Ay Gibi Güzelleşmek için Dua İnanılmaz Etkili

Ay Gibi Güzelleşmek için Dua ile Harika Bir Görünüme Kavuşmaya Ne Dersiniz?

Her kadının ve her erkeğin hakkı olan güzelliğin yanlış yerlerde aranması kötü sonuçlar doğurur. Ve bilhassa yanlış kimyasallar kullanarak vücudu yıpratıp ilerleyen süreçte vücudun kendisini toparlayamayacak bir hale gelmesine neden olmak, yanlış olduğu kadar tehlikeli bir durumdur da.

Halbuki doğru bilgilere sahip olup bunları doğru bir şekilde kullanmayı bilen insanlar “ay gibi güzelleşmek için dua” gibi müthiş bir dua dururken başka yollara hiçbir şekilde müracaat etmez ve bu gaflete asla düşmez.

İşte bu makalede size “ay gibi güzelleşmek için dua” ile hayatınıza huzur katabileceğinizi, insanların gözünde müthiş bir görünüme sahip olabileceğinizi ve aynı zamanda aynaya baktığınızda kendinizdeki değişimi ve tatlılığı rahatlıkla görebileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

Bu anlamda güzellik duasının nasıl yapılması gerektiğini ve işlem basamaklarını işlerken dikkatli olup yanınıza bir kağıt ve kalem almanızı ve gerekli yerlerde not almanızı tavsiye edeceğiz.

4 adet farklı ve denenmiş güzellik duası vardır, sırasıyla hepsini anlatacağız, istediğinizi uygulayın.

1- Gül Yaprağına Okunan Güzellik Duası

Evvela ilk güzellik duasının sözlerini veriyoruz:

  • “Evrende bulunan her varlık senin merhametinin esintileri içerisinde güzellik bulmuş ve senin esmalarının müthiş enerjisi ile kendisine güç katmıştır şüphesiz. Sen kainatı örneksiz bir şekilde yaratan, her mahlukata ihtiyacı olanı vakti zamanında veren ve yetiştiren, onları merhamet içerisinde yaratıp yine merhamet içerisinde yaşatan, şefkatinin soluğunu onlara daima hissettiren ve bütün mahlukata güzellik bahşedip Ya Cemîl ismi şerifinin hatırı ile harikulade özellikler bağışlayan yegane kudretin sahibisin. Allah’ım bana da duaların kabulü için güzellikler ihsan eyle, yaratmış olduğun gül yaprağı hatırına ve okumuş olduğum mübarek ayet hakkına güzellik duasını kabul eyle, amin.”

Bu Güzellik Duası Özellikle Bir Gül Yaprağı ile Yapılır

Yukarıda tılsımlı sözcüklerini vermiş olduğum ay gibi güzelleşmek için dua sözlerini bir gül yaprağının üzerine okumanız gerekir. Bunu da sessiz bir yere geçip yanınıza aldığınız bir gül yaprağı ile yapmanız lazım gelir.

Evvela herhangi bir yerden bulacağınız canlı ya da kuru bir gül yaprağını bulup yanınıza alarak sessiz bir yere geçip bu gül yaprağının üzerine şu ayeti okumalısınız:

“La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin.”

Bu ayeti sessiz bir yerde yanınıza aldığınız kuru ya da canlı gül yaprağının üzerine 7 defa okuyarak aynı zamanda güzellik duasının niyetini de düşünmeniz gerekmektedir ve bu aşamayı bitirdikten sonra, ilk etapta sözlerini vermiş olduğum güzellik duasının etkili cümlelerini yine gül yaprağının üzerine 7 defa üst üste okumanız gerekir.

ay gibi güzelleşmek için dua

Ay Gibi Güzelleşmek için Dua Bittikten Sonra Gül Yaprağı Saklanır mı?

Kısaca öncelikle bir gül yaprağı bulup bu gül yaprağı ile sessiz bir yere geçerek yukarıdaki mukaddes ayeti 7 defa okumalı, sonrasında da ilk başta verdiğim mübarek sözleri yine 7 defa okuyup duayı böylelikle bitirmeniz gerekir.

Ardından da gül yaprağını başka insanların göremeyeceği bir yerde saklayarak güzellik duası uygulamasını bitirebilirsiniz, fakat bunu yaparken aşağıdaki hususların son derece önemli olduğunu bilmeli ve bu şartlara riayet edilmemesi halinde yapacağınız uygulamanın da iptali ile karşılaşabileceğinizi hatırda tutmaya çalışmalısınız.

Ay Gibi Güzelleşmek için Dua ve Birkaç Mühim Şart

Bu uygulama sadece cumartesiyi pazara bağlayan gece vaktinde saat 3 ile 3.30 arasında yapıldığında etkili olabilmektedir, çünkü bu duanın özel vakti bu vakittir ve bunun dışında herhangi bir vakitte yapılması etkisiz sonuçlara sebebiyet verecektir.

Ay gibi güzelleşmek için dua yapılırken kesinlikle abdestli olmanız gerekir, çünkü abdest bu duanın ön koşuludur, aksi takdirde uygulamanız heba olacaktır ve boşa gidecektir.

Ayrıca gül yaprağını saklayacağınız yer başka insanların elini ya da herhangi bir organını değdireceği bir yer olmamalı, başka insanlar gül yaprağını saklayacağınız bu yere hiçbir şekilde dokunmamalı.

İlgili Yazı: Erkekler Ne İster Şaşırmaya Hazır Olun!

Şimdi de 2. güzellik duası ile devam edelim:

2- Yüzün Nurlanması için Zikir Uygulaması

Yüzün nurlanması için zikir uygulamasında sakin bir yere geçip 11 kez şu sözleri tekrar etmeniz yeterli olacaktır:

  • “Bir meltem esintisi okşasın bu tenimi. Ve ruhuma dokunan bir merhamet şulesi olsun Allah’ım. Bir karıncanın kara bir kaya üzerinde nazik ve suhuletle yürüyüşü bile senin ilminden uzak değilken elbette ki bu dua da sana ayan beyan açıktır. Zikirler sadece sana yapılır ve her niyazın nihai mercii, senin tarifsiz güzellikte olan makamındır. Senin tarifsiz ve kelimelerle anlatılması kifayetsiz olan makamının güzellik ışıltısı hem ruhuma hem de yüzüme nur bahşetsin Allah’ım.”

Bu sözleri her defasında 11 kez tekrar edin, kısa sürede değişime tanık olacaksınız inşallah.

3- Sadece 7 Günde Etki Gösteren Suya Okunan Güzellik Duası

Şimdi de yalnızca 7 günde etkili olan ve ay gibi güzelleşmek için dua ismiyle bilinen farklı bir uygulamadan söz edelim:

Müsait bir vakitte ve kendinizi ilahi esintilere açık hissettiğiniz bir anda, uygun bir yere geçip bir bardak suyun üzerine şu duayı okuyun:

  • “Bir su misali dünya, gelip geçer her daim ve güzeran eyleyen her şeyde var bir naim. Bir gül dalında taze, bir ruh özünde nadim, bir kıl bile titriyor Allah’a dön münadim. Şu suyun azizliği yüzüme bir ışıltı ve özüme taravet ihsan eder inşallah ve ilahi bir sultan, bana en derin şefkati ile bir yüce mekân ihzar eder umudum. Tek kale ve sığınak, tek merci ve tek yatak, onun ali makamı ve odur bize alim. Allah’ın nuru ile bakan bir ferasete hangi gafil karşı çıkabilir ve onun yüze verdiği parıltıyı gidermek kimin haddine kalmış?”

Bu özel duayı suya okuduktan sonra, o suyu 3 besmele eşliğinde için ve uygulamayı böylece tamamlayın.

Şimdi de yakışıklı ve güzel olmaya dönük tecrübe edilmiş bir uygulamaya geçelim:

ay gibi güzelleşmek için dua

4- Yakışıklı veya Güzel Olmak için Özel Dua, Ay Gibi Güzelleşmek için Dua, Özel Bir Uygulama

Bu dua sözlerini her gece okuyup içtenlik içinde uygulama imkânına sahipsiniz, değişimi kısa sürede göreceksiniz:

  • “Yalvaran bir kalbe hidayet nuru erişir, yakarış içinde olan bir yüreğe feraset ışığı vasıl olur, yoldan çıkmış katı bir kalp ise, sadece onun hidayet nasip etmesi ile tekrar hizaya gelir. Ya Rabb, yüzüme letafet, özüme taravet, kalbime hidayet ve benliğime nezaket ihsan etmek, senin keremin ile talebim ve dileğimdir. Kanayan yaraları merhemin ile otar, ıztırap deryasını kulunun üzerinden atar ve güzellik semasını kendi kudret elinde tutarsın. Sen ve ol dersin ve olur. Amin.”

Ay Gibi Güzelleşmek için Dua ve Enteresan Bir Yorum: Güzellik Duası Yapmadan Önce Ben Hep İtildim

Çevremdeki insanlar tarafından hem antipatik bulunuyor ve onlarla sohbet ederken dışlanıyordum, hem de çirkin bir insan olarak arkamdan gıybet edildiğini hissediyordum. Zaten arkamdan konuşanlar ve gıymetimi yapanlar aradan belli bir zaman geçtikten sonra kulağıma da geliyordu.

Böyle bir durumda insanlardan soğuduğumu ve hayattan hiçbir şekilde lezzet alamadığımı hissediyordum. Bu durumda bir çıkar yol ararken ve ne yapacağımı düşünürken, karşıma “ay gibi güzelleşmek için dua” isimli kurtarıcı çıktı.

Bu duayı uyguladıktan sonra adeta hayatım değişti, çevremdeki insanların bana bakışı farklılaştı, beni baş tacı etmeye başladılar, eski antipatik halimin gittiğini ve yepyeni tatlı ve güzel bir insan olduğumu ifade etmeye başladılar.

Şimdi bana böylesine güzel ve etkili bir değişimi yaşatan güzellik duasını nasıl yaptığımı sizin de bilmeniz gerektiğini düşünüyorum, siz de bu uygulamadan istifade ederek hayatınıza ışık ve yüzünüze nur katmalısınız.

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını indirmek için tıklayınız

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

 

Yorum yapın