21 Günde Evlenme Duası Kısmetinizi Açacak

21 günde evlenme duası denenmiş ve sahih bir niyazdır. Bu duanın tesirli yapısı binlerce insanın tecrübesi ile sabit olduğu için evlenmek için bu duayı yapacak olan insanların kavuşacağı mutluluk ve saadet tarifi imkansız bir saadet ve mutluluk olacaktır.

  • Çünkü bu uygulama daha öncesinde İslam alimleri tarafından aktarılan ve din büyükleri tarafından teyit edilen (yani onaylanan) bir uygulama olduğu için insanların Allah’a yönelmesi ve 21 günde evlenme duasının şartlarını yerine getirmesi halinde müthiş sonuçlar ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Açıkçası ben de bizzat evlilik duası olarak da anılan evlenmek için duayı yaptım ve bu duanın yüzü suyu hürmetine güzel bir kısmet ile hayırlı bir evlilik gerçekleştirdim, şimdi bu duanın nasıl yapılması gerektiğini sizin de bilmeniz lazım geldiğini düşündüğüm için sizinle de paylaşıyorum.

21 günde evlenme duası

21 Günde Evlenme Duası için Okunan Tılsımlı Kelimeler

Öncelikle evlilik duasının tılsımlı kelimelerini sunacağım, ardından da duayı nasıl uygulamanız gerektiğini vereceğim:

  • “Allah’ım evlenmek ve bahtiyar olmak herkesin hakkı ve herkesin talebidi, ben de senin yaratmış olduğun nimetlerine şükürdar olan kulların içerisinde aciz ve kimsesiz bir kul olarak bu duanın yüzü suyu hürmetine gidilecek hiçbir kapı olmadığını anlayıp senin kapına müracaat ettim. Sana Ya Cemîl esmaül hüsnanın güzelliği içerisinde müracaat ediyorum, bütün güzellikleri yaratıp bütün hayırlara vesile olan bu güzel adını şefaatçi kılarak bana yapmış olduğum duanın faziletini göstermeni arzuluyorum Allah’ım, amin.”

Evlenmek için dua

21 Günde Evlenme Duası Kesme Şeker ve Ya Cemîl ile Tatbik Edilmeli

Yukarıya almış olduğumuz evlenmek için duanın güzel ve tılsımlı sözcüklerini 1 adet kesme şekeri alıp onun üzerine okumanız gerekmektedir, bunu yaparken de uygulamayı aynen şöyle gerçekleştirmeniz lazım gelmekte:

  • Yanınıza 1 adet kesme şeker alıp sessiz bir yere geçerek kıbleye doğru dönüp o şekerin üstüne tam 77 defa Ya Cemîl esmaül hüsnasını okumanız lazım, bu okumalar sırasında da Ya Cemîl esmaül hüsnasının manasını düşünmek zorundasınız.

Ya Cemîl esmaül hüsnası, Cenabı Hakk’ın 99 ismi şerifinden biri olup güzelliklere ve hayırlara vesile olan mucizevi bir isimdir ve zaten bu esma, bütün güzellikleri yaratıp yaşatan manasını taşımaktadır.

  • Bu şekilde 77 defa Ya Cemîl esmasını okuyup bitirdikten sonra şimdi de yukarıya almış olduğumuz ve evlenmek için duanın tılsımı sözcükleri adını verdiğimiz kelimeleri yine kesme şekerin üzerine içli bir eda ile okumalısınız.

Ardından da bu kesme şekeri ağzınıza atıp afiyet ile yiyerek evlilik duasını bitirmelisiniz, fakat duayı yaparken ve uygularken aşağıdaki çok önemli şartlara mutlaka riayet etmelisiniz ki 21 günde evlenme duası da amacına ulaşmış olsun ve siz de bahtiyarlık içerisinde bir hayat yaşayın inşallah.

Evlenmek için Duada Şunları Dikkate Almak Şart

Bu mübarek uygulamayı gerçekleştirirken perşembeyi cumaya bağlayan geceyi esas almak yerine, cumartesiyi pazara bağlayan geceyi esas almalı ve bu dua uygulamasını o vakitte gerçekleştirmelisiniz, çünkü İslam alimleri cumartesiyi pazara bağlayan gecenin evlilik duasının özel vakti olduğunu ifade etmişlerdir.

  • Bu arada duayı yaparken öncelikle abdest alıp iki rekat hacet namazı kılmanız, uygulamanın faziletine fazilet katacak ve bu duanın gücünü arttıracaktır inşallah.

Yine duayı gerçekleştirirken önünüze koymuş olduğunuz kesme şekerin Cenabı Hakk’ın nimetlerinden bir nimet olduğunu düşünüp en nihayetinde de bunu ağzınıza atıp afiyetle yerken yine Cenabı Hakk’ın bize bahşetmiş olduğu mübarek nimetlerden bir tanesini yediğinizi düşünmeye ve tefekkür etmeye çalışmalısınız.

21 günde evlenme duası

21 Günde Evlenme Duası ve Diğer Muhabbet Duaları

Duayı bu şekilde yapıp bitiren insanların genellikle kısa süre içerisinde kısmetlerinin açıldığı ve amaçlarına ulaştıkları bilinmektedir; ne var ki Alemlerin Rabbi olan Allahu Teala, hiç kimsenin vakıa olamayacağı derin hikmetiyle bazı durumlarda duaları kabul etmek yerine reddetmeyi tercih etmektedir.

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın inanılmaz ve şaşırtıcı tesirini ortaya koyan okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizin de yeniden hayata tutunmanıza vesile olacak.
Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)
İşte o mucizevi yorumlar:

Yorum yapın