Ayırma Büyüsü Hızlı Biçimde Kopuşa Neden Olur

ayırma büyüsü

Sevenlerin arasındaki kara bir diken: ayırma büyüsü

Birbirini seven kadınlar ile erkeklerin arasının bozulmasına neden olan ayırma büyüsü yüzyıllardır başvurulan bir uygulamadır. Hatta kara büyüler içinde en sık yapılan büyünün ayırma büyüsü olduğunu söylemek mümkündür.

Günümüzde modern hayatın getirdiği düşünce biçimi nedeniyle pek çok insan artık büyüye inanmadığını söylemektedir. Halbuki büyü, varlığından şüphe duyulmayacak şer bir güçtür. Çünkü Kur’an-ı Kerim’de büyü kavramı geçmektedir ve dini kaynaklarda büyünün varlığı kabul edilmektedir.

Ayırma büyüsü yapılışı oldukça kolay bir uygulamadır. Ancak güçlü biçimde tesir eder ve insanların ayrılmasına neden olur. Kişilerin duygusal yaşamını derinden etkilediği için büyük bir mutsuzluk sebebi olur. Özel yaşamında mutsuz olan kişi hayatın diğer alanlarında da ciddi sıkıntılar yaşamaya başlar. 

ayırma büyüsü

Bize ayırma büyüsü yapılmış olabilir mi?

Bir ilişki bozulmaya başladığı anda insanlar sorunun nedenlerini anlamaya çalışır. Çoğu zaman kısa sürede bir suçlu bulunur. Kişi bütün dikkatini suçladığı bu insanın üzerine yönelttiği için kendisine büyü yapılmış olma ihtimalini düşünemez. Zaten ayırma büyülerinin en önemli özelliği insanlara kendisini hissettirmeden onları sevdiklerinden uzaklaştırmaktır.

İşte bu nedenle ilişkisi bozulan insanlar genellikle kendilerine büyü yapıldığını kabul etmez. Bu ihtimali onlara hatırlatan genellikle bir yakınları olur. Bazen güçlü iradeye sahip kimi insanlar ayırma büyüsünün kendilerine yapıldığını düşünerek tedbir almaya çalışabilir. Ancak ifade ettiğimiz gibi insanların büyük bir kısmı bu iradeye sahip değildir.

Aşk yaşamında sorunları olan çiftler ayrılık büyüsünü önemli bir neden olarak düşünmek zorundadır. Bu büyünün ilişkiyi bozmak dışında ciddi bir belirtisi yoktur. Bazı kara büyülerde büyünün çeşitli belirtileri vardır. Bu belirtilere bakarak büyünün yapılıp yapılmadığı tespit edilir. Fakat ayırma büyüsü herhangi bir belirti göstermeden doğrudan doğruya insanların özel yaşamında sıkıntıya yol açar. Bu özelliğinden ötürü büyük alimler ayırma büyüsüne sinsi büyü adını da vermişlerdir.

Eğer size ayırma büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız başka bir belirti aramaya gerek yoktur. İlişkinizin bozulmuş olması ve sevdiğiniz kişiyle aranıza bir soğukluk girmesi en önemli büyü belirtisi sayılmalıdır.

Ayırma büyüsü sadece kadın ve erkeği etkilemekle kalmaz!

Ayırma büyüsü aynı anda pek çok insanı etkileme gücüne sahiptir. Ayrılmaları istenen kadın ile erkeğin dışında onların yakınlarına da tesir eder. 

Bir çiftin arası ayırma büyüsü nedeniyle bozulduğunda onların aileleri ve yakın dostları da büyünün tesirinden etkilenir. Bu kişilerin büyük bir kısmı yaşanan sorunların normal olduğunu kabul ederek ayrılığı peşinen kabul etmiş olur. 

Ancak büyü her insanı aynı şiddette etkilemez. Bazı insanların bünyesi büyüye karşı daha dayanıklıdır. En güçlü büyüler bile bazı insanlarda çok az tesir gösterir. Ayırma büyüsünün güçlü biçimde etkilemediği bazı akrabalar veya arkadaşlar ilişkinin düzelmesi için çaba gösterebilir. Bu şekilde davranacak kişilerin sayısı ne yazık ki sınırlıdır. Kadın ve erkeğin çevresinde bulunan insanların büyük bir kısmı büyünün tesirinde olduğu için büyü yaptıran kişiler büyük bir ihtimalle amacına ulaşacaktır. 

ayırma büyüsü

Ayırma büyüsüne direnmek neden mümkün değil!

Ayırma büyüsü kadın ile erkeğin kişilik yapılarını bozar. Hoşgörü üzerine kurulan ilişki birdenbire çekilmez bir hal alır. Kadın ile erkek birbirine tahammül edemez hale gelir. Önceki dönemlerde hayranlıkla karşılanan her hareket, itici bir davranış gibi görünmeye başlar.

Ayırma büyüsü sevgilileri birbirine o kadar sevimsiz gösterir ki insanlar bir an önce ayrılıp rahata kavuşmak ister. Gerçekten de kişiler ayrıldıktan sonra büyük bir rahatlama hissederler. Ancak aradan yıllar geçtikten sonra geriye dönüp bakan sevgililer ne kadar ciddi bir hata yaptıklarının farkına varırlar.

Bazen çiftler büyünün etkisinde olmalarına rağmen yuvalarının dağılmasını engellemek veya sosyal çevrenin baskısı nedeni ile ilişkiye devam ederler. Ancak sürdürmek istedikleri ilişki çekilir gibi değildir. İnsanlar bütün hayatlarını büyünün tesiri ile mücadele etmek için seferber etseler bile sonuçta ayrılık gerçekleşecektir. 

ayırma büyüsü

Büyüyü yaptırmak için birkaç kuru gıda yeterli

Ayırma büyüsü her evde kolayca bulunabilecek birkaç kuru gıda ile yapılır. Ayırma büyüsünün genellikle pirinç, nohut, mercimek ve fasulye gibi taneli kuru gıdalarla yapıldığını söylemek mümkündür.

Büyü uygulaması için en az iki farklı kuru gıda alınır. Bu kuru gıdaların taneli olması şarttır. Alınan gıdalar bir kabın içine konur ve iyice karıştırılır. Ardından büyü yapacak kişi gözlerini kapatarak rastgele bir gıda tanesi alır. Ayrılmaları istenen kadın ile erkeğin isminde bulunan harf sayısı kadar gıda tanesi alınmaya devam edilir.

Ardından seçilen kuru gıdalar üzerine çeşitli tılsımlı sözcükler okunur. Bu sözcükler aslında büyülerin tutmasını sağlayan hüddamların isimleridir. Garaminar, Apraziyal, Levzeçal gibi cin taifesinden varlıkların isimleri söylenir.

Ayırma büyüsü yapan insanlar hangi ismi kaç defa söyleyeceklerini medyumlardan öğrenir ve büyüyü kendi başlarına yapar. Yani büyü yapan kişiler aslında bizzat medyumlar değildir. Çoğu zaman bu büyü uygulamasını medyumlardan öğrenerek yapan kişiler kadın ya da erkekten birisinin akrabasıdır. Bazen de bu büyüyü yapan kişi, intikam almaya çalışan “eski sevgili”dir.

ayırma büyüsü

Ayırma büyüsü her geçen gün tesirini artırır

Kara büyüler yapıldıktan sonra tutması için belli bir zamanın geçmesi gerekir. Buna “mayalanma dönemi” denir. Ayırma büyüsünün de mayalanma dönemi vardır ve 3 gündür. Yani büyünün yapılışının üzerinden 3 gün geçmedikçe büyü tesir etmez.

3 günlük süre dolduktan sonra büyü tesirini göstermeye başlar ve kadın ile erkek arasında ilk sıkıntılar görülür. Yaşanan ilk problemler basit sürtüşmeler şeklindedir. Ancak bu daha başlangıçtır.

Ayırma büyüsünün tesirleri her geçen gün artar. Büyünün yapılışının üzerinden 14 gün geçtiğinde artık aşk yaşamı büyük yara almıştır. Kişilerin birbirine bakışı değişmiş ve kafalarda soru işaretleri yerleşmiştir. Büyünün yapılışının üzerinden 21 gün geçtiğinde ise sevgililer kendilerine “Aramızda yaşananlar aşk değil, aslında birbirimizi sevmiyoruz.” itirafında bulunur. 

ayırma büyüsü

Ayırma büyüsünün tesirleri ortadan kalkınca büyük pişmanlıklar yaşanır

Bütün kara büyülerde olduğu gibi ayırma büyüsünün de belli bir tesir süresi vardır. Bu süre dolduğunda büyü etkisini kendiliğinden kaybeder.

Kadim büyü kitaplarında ayırma büyüsünün “72 çeyrek ay” sürdüğü ifade edilmektedir. Bu süre 72 hafta eder yani ortalama bir buçuk yıla denk gelir. Ancak bu süreyi büyüye dinlenerek geçirmek neredeyse imkânsızdır.

Ayırma büyüsü nedeniyle sevdiği kişiden ayrılan fakat söz konusu bu vakit olduktan sonra gerçekleri görmeye başlayan çiftler büyük pişmanlık yaşar. Ancak artık iş işten geçmiştir ve geri dönüş mümkün değildir.

ayırma büyüsü

Ayırma büyüsünü bozmanın en etkili yolu dualar okumaktır

İnsanların sevdikleri ile aralarının açılmasına neden olan ayırma büyüsünü vakit kaybetmeden bozdurmak büyük önem taşımaktadır. Birbirini masum duygularla seven bekar kişilerin ayrılmasına veya evli kişilerin yuvalarının dağılmasına sebep olan bu büyü mutlaka bozdurulmalıdır.

Ayırma büyüsü iki farklı yolla bozdurulabilir. Birinci yol “büyü malzemelerini bulup imha etmek”tir. Ancak bu çoğu zaman mümkün değildir. Çünkü büyüye başvuran kötü niyetli kişiler büyü malzemelerini büyük bir titizlikle saklamaktadır.

Büyünün ikinci bozdurma yolu ise “büyü bozma dualarını” okumaktır. Bu yöntem hem daha güvenilir hem de daha etkilidir. Kur’an surelerine dayanan büyü bozma duaları okunduğunda İnşallah en güçlü kara büyüler dahi hükümsüz kalmaktadır.

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını indirmek için tıklayınız

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir