağlama Duası ve Ya Rahmân Esması

Bu duanın ardından şimdi de 77 defa Ya Rahmân esmaül hüsnasını okuyarak şu duayı yapmalısınız:

“Allah’ım, rahmetinin ve merhametinin zenginliğine, kudretinin ve ilminin enginliğine istinat ederek senin kapına gelen şu masum kuluna merhamet etmeni talep ediyorum. Kalbime muhtaç olduğu muhabbetin sahibini bağışla ve her ikimize de güzellikler yolunda ilerlemek için hayırlar nasip eyle. Amin.”

Tam da bu noktada, gözlerin açık ve kapalı olması ile ilgili önemli bir ayrıntıyı dile getirmeliyiz, şöyle ki:

İhlas Suresini, Ya Cemîl esmasını ve Ya Rahmân esmasını okurken gözleriniz kapalı pozisyonda olmalı ve bu mübarek kelamları okurken içtenlikle Allah’a yönelmelisiniz. Fakat bu mübarek kelamların Türkçe dualarını okurken gözleriniz açık olmalı ve bu duaları herhangi bir ekrana bakarak da okuyabilirsiniz. Mesela telefon tablet veya bilgisayar ekranına bakarak veya bu ifadeleri bir kağıda yazıp oradan bakarak da okuyabilirsiniz.

Evet bu şekilde bağlama duasını noktalamış oluyoruz, yukarıda da beyan ettiğimiz gibi bu duayı niyet cümleleri ile birlikte tam dört gün üst üste yapmalısınız, inşâallah bu sayede muradınıza ve amacınıza ulaşıp mutluluğu tadarsınız.

Şimdi size bağlama duasının etkisiz olması ihtimaline karşı, En Etkili Aşk Duaları Kitabını tavsiye etmek istiyoruz.

Aşk yaşamınızda hayırlı kapıların açılmasına vesile olacak bir eser

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı

Aşık etme duası, muhabbet duası, surhubat duası, kuduriye duası, geri getirme duası ve hayırlı kısmet duası gibi onlarca etkili aşk duası ile mutluluğa nail olmak istiyorsanız En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabını mutlaka okumalısınız.

Okurlardan çok olumlu yorumlar alan bu eser inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabını hemen indirip okumak için tıklayınız.

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

 

İsterseniz şu yazılarımızı da okuyup istifade edebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir