Anında Tutan Aşk Duası Mucize Terkip

Anında tutan aşk duası nikah düşecek kişilerin aşık edilmesi için okunan bir duadır. Bu dua ile amaçlanan şey helal dairesi içinde bir evlilik yapmaktır. Yani duanın ismi her ne kadar aşık etme duası olsa da nihai hedef hayırlı bir evlilik ile nasiplenmektir.

Aşık etme duası hem kadınlara hem de erkeklere yönelik okunabilir. Duanın her sabah şafak vakitlerinde okunması tavsiye edilmektedir.

Hayırlı bir kısmet bulmaya vesile olan anında tutan aşk duası

Bu duayı okuyup salih bir kalple Rabbine yönelen kişiye inşallah hayırlı bir kısmet nasip edilir. Duanın sözlerinin peş peşe 7 defa okunması en makbul okunma biçimidir. Eğer kişi uyumadan önce bu duasını okursa ve üzerine yatarsa duanın tesiri daha da artar. Tabi unutulmamalıdır ki hüküm ve hikmet yalnızca Allah’ındır. O, her ne dilerse ancak öyle olur. 

Bismillahirrahmanirrahim

İnnellezıne amenu ve amilus salihati se yec’alü lehümür rahmanu vüdda. (amin)

Duanın Türkçe meali

“İnanıp salih ameller işleyenler için Rahmân, (gönüllere) bir sevgi koyacaktır.” (Meryem-96)

Evli kişilerin eşlerini sevmelerine vesile olan anında tutan aşk duası

Eski kaynaklarda bu sözler yuva kurtaran dua olarak da geçmektedir. Gerçekten de duayı okuyan sayısız çiftin hayatı tamamen değişmiştir. Dua vesilesi ile insanların tüm kötü alışkanlıkları ortadan kalkar. Kadın ile erkek arasında güçlü bir muhabbet başlar. Anında tutan aşk duasını okuyan evli çiftlerin birliktelikleri çok daha güzel ve huzurlu geçer.

Bismillahirrahmanirrahim

Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun. (amin)

Duanın Türkçe meali

“Kendileri ile huzur bulasınız diye sizin için türünüzden eşler yaratması ve aranızda bir sevgi ve merhamet var etmesi de O’nun (varlığının ve kudretinin) delillerindendir. Şüphesiz bunda düşünen bir toplum için elbette ibretler vardır.” (Rum-21)

anında tutan aşk duası

Aşk ve muhabbet tılsımı olarak okunan esmalar

Allah’ın güzel isimleri olan esmalar, her konuda olduğu gibi özel yaşamda da mutluluk vesilesidir. Bu güzel isimlerle Rabbine yönelen kişilerin elleri inşallah boş çevrilmez. 

  • Ya Vedud esması hem kadınları hem de erkekleri güçlü biçimde etkiler. Bu esmayı her sabah 12 defa tekrar eden kişi sevdiğinin kalbinde güçlü bir yer ediniz. 
  • Ya Cami esması insanların bir araya gelmesine vesile olur. 40 defa Ya Cami esmasını okuyan kişi ne kadar uzakta olursa olsun mutlaka sevdiğine kavuşur.
  • Ya Musavvir esması kişinin karşısındaki şahsın gözüne güzel görünmesini sağlar. Bu esma sabah 7, akşam 7 defa okunursa sevilen kişinin gözü başkasını görmez. 
  • Ya Latif esması ise kullar için rahmet kapılarının sonuna kadar açılmasını temin eder. Esmanın 19 defa okunması ile kişi hem özel yaşamda hem de maddi hayatta güzelliklere nail olur. 

anında tutan aşk duası

Aşık etme duası gibi özel hayatla ilgili tüm etkili duaları bir arada bulabileceğiniz harika bir eser tavsiyesi

Aşık etme duası, kavuşma duası, şirinlik duası, şahmeran duası, Ya Vedud duası gibi onlarca etkili aşk duasını bir arada görmek istiyorsanız En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı eseri mutlaka okumalısınız. Eserle birlikte ayrıca duaların ne zaman ve nasıl okunması gerektiğini izah eden bir Uygulama Rehberi’nin de okurlara gönderildiğini ifade etmekte yarar görüyoruz.

Eğer hayatınıza aşkı yeniden çekmek istiyorsanız ve aşk yaşamınızda kaliteli bir beraberlik muradınız varsa En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nda bulunan aşk ve muhabbet dualarını mutlaka okumalısınız.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını indirmek için tıklayınız

Şu yorumlar, neden bu kitabı okumanız gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor:

Yorum yapın