Bu Aşık Etme Duası Hayatımı Değiştirdi, Okumalısınız!

Bu Aşık Etme Duası Hayatımı Değiştirdi, Okumalısınız!

Sevgili okuyucular, yazımızın başlığını ‘bu aşık etme duası hayatımı değiştirdi’ şeklinde attık, çünkü birçok okurumuz bize aşık etme duasını tatbik ettikten sonra buna benzer yorumlar yazdılar ve bu duanın hayatlarında ciddi değişimler ve dönüşümler yaşanmasına vesile olduğunu dile getirdiler.

Eğer siz de en etkili ve en güçlü aşık etme duasını uygulayarak aşk hayatınıza masum ve güzel günler yaşatmak istiyorsanız, bu duayı baştan sona kadar en az iki kez okuyup bütün yönleriyle kavramalı ve ardından da bu güzel duayı uygulamaya başlamalısınız.

Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz: Bu mübarek aşık etme duasını yaptıktan hemen sonra kalbinizde bir ferahlama hissetmeye başlayacaksınız, zaten bu ferahlamayı ve güzel duyguları hissetmeye başladığınızda Allah’ın izniyle duanızın kabule karin olduğu yorumunu yapabilirsiniz.

Lütfen yukarıda da ifade ettiğimiz gibi bu aşık etme duasını en az iki kez baştan sona kadar okuyup tam anlamıyla kavramaya, ardından da duayı tarif edildiği şekliyle uygulamaya başlayın:

Aşık Etme Duası Hangi Amaçla Yapılır?

Sevgili okurlarımız, aşık etme duası, kötü amaçlar ve art niyetler dışında her türlü amaç ve dilek için kullanılabilir. Yani birinin sevgilisini onun elinden almak veya bir kişinin yuvasını yıkmak gibi kötü amaçlar dışında, her türlü masum aşk talebi için bu güzel duaya başvurabilirsiniz.

Bu aşık etme duasını hem ayrıldığınız eski sevgilinizi yeniden kendinize sırılsıklam aşık etmek amacıyla, hem de daha önce ilişki yaşamadığınız bir insanı kendinize bağlamak ve kalbini fethetmek amacıyla uygulamaya koyabilirsiniz.

Yukarıda da dile getirdiğimiz gibi bu aşık etme duasını hiçbir art niyet taşımadan ve başkasının olumsuz duygular yaşamasına sebep olmadan uygulamanız halinde Allah’ın izniyle en kısa sürede amacınıza ve muradınıza ulaşacaksınız.

Aşağıdaki kısımları dikkatli bir şekilde okumaya çalışmalısınız, çünkü aşağıda bu mukaddes duanın kabulü için hangi şartlara ve hangi koşullara riayet etmeniz gerektiğini vurgulamaya çalıştık. Eğer izah edeceğimiz şartları yerine tam anlamıyla getirebilirseniz, Allahu Teala’nın duanıza cevap verme olasılığı oldukça güçlüdür.

Aşık Etme Duasının Kabulü İçin 3 Önemli Şart

Aşık Etme Duası ve Büyüler

Sevgili okurlar, konu aşk ve sevda gibi konular olunca piyasada ve internet ortamında dua diye takdim edilen birçok büyünün kol gezdiğini rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Aşk gibi Allahu Teala’nın insan kalbine yerleştirdiği masum ve güzel duygular, maalesef kötü emellere hizmet eden büyülerle çirkinleştirilebiliyor.

Eğer aşık etme duası arayışına girdiğiniz bu süreçte karşınıza herhangi bir büyü çıkarsa, lütfen bu gibi büyüleri hiçbir şekilde tevessül etmeyin ve bu büyülerin size fayda yerine zarar getireceğini aklınızda tutmaya çalışın.

Bilindiği gibi büyüler hem yapana hem de yaptırana ciddi anlamda zarar veren, örneğin yapan veya yaptıran kişinin ciddi hastalıklar geçirmesine veya ölmesine sebebiyet veren sıkıntılı ve haram araçlardır.

Eğer bu aşık etme duasını yapmadan önce herhangi bir şekilde büyüye başvurduysanız tövbe ve istiğfar etmeli ve Allahu Teala’nın yasakladığı bu çirkin araçlardan uzak durmalısınız.

Şimdi de bu mukaddes duanın kabulü için bilmeniz gereken diğer iki şartı sıralayalım:

Aşık Etme Duasının Allah’ı Tanıma Yönü

Birçok müslüman Allah’a dua edip yüce Rabbimizden çeşitli dileklerde ve temennilerde bulunmasına rağmen, dualarının kabul edilmediğini görerek şaşkınlığa ve hezimete uğruyorlar.

Oysaki bu müslümanların dualarının kabul olunmasının en büyük nedeni, onların Yüce Rabbimizi gerçek anlamda tanımaması ve bilmemesidir. Eğer Allahu Teâlâ’yı gerçek anlamda ve olması gerektiği gibi tanısaydılar, Allah’ın izniyle yapmış oldukları masum dualar kesinlikle kabul olunacaktı.

Bu anlamda Peygamber Efendimiz kulun duasının kabulü için Allahu Teâlâ’yı bütün yönleriyle tanıması ve onun yüce kudretini bilmesi gerektiği şeklinde ifadeler kullanmıştır.

İşte bu nedenle aşık etme duasının kabul olmasını istiyorsanız siz de Yüce Rabbimizi iyice düşünmeye ve onunla içsel bir iletişim kurmaya çalışmalısınız. Şunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın, Allahu Teala kuluna şah damarından daha yakındır ve Yüce Rabbimiz bizi bizden daha iyi bilir. Ona bu içtenlikle ve bu masum duygularla yöneldiğiniz takdirde duanızı kabul edildiğine şahit olacaksınız.

Aşık Etme Duasının Niyeti

Yukarıdaki açıklamaları anladığınızı varsayarak şimdi de aşık etme duasının niyet kısmını izah etmeye başlayalım, lütfen yazının bundan sonraki kısımlarını daha dikkatli bir şekilde okuyun:

Değerli okurlarımız, aşık etme duasına niyet getireceğiniz zaman, haftanın herhangi bir günü sabah erkenden, yani seher vaktinde uyanmanız gerekir.

Seher vaktinde uyanıp sessiz ve sakin bir ortama geçerek, kıbleye doğru yönelip dizüstü çökmeli ve ellerinizi semaya kaldırıp 77 defa besmele çekmeksiniz. Yani 77 defa Bismillahirrahmanirrahim diyerek Allahu Teala’nın yüce kudretini düşünmeli ve zikretmelisiniz.

77 besmele-i şerifi okuduktan sonra ise, şöyle dua etmelisiniz:

“Allah’ım sen kalpleri evirip çevirensin, senin kudretin her şeye hakim olduğu gibi cüce ilmin de her şeye vakıftır. Kalbimdeki masum niyetin ve gönlünden geçenlerin en doğru bilgisi senin katındadır, sana içtenlikle yönelen masum niyetimi en güzel şekilde bilen sensin. Yüce kudretinin ve derin hikmetinin hatırı için kalbimdeki samimi içtenliğe ve gönlümdeki masum talebe cevap vererek beni niyetime kavuştur. Amin.”

Bu niyet cümlelerini bir kez içli ve kısık bir ses tonuyla dile getirdikten sonra, aşık etme duasının devamını şöyle getirmelisiniz:

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Yukarıda bu mübarek duanın haftanın herhangi bir günü seher vaktinde yapılabileceğini ifade ettik, fakat şunun da altını çizmemiz gerekir ki bu duayı üç gün üst üste yapmalısınız.

Yani yukarıda ifade ettiğimiz niyet kısmını ve aşağıda izah edeceğimiz diğer kısımları tam üç gün üst üste aynı vakitte yapmalısınız. Mesela çarşamba günü başladığınızı düşünelim, duayı hem çarşamba hem perşembe hem de cuma günleri üst üste yapmalısınız.

Yukarıdaki cümleleri içli ve kısık bir ses tonuyla okuduktan sonra, aşık etme duasının ikinci aşaması olan Felak Sûresi aşamasına geçmelisiniz. Şöyle ki:

Aşık Etme Duası ve Felak Suresi

Tam 7 defa Felak Suresi’ni okumalı ve bu mübarek sûreyi okuduktan sonra aşağıdaki cümleleri bir kez tekrar etmelisiniz:

“Allah’ım evrendeki bütün varlıkların en gizli ihtiyaçlarına bile cevap veren derin ve sonsuz kudretine teslim olan kullarının hatırı için, seni canı gönülden seven ve senin bütün emirlerine riayet eden bağrı yanık aşık kullarının yüzü suyu hürmetine, bana şimdiye kadar yaşattığın türlü türlü güzelliklerin bir benzerini de şimdi yaşat ve beni en güzel şekilde muradıma kavuştur. Amin.”

Bu güzel duayı içli bir şekilde okuduktan sonra, şimdi de duamızın Ya Rahmân esması aşamasına geçmelisiniz:

 

Aşık Etme Duası ve Ya Rahmân Esması

Bu kısımda Ya Rahmân esmasını 21 defa okumalı, yani 21 defa Ya Rahmân demeli ve ardından da şöyle dua etmelisiniz:

“Rahmetinin enginliği, şefkatinin zenginliği ve merhametinin sonsuzluğu hatırına, kudretinin egemenliği, ilminin derinliği ve hikmetinin sınırsızlığı hatırına kalbimdeki güzel duyguların en güzel şekilde tatmin olmasını bana nasip eyle. Kullarına hayırlar ve güzellikler yaşatan yüce zatının hürmetine katından bana da güzellikler ve hayırlar nasip eyle. Amin.”

Bu duayı okuduktan sonra, son olarak aşık etme duasının son esması ve son aşaması olan Ya Vedûd esması kısmına geçmelisiniz:

Aşık Etme Duası ve Ya Vedûd Esması

Burada da yine 21 defa Ya Vedûd esmasını okuyarak, içten içe Allahu Teala’nın duanızı kabul edeceğine kanat getirmeli ve Allah’ın sonsuz kudretini düşünerek kendinizden geçmelisiniz.

21 defa Ya Vedûd esmasını okuyup Allahu Teala’nın duanıza en hayırlı şekilde cevap vereceğini düşündükten sonra şöyle dua etmelisiniz:

“Allah’ım niyazım sana yöneliktir ve kalbim sana dönüktür. Beni benden iyi bilen ve bana güzellikler ve hayırlar verme konusunda beni benden fazla düşünen yüce merhametine sığınıp, sevginin ve muhabbetin hükümran olduğu Ya Vedûd esmaül hüsnana dileğimi arz ediyorum. Kainata sevgi ve muhabbet mührü nakşeden ve bütün mahlukatın kalbine sevda tohumunu eken Ya Vedûd esmasına itimat ederek senden kalbimdeki masum arzuların kabulünü ve gerçekleşmesini talep ediyorum. Amin.”

Bu güzel cümleleri içten içe okuyup samimi bir şekilde Allah’a arz ettikten sonra aşık etme duasının niyaz kısmını bitirip bekleme aşamasına geçmelisiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu duayı üç gün üst üste seher vaktinde uygulamalı, sonra da Allahu Teala’nın duanızı kabul etmesini beklemelisiniz.

Aşık etme duasının bir başka uygulama şekli de bir kağıda kırmızı kurşun kalem ile yazılıp kişinin yanında taşıması gereken ve fırsat buldukça da çıkarıp okuması gereken şu sözlerdir:

  • “Kaldı tüm arzularım, yüreğimin içinde, aşık etme duası, bana ışıklar saçsın, şu ışıklı dünyada nura muhtaç ruhuma her türlü hakikatin hidayeti ulaşsın. Mevsimim hazan kaldı, muradım ise gözümde kaldı, ne var ki Allahu Teala, ayağı kayan kulları ve hata yapan insanları affeder ve bağışlar. Eşyanın içyüzü nasıl Allah dostlarına malum ise, kırmızı kurşun kalem vesilesi ile yazılan bu sözler de aşikâr olsun Rabbim. İsa Peygamber nasıl direkt ölüleri diriliş ile müjdeledi ise, sen de benim aşkıma hayat ver ve sevdama uygun bir yol yarat Allah’ım. Aşık etme duası, bu sayede yol bulur, ihya olur tüm bedenler ve hayat bulur tüm canlar. Gözü yaşlı kalanlar, bağrı başlı kalanlar, gönül kırıklığı ile yaşayanlar ve dünyaya küsüp tüm varlığı terk etme meyli taşıyanlar, eninde sonunda senin rahmet ışığın ile afet ve bela girdabına girmekten uzaklaşır ve korunup kollanırlar. Sayısız orduların bulunuyor Allah’ım, bu ordular ile her türlü zorba zalim ve her bir hain gaddar, zulmün karşılığını hakkıyla alır elbet. Hiçbir karıncanın rehbersiz kalmaması gibi hiçbir rahmet damlası da yolunu şaşırmaz ve muhtaç kullara akar. Müjdeli haber gelse, mürüvvet görse ruhum, bütün engeller kalksa, ısınsa tüm zerreler. Kötülük perdesinde yalınkılıç bekleyen en sinsi düşman bile, sana engel olamaz, bu nedenle Allah’ım, kötülük ve mazarrat beni hedef alamaz. Bahtım kararabilir, talihim bana tuzak kurabilir ve muradım beni büsbütün terk edip gidebilir, ama senin mevcudiyetin beni asla bırakmaz, bana her an muştu taşır.”

Bu sözler, çarşamba geceleri yatsı namazını takiben tenha ve izbe bir yerde kimsenin haberi olmadan ve diğer mahlukat tarafından bilinmeden tilavet edilir, yani okunur. 

Size en güzel ve en etkili aşık etme dualarından birini aktardığımız bu yazımızı harika bir dua kitabı ile noktalamak isteriz.

Aşk yaşamınızda hayırlı kapıların açılmasına vesile olacak bir eser

 

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı

Aşık etme duası, muhabbet duası, surhubat duası, kuduriye duası, geri getirme duası ve hayırlı kısmet duası gibi onlarca etkili aşk duası ile mutluluğa nail olmak istiyorsanız En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabını mutlaka okumalısınız.

Okurlardan çok olumlu yorumlar alan bu eser inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını indirmek için tıklayınız

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

 

Kitabın ana sayfasının linkini verdik, lütfen gittiğiniz sayfada yer alan okuyucu yorumlarını dikkatli bir şekilde okuyun:

İsterseniz şu 2 dua yazımızı da okuyabilirsiniz:

Bu Borçtan Kurtulma Duası, 24 Saatte Etkili ve Muhteşem

Unutkanlık için dua yüzde 100 etkili, mutlaka okumalısınız!

Yorum yapın